Jump to content
fromfirsttolast

Rakvere jõusaalid

Recommended Posts

Tere!

Sooviks teada millises jõusaalis Rakveres tasuks enam käija?

Rohuaia jõusaal veel üldse töötab?

Lntsport-is maksab 8x õpilaseke 370.- mis kannatab veel isegi ehk ära.Spordihalli jõusaali ei ole uurinud veel.

Ehk siis kokkuvõtteks,milline jõusaal on oma hinna eest kõige parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hinnakiri

1 Korra pilet Õpilased, üliõpilased, pensionärid, invaliidid 25.-

1 Kuu pilet Õpilased, üliõpilased, pensionärid, invaliidid 250.-

5 Korra pilet Õpilased, üliõpilased, pensionärid, invaliidid 100.-

Vinnis on selgelt odavam, isegi kui bussipileti/bensiini raha sisse arvutada. Aga minu arust mõttetu siblimine edasi-tagasi Rakverre ja sinna, pigem väsitab see.

LNT on üks kallimaid jõusaale minu arust Rakveres. Vinnis on korralik varustus ka ja suht rahulik.

Muudetud kasutaja vaher poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vinni jõusaal oli väga hea,kuid sooviks siiski Rakveres käija.Bussisõit võtab oma raha ning aega kulub samuti kooli kõrvalt rohkem.

Rakvere spordihall, või AQVA-st olen kuulnud rakveres õpilastele peaksid samad hinnad olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rakvere spordihall, või AQVA-st olen kuulnud rakveres õpilastele peaksid samad hinnad olema

AQVA-sse ei taheta hästi lasta või siis maksad hingehinda pileti eest. Korra käisin seal, pakuti 175 eegust piletit, kauplesin 125 peale. Trenni saab teha, kuid eelkõige on see mõeldud hotellikülastajaile. Ruum suht väike ... Või on nad siis praeguseks väljamõelnud ka mingi paketi tänavalttulnuile?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LNT on naiste jõusaal

Nujah ... Ennast naiseks ei pea, kuid mõned korrad olen seal trenni teinud. Tõsi, jalapressi jaoks napib kettaid (neid seal ca 300 kg üldse) ja ka hantlivalik võiks olla parem, kuid alati annab midagi välja mõelda (jalapress ühe jalaga näiteks). Muide-ka Eiko Rapur treenis seal ning ma ei ütleks, et temas midagi naiselikku on! Seda enam peaks see kõlbama algajaile, kui see sobib juba tegijaile! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igas jõusaalis saab oma asjad ära teha, iseasi on see kui ruttu sul rutiin tuleb ja sul endale need harjutused juba vastu hakkavad, seega peaks jõusaal olema sisustatud natuke laiemalt! Minu arvamus lihtsalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks igas jõusaalis saab oma asjad ära teha, iseasi on see kui ruttu sul rutiin tuleb ja sul endale need harjutused juba vastu hakkavad, seega peaks jõusaal olema sisustatud natuke laiemalt! Minu arvamus lihtsalt!

Jap, kuid sinu puhul see ka erapoolik arvamus :D Ma püüdsin erapooletu olla <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jap, kuid sinu puhul see ka erapoolik arvamus :D Ma püüdsin erapooletu olla :D

Kahtlen,kas saab üldse olla sellist asja nagu erapooletu arvamus <_< ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlen,kas saab üldse olla sellist asja nagu erapooletu arvamus <_< ...

Ikka saab :D Ma olen päris mitmeid Eesti jõusaale ja spordiklubisid külastanud ning püüdnud alati leida neis ka midagi head. Mis sest, et vahest on küll tunne selline, et "siia enam tagasi ei tule." Isegi Paide Tervisekeskuses sain trenni tehtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Sooviks teada millises jõusaalis Rakveres tasuks enam käija?

Rohuaia jõusaal veel üldse töötab?

Lntsport-is maksab 8x õpilaseke 370.- mis kannatab veel isegi ehk ära.Spordihalli jõusaali ei ole uurinud veel.

Ehk siis kokkuvõtteks,milline jõusaal on oma hinna eest kõige parem.

Spordihalli pole üldse mõtet ronima hakatagi kuna seal on alati rahvast täis teha seal mitte midagi ei jõua. Soovitan sulle LNT-d, ise olen käind seal ligi kaks aastat ning olen väga rahul. Vinni jõusaal pidi hea olema, paljud kiidavad seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LNT on naiste jõusaal

Mida sa ka mees tead oled seal üldse käinud we ? See et seal on esteetika ja spinning see ei tähenda seda, et see naiste jõusaal on. LNT-sport on mõeldud kõigile kes soovivad trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LNT on naiste jõusaal

Mida sa ka mees tead oled seal üldse käinud we ? See et seal on esteetika ja spinning see ei tähenda seda, et see naiste jõusaal on. LNT-sport on mõeldud kõigile kes soovivad trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nujah ... Ennast naiseks ei pea, kuid mõned korrad olen seal trenni teinud. Tõsi, jalapressi jaoks napib kettaid (neid seal ca 300 kg üldse) ja ka hantlivalik võiks olla parem, kuid alati annab midagi välja mõelda (jalapress ühe jalaga näiteks). Muide-ka Eiko Rapur treenis seal ning ma ei ütleks, et temas midagi naiselikku on! Seda enam peaks see kõlbama algajaile, kui see sobib juba tegijaile! :)

Oma rahuldavad vormid sai LNT spordis tehtud.. Saab hakkama küll.

Kuid üks parimaid saale on siiski Vinni Sport, kindlasti..

Sven Hõbemägi on soetanud sinna ka väga head varustust, lisaks tegeleb ka treeningprogrammide koostamisega..

Heal tasemel koht!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma rahuldavad vormid sai LNT spordis tehtud.. Saab hakkama küll.

Kuid üks parimaid saale on siiski Vinni Sport, kindlasti..

Sven Hõbemägi on soetanud sinna ka väga head varustust, lisaks tegeleb ka treeningprogrammide koostamisega..

Heal tasemel koht!!

Vinni on jah hea. Kui seal veel tõstepõrand ka oleks, siis oleks see minu silmis super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×