Jump to content
Bonsuna

Täna Revalis murravad rauda Bonsuna & Champion

Recommended Posts

Musklikummardajatele teadmiseks, et täna Revalis umbes 18.30 paiku alustavad oma treeningut Champion ja Bonsuna.

Kes tahavad näha kuidas valitsev Eest meister 80kg hantlitega õlga surub ja mitme tonniga Halastamatu Bonsuna oma Biitsa piinab...... tulge kohale! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna lubas jah 50 kg hantlitel tolmu pealt pühkida biitsepsi tegemiseks (kuigi Revalis sinna tolm ei jõua kogunedagi, sest sellise raskusega hantlid on pidevas kasutuses).

Teeme koos õlga ja biitsepsit (mul küll biitsa ei ole, aga noh, küll midagi välja mõtleb). Ja nagu filmiski ei mingeid kompromisse raskuste osas ja enne loomulikult täidetakse keha Beta - alaniini varud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vorm on tõesti super, ei ole midagi öelda!!! Mis veel torkab kohe silma - ilusad punased ketsid, nagu minulgi aastaid on olnud ;))), tundub, et ka Marek on nende headuse avastanud. Tõsi küll, minu punased ketsikesed, mis mind kaua teenisid on nüüd välja vahetatud mustade vastu - aga ikkagi ketsid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vorm on tõesti super, ei ole midagi öelda!!! Mis veel torkab kohe silma - ilusad punased ketsid, nagu minulgi aastaid on olnud ;))), tundub, et ka Marek on nende headuse avastanud. Tõsi küll, minu punased ketsikesed, mis mind kaua teenisid on nüüd välja vahetatud mustade vastu - aga ikkagi ketsid!!!

Jeah... KETS on tegija. HINNAPOMM-is 99.- eest väga hea ja soodne jõusaalijalats.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et ei olnud aega vaadata ega rääkida. Jõudsin lõpu poole sinna ja pidin hakkama kohe trenni vehkima, kuna eile lihtsalt nappis aega. ;) Kuid vorm on küll mehel super.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×