Jump to content
astors

Venitamine

Recommended Posts

tnxh bohemian.... aga seda ma juba tean, et siin samas kah olemas, aga sellest jääb suts väheks tahaks sellist, kus oleks pilt ja tekst mõlemad olemas, et saaks harjutust võimalikult täpselt teha...

tnks,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Oleks soovi kirjanduse järgi, kus on pikemalt seletatud venitustest ja ka näiteid piltide põhjal.

Mõtlen siis just eestikeelset kirjandust, mida raamatupoest/raamatukogust kirjutada.

Ehk teab keegi midagi?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellina Stewart

Pilatese harjutusi

Autor tutvustab Eestiski väga populaarseks saanud treeningut, mis põhineb Joseph Pilatese tehnikal – sügaval hingamisel, süvalihaste aktiveerimisel, korsetilihaste tugevdamisel. Pilates annab...

Ainult venitused see ei ole , aga kõva hitt sellest tuleb !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhilistele lihasgruppidele on venitusharjutusi ka V. Pant?enko raamatus " Tervise ABC tulevastele meistritele ...".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Roki

Tervist. Ma ei leidnud kuskilt oma vana kasutaja andmeid üles, seega postitan siia. Viiamasel korral tegin treeneri valvsa pilgu all esimest korda jõutõmmet. Harjutus ja kõik mõõdus kenasti, aga ununes küsida, et kuidas seda kohta pärast venitada. Praegu on see koht suhtkoht valus ja kange. Kas keegi oskaks soovitada venitusi sellele piirkonnale? Kangus annab tunda puusade tagaosas, tuharate ülaosas ja alaselja alumistes äärtes. Umbes seal piirkonnas. Kõik abistavad postitused on oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale tõmmet peabki selg kange olema, muidu pole üldse mõtet teha,. niisama kummardada pole mõtet, ja see et venitad peale harjutust on hea, aga tõmbe puhul see ei aita. Edu sulle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen praegu algajate kava jaotatuna 2-ks kui ma olen ylakeha ära treeninud nagu seal kirjas on,tahax teada mis venitused ma pärast seda kava tegema pean nagu keegi võix panna pilte ja siis järjekorras(kui järjekord tähtis on) ja alakeha päevast samamoodi mis venituse pärast kükke,jõutõmbeid jne teha :ph34r: pildid oleksid kasulikud :lol:B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus selline, et kuidas oleks effektiivne neile harjutustele venitusi teha peale seeriaid? Konkreetselt kuidas teha..Ja kuidas oleks asendada jalapress kangiga kükkide vastu? Kükk vist peaks isegi parem olema?

»

Lamades surumine kangiga

»

Lendamine trenazööril küljele (õlalihased)

»

Pullover ( ületõmbed) lamades pingil hantliga

»

Allasurumised plokil

»

Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega

»

Jalapress

»

Jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril

»

Säärtele seistes trenazööril pöiale tõus

»

Seljasirutajale keretõsted pukil

»

Kõhulihastele keretõsted kõhupingil

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×