Jump to content
Aile

Kas fitness.ee meelsus on muutunud?

Recommended Posts

Mina ütlen oma lõpliku sõna välja- steroididest rääkimist keelutades ei vähenda steroidide kasutamist,seega pole sel teab mis mõtet. Minu jaoks on see teema suletud :D

Või äkki kardate te ,et steroididest rääkides võib tõde välja tulla?

e-ee ...

milline tõde, <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi ei ole selles, kui palju steroidid tervist kahjustavad. Asi on selles, et keelatud ainete propageerimine on meil keelatud - kahjustagu või parandagu need ained tervist kuitahes palju, aga kui kasutamine on keelatud, siis on meil keelatud ka nende propageerimine.

Artikli kohta.. Iseenesest on idee hea ja 1 artikkel on ka olnud. Samas, kui kirjutada artikkel steroidide kahjust, siis oleks artikkel justkui poolik - räägitakse negatiivsest küljest, aga positiivsest ei midagi. Siis hakkavad mõned kodanikud jälle halama, et räägitakse asjast nii ühekülgselt ja teise poole unustatakse ära. Sellisel juhul ei oleks artikkel neutraalne. Kui aga kirjutada neutraalne ja aus artikkel, siis tuleb mainida ka positiivseteid mõjusid. Seda tuleb väga hästi läbi mõelda, et seda propageerimisena võtta ei saaks. Seetõttu on kõige lihtsam lahendus seda teemat lihtsalt mitte üles tõsta ja lasta inimestel, kes seda infot otsivad, otsida seda kusagilt mujalt. Nii on üldiselt ka tehtud. Kui aga keegi arvab, et suudab ja tahab ausalt ja neutraalselt kirjutada ning selle valmis kirjutab ja keegi foorumi eest vastutav isik selle heaks kiidab, siis nii jääb.

Kuskil teises teemas tehti märkus, et reeglites on kirjas, et ka alkoholi propageerimine on keelatud, ja küsiti, miks seda reeglit nii rangelt ei jälgita. Tõepoolest - väga hea tähelepanek. Peab seda mõtet kaaluma - võib-olla tõestimaksab sellele rohkem tähelepanu pöörata. Üks põhjustest, miks sellega ei ole nii karm olnud, on see, et alkohol on täiskasvanutele lubatud. Steroidid on aga (mõningate eranditega) kõigile keelatud. Seetõttu on steroidide promomine fitness.ee foorumis märksa suurem patt kui alkoholist rääkimine. Samas, tuleb muidugi tunnistada, et foorumis on väga palju alaealisi, ning ka alkoholi propageerimine (ükskõik, millisel kujul) ei ole sellisel juhul eriti hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb varsti üsna ekstreemne artikkel roididest, aus ja avameelne, kogemustel baseeruv, räägitakse asjadest päris otse, kuidas ja mida, millised mõjud, millised ained jne, ei mingit keerutamist, jõutakse ka järeldusteni ja olgu juba ette öeldud, et need ei ole propageerivad...Olge ootel, kui toimetus asja läbi laseb, siis õige pea asi üleval!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näen steroide sama illegaalsetena kui narkootikume. Kui tuleks kuskil teema a'la mis narkot sa teed, kust saad, palju maksab, on hea jne, pannakse see teema küll kõhklemata kinni. Ma usun. Võiks sama steroididega teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina näen steroide sama illegaalsetena kui narkootikume.

Kõik näevad, aga see nägemus põhineb loogikal ja teadmistel samavähe kui pime steroididega-ambaaliks vaimustus.

(Ma siin ei toeta ega laida midagi, mulle meeldib lihtsalt teemaga kursis olla).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke eraldi steroidifoorum targematele ja/või pikema staažiga kasutajatele. Siis need, kes siin lehel esimest korda on ei saa sellistest teemadest innustust steroide tarbima hakata ja vanad tegijad saaksid suu puhtaks rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik näevad, aga see nägemus põhineb loogikal ja teadmistel samavähe kui pime steroididega-ambaaliks vaimustus.

(Ma siin ei toeta ega laida midagi, mulle meeldib lihtsalt teemaga kursis olla).

Mis udu sa nüüd ajad? Steroidide vabakasutamine ei ole illegaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lause: "mina näen steroide sama illegaalsetena kui narkootikume." peale vastasid sina: "Kõik näevad, aga see nägemus põhineb loogikal ja teadmistel samavähe kui pime steroididega-ambaaliks vaimustus.".

Kas sa vaidlustad selle, et steroidid ei ole illegaalsed nagu narkootikumid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lause: "mina näen steroide sama illegaalsetena kui narkootikume." peale vastasid sina: "Kõik näevad, aga see nägemus põhineb loogikal ja teadmistel samavähe kui pime steroididega-ambaaliks vaimustus.".

Kas sa vaidlustad selle, et steroidid ei ole illegaalsed nagu narkootikumid?

Ei vaidlusta ei juriidilises mõttes ega inimeste peas istuvate arusaamade mõttes. Tuki rääkis ilmselt sellest teisest nii et kommenteerisin selle nurga alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×