Jump to content
jrx

Pärnus alustab MMA baaskursus

Recommended Posts

Trennid algavad 8. septembrist:

E: 19.00-20.30

K: 19.00-20.30

Asukoht: Mere pst. 7, karateklubi Corpore saal

Kaart: ASUKOHT_bussipark_t2psem.gif

Hind: kogu kolmekuuline baaskursus: 900.- või kuukaupa makstes 350.- kuu.

Treenerid: Priit Matsi, Lembit Lilletai, Ivari Hiiemäe. Kord kuus nädalvahetusel käivad lühiseminare tegemas Elustreening Eesti treenerid Tartust.

Kontakt: 56 255 118 (Priit Matsi)

Treeningutega on võimalik liituda septembrikuu jooksul!

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BAASKURSUSED ongi inimestele, kes on täiesti algajad. Loomulikult peavad tavaliselt ka muu võitluskunstikogemusega inimesed kõigepealt läbima baaskursuse AGA selliseid on alla 10%. Enamik ikka täitsa algajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eino seal on ikka väike punt kogenumaid tegijaid all, kes juba paar aastat pusivad... Püsima jääb trenn ühel või teisel moel niikuinii, sest ega tegijad lõpetada ei taha:) Selles mõttes, et kui baaskursuse läbi teed, siis saab ikka edasi liikuda.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sellisel asjal oleks ka mõtet, kui ma saaksin ainult kolmapäeviti (ja nendel lühiseminaridel) käia?

Esmaspäev on hõivatud juba muu trenniga, aga samas oleks huvi ka MMA baaskursuse vastu.

Vähemalt tuleks vaatama, mida see endast kujutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärnus eraldi "conditioning" gruppi ei alusta. Toimub ainult MMA/BJJ trenn. Võhmale saab küll. Ainult sellega suuri muskleid siiski mitte.

Punger - kui tõsisem huvi olemas ja need kolmapäevad oleks regulaarsed, siis ikka on mõtet.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike gram viga .

Kolmapäevane trenn hakkab 20.00 - 20.30 mitte 29.00 . <_<

Tulen ühe koolivennaga tulen teen trenni ära, kui meeldib hakkan käima.

19.00-20.30 ikka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sellel aastal on veel oodata Pärnus uue MMA baaskuruse algust või peab järgmist aastat ootama jääma?

Selle kohta kõige täpsem info tegijatelt endilt. Astu sealt trennist läbi või helista treeneritele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need samad MMA tennipoisid teevad pärnus igast toredaid asju. :huh:

Kahtlustan ka, et ajad midagi segamini või räägid mingite "juttude" põhjal. MMA'ga on seni Pärnus tegutsenud äärmiselt pisike (ca 5 inimest) punt entusiaste, kellel on kõik trenni kõrvalt omad väga erinevad töökohad-tegemised ning mingit ühtset punti trennivälisel ajal mille iganes tegemiseks nad ei moodusta. Pealegi enamus neist on ikka poisieast väljas ja mõni juba ka kahekordselt väljas:D

Uusi tüüpe on muidugi palju ja neid ma isiklikult ei tunne, aga nood on trennis käinud alles maksimum ÜKS kuu ja kui keegi neist väljaspool trenni millegi halvaga on hakkama saanud, mis trenniga seostub ja sa sellest -tead-, siis palun pane mulle asja kohta PM ja ma hoolitsen, et Pärnus treener selle teema üles võtab konkreetse inimesega.

(Edit: kirjaviga)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende uute seas, kes seal käivad, on päris palju selliseid, kes ilma kaklemiseta vist olla ei oskagi.

Võibolla ma eksin, aga minuteada nad aint sellepärast sinna trenni läksidki(st et tänavatel paremini hakkama saada).

Muudetud kasutaja sirSilvern poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×