Jump to content
Mart Muru

Rangluu(õlanukk)

Recommended Posts

Ma pole siiaani aru saanud, miks osadel inimestel on õlanukk näha ning teistel mitte...

Kas see on mingi kehatüübi tunnus või mida see näitab?

Näiteks Arnold Schwarzeneggeril olid õlanukid väga hästi paista kuigi korralik lihas oli peal..

swartzzy2.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis valdkonna spetsialisti vaja on ? :D

Need, kes jagavad inimese anatoomiast midagi või mida üldse selle kohta arvatakse..

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need, kes jagavad inimese anatoomiast midagi või mida üldse selle kohta arvatakse..

Ei ole kahte identset inimest, isegi kaksikud on erinevad.

Midagi ebanormaalset selles ei ole, et õlanukid niimoodi näha on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole kahte identset inimest, isegi kaksikud on erinevad.

Midagi ebanormaalset selles ei ole, et õlanukid niimoodi näha on.

Aga on olemas kahte tüüpi inimesi, ühtedel paistavad õlanukid ja teistel mitte..

Mingi tunnus vms peab see ikka olema, sest näiteks mesomorf = laiad õlad ja kitsas puus, ektomorf= kitsad õlad, kitsas puus jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga on olemas kahte tüüpi inimesi, ühtedel paistavad õlanukid ja teistel mitte..

Vahepealseid on ka :D

Mingi tunnus vms peab see ikka olema, sest näiteks mesomorf = laiad õlad ja kitsas puus, ektomorf= kitsad õlad, kitsas puus jne.

Rangluu ja sellele kinnituvate lihaste eripärade järgi vaevalt keegi inimesi klassifitseerib :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaevan iidvana teema üles korra.

Panin eile tähele, et mu parem õla rangluu on tiba rohkem näha, kui vasaku õla oma (teravam ja kõrgemal). Samas olen tundnud viimased paar päeva õrna valu paremas õlas (eriti peale ärkamist, mis võib olla tingitud lihtsalt vales asendis magamisest). Valu on täiesti minimaalne ja tegemisi ei sega, tegelikult kaob päeva jooksul üldse ära. Ma nüüd ei tea, kas need kaks asja on üldse omavahel seotud. Aga kas rangluu erinev kõrgus võib olla mõne inimese puhul normaalne? Ja võibolla on see mul eluaeg olnud, aga kuna rasva% oli suurem, siis lihtsalt ei märganud varem. Või on ka variant, et olen õlale tiba liiga teinud ja mingi paistetus surub seda ülespoole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaevan iidvana teema üles korra. Panin eile tähele, et mu parem õla rangluu on tiba rohkem näha, kui vasaku õla oma (teravam ja kõrgemal). Samas olen tundnud viimased paar päeva õrna valu paremas õlas (eriti peale ärkamist, mis võib olla tingitud lihtsalt vales asendis magamisest). Valu on täiesti minimaalne ja tegemisi ei sega, tegelikult kaob päeva jooksul üldse ära. Ma nüüd ei tea, kas need kaks asja on üldse omavahel seotud. Aga kas rangluu erinev kõrgus võib olla mõne inimese puhul normaalne? Absoluutselt, ideaalne inimene on ainult anatoomiaõpikus.

Ja võibolla on see mul eluaeg olnud, aga kuna rasva% oli suurem, siis lihtsalt ei märganud varem. Või on ka variant, et olen õlale tiba liiga teinud ja mingi paistetus surub seda ülespoole? Mõlemad variandid on võimalikud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, tänud. Ootan nädal-paar ja kui mingit muutust ei toimuning valu edasi kestab, äkki on targem sulle näitama tulla?

Muudetud kasutaja Invention poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, tänud. Ootan nädal-paar ja kui mingit muutust ei toimuning valu edasi kestab, äkki on targem sulle näitama tulla?

Jah, võib küll nii teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×