Jump to content
Kimalane

Kas on võimalik, et

Recommended Posts

Jõusaalis üks rääkis, et kui ta veel noor oli siis ta õlad ja käed olid nii suured, et ei ulatunudki nägu pesema, kuna käed ei paindunud nii palju. Tahaks teada kas see on võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda suuruse koha pealt ma ei usu. Olen kuulnud, et isegi Ronnie Coleman peseb nägu.

Küll aga võisid tal lihased peale trenni nii pinges olla, et ei veninud nii hästi kui varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis üks rääkis, et kui ta veel noor oli siis ta õlad ja käed olid nii suured, et ei ulatunudki nägu pesema, kuna käed ei paindunud nii palju. Tahaks teada kas see on võimalik.

Vaevalt küll <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalis üks rääkis, et kui ta veel noor oli siis ta õlad ja käed olid nii suured, et ei ulatunudki nägu pesema, kuna käed ei paindunud nii palju. Tahaks teada kas see on võimalik.

Ära igast lolli ka nüüd usu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaaa järsku ülla ülla käed paindusid ja ulatas nägu pesema :o vaevalt küll et tõsi :D

Jutt nagu kalamehel :(... aga vaat silm oli niiiiii suur :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa seda harjutust eriti hästi teha, kus peab sõrmedega õlgadest kinni hoidma ja siis ringe tegema, sest käed lihtsalt ei lähe nii kokku, et näpud ulatuksid õlgade pihta. Kirjeldasin natuke segaselt seda harjutust, aga kui kellegil tekib ettekujutus sellest mida ma mõtlesin siis on OK.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa seda harjutust eriti hästi teha, kus peab sõrmedega õlgadest kinni hoidma ja siis ringe tegema, sest käed lihtsalt ei lähe nii kokku, et näpud ulatuksid õlgade pihta. Kirjeldasin natuke segaselt seda harjutust, aga kui kellegil tekib ettekujutus sellest mida ma mõtlesin siis on OK.

Sa oled äge vend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle suuruse koha pealt seda, et Coleman'i taolistel pidavat massiperioodil öösiti jalad küll ära surema oma massi tõttu, ei tea, kas seegi on tõsi, aga kuskilt olen lugend vähemalt!

Aga see näopesu jutt läheb küll sinna kalamehejutu kategooriasse tõesti :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×