Jump to content
astors

Venitamine

Recommended Posts

Aile kas minu pakutud varjant on väga kergelt vigastusi tekitav?tunnen ise,et venitab hästi kuid samas on ka tunne,et pisut liigagi tugevalt tõmmates võib selja paigast nihutada.

Kõiki venitusi peab tegema mõõdutundega, selles ei ole küsimustki.

Probleem on lihtsalt, kuidas venitada alaselga...mitte lailihast ja veel riburada teisi lihaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah kumera seljaga seda tehes venitab eelkõige lailihast tõesti.mõtlesin sellga,et selga tuleb piltlikult öeldes kaasa tõmmata kuid mitte kumeraks.

Antud harjutus ei ole selgelt parim aga kasu on siiski.Katsetan erinevaid viise kuna alaselg valmistab endalegi probleeme.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad kergel kõverdatud... on vist paljudele võtmeelement, et seljasirutaja "kätte" saada. Kõige rohkem hetkel ikkagi meeldib minu oma max täisküki variant. Osadele on see ebamugav, kas siis pole põlved korras ...või üldine painduvus halb.

gmasterile ei meeldinud viimane :lol: Kui teie eesmärgiks on üleüldise funktsionaalsuse tõstmine, siis uppseisust ei ole pääsu... ja kael areneb, kus ta pääseb. :) Kas ma seda teeks seljasirutaja venitamiseks? Ei...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalad kergel kõverdatud... on vist paljudele võtmeelement, et seljasirutaja "kätte" saada. Kõige rohkem hetkel ikkagi meeldib minu oma max täisküki variant. Osadele on see ebamugav, kas siis pole põlved korras ...või üldine painduvus halb.

ma huvist proovisin... paar minutit olin, siis tuli laiskus peale ja ei viitsinud rohkem. Ei tundnud küll, et midagi venitaks.... aga samas ma vist paindun ka liiga hästi - isegi reie venitamiseks teen imetrikke, et üldse venitust tunda.

aga ma ise venitan ennast küüru ajades selga. no neljal käpal olles ajan ennast kassikombel küüru. ma nüüd pole kunagi väga süübinud kas see hea või halb on, kuid vähemalt tunnen lihaseid ;) Või siis see, et kaisutan oma jalgu ja kiigutan ennast põrandal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen uurinud ja olen saanud vastuse ,et hommikune venitamine ja õhtul istuval eluviisil inimesel oleks ka võimalik kiiremini vormi saada kui õieti toituda :) Et soovikski kõik võimalike kasulikke venitus nippe kodusele töötegijale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Avenger

Tere,

sooviks häid venitusharjutusi biitsepsile, triitsepsile, seljale, rinnale, kõhule !

Kui keegi oskab soovitada mõnda, kirjutagu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks, kes küsib mis venitusharjutusi teha, saab vastuseks selle venituspanga lingi :D nii naljakas lihtsalt... :D

õige kah ju, miks peaks igaühele eraldi lahti kirjutama hakkama, kuidas triitsepsit venitada :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks, kes küsib mis venitusharjutusi teha, saab vastuseks selle venituspanga lingi :D nii naljakas lihtsalt... :D

Võib ju selle lingi ka anda: http://www.kaalustalla.ee/harjutuste-pank/

Aga jah, mis mõtet oleks seda kõigile seletada, kui on olemas korralikud piltidega näidised, millest saab niikuinii paremini aru, kui läbi internetifoorumi seletamisest. Tasub lihtsalt ringi vaadata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks väga hea abivahend reie kakspea lihase venitamiseks on kummilint, Ma ise näiteks muidu ei suuda eriti hästi jalga enda poole tõmmata kuid sellega saab seda hõlpsamini teha.

Kakspealihase venitamisel on veel üks tähtis roll: see aitab ära hoida seljavalusid. Mul oli vahepeal paar kuud kogu aeg selg valus, kuigi trennis tõstsin samu raskusi mida alati. Lugesin et see võib tulla vähesest painduvusest kakspealihastes ja seega hakkasin nendele tähelepanu pöörama ning umbes nädal pärast venituste alustamist olid kõik valud kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spagaadi jaoks efektiivset venitust? Jalad harkis istumine pidavat parim olema, mulle isegi esitati selline väide et kui 5 päeva järjest iga päev 4-5 tundi jalad täiesti harkis istuda, saab spagaadi kätte. Ise istusin mingi 15 min korraga ja päris kangeks tõmbas ikka. Midagi inimlikumat ehk ka? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise jagaks juppideks päeva peale, venitaks erinevate nurkade alt ja kasutaks erinevaid venitustehnikaid: pinge-lõdvestus, dünaamiline jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise jagaks juppideks päeva peale, venitaks erinevate nurkade alt ja kasutaks erinevaid venitustehnikaid: pinge-lõdvestus, dünaamiline jne.

Spagaadi jaoks venitamine on ka päris hea jooksjatele, ma just eile vaatasin üle Paula Radcliffe raamatust How to Run. Seal ka venitati spagaati jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×