Jump to content
glossy

Suur mure

Recommended Posts

Tere Ralf Otter,

Kas oleks võimalik Teile e-maili saata? Teil on väga head meditsiialased teadmised ja ma tahaksin paar asja küsida. Mul on praegu väga hirmus, kardan, et et keerasin oma tervise metsa...Olen 24 aastane neiu.

Ei tahaks seda foorumis arutada. Olen pöördunud ka perearsti poole, kuid ta isegi ei viitsinud mind ära kuulata. Tegi ainult vereproovi ja ütles, et loll olen...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Ralf Otter,

Kas oleks võimalik Teile e-maili saata? Teil on väga head meditsiialased teadmised ja ma tahaksin paar asja küsida. Mul on praegu väga hirmus, kardan, et et keerasin oma tervise metsa...Olen 24 aastane neiu.

Ei tahaks seda foorumis arutada. Olen pöördunud ka perearsti poole, kuid ta isegi ei viitsinud mind ära kuulata. Tegi ainult vereproovi ja ütles, et loll olen...

Vaheta perearsti ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Ralf Otter,

Kas oleks võimalik Teile e-maili saata? Teil on väga head meditsiialased teadmised ja ma tahaksin paar asja küsida. Mul on praegu väga hirmus, kardan, et et keerasin oma tervise metsa...Olen 24 aastane neiu.

Ei tahaks seda foorumis arutada. Olen pöördunud ka perearsti poole, kuid ta isegi ei viitsinud mind ära kuulata. Tegi ainult vereproovi ja ütles, et loll olen...

e-maili aadress on: ralfotter@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×