Jump to content
Alexander Andrusenko

Minu diagnoos

Recommended Posts

Tere.

Tulin röntgenist ja vastuseks kirjutati:

Lülisamba th-osas lülikehade nurgad teravnenud, lõpp-plaadid kergelt ebatasased. Lülivahemikud ei ole ahenenud. Lumbaallordoos lamenenud. Lülikehade lõpp-plaadid kergelt nõgusad. Lülivahemikud ei ole ahenenud.

Väga sooviks kuulda Sinu kommentaare. Perearsti juurde lähen alles järgmine nädal.

Ette tänades,

alessandro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Tulin röntgenist ja vastuseks kirjutati:

Lülisamba th-osas lülikehade nurgad teravnenud, lõpp-plaadid kergelt ebatasased. Lülivahemikud ei ole ahenenud. Lumbaallordoos lamenenud. Lülikehade lõpp-plaadid kergelt nõgusad. Lülivahemikud ei ole ahenenud.

Väga sooviks kuulda Sinu kommentaare. Perearsti juurde lähen alles järgmine nädal.

Ette tänades,

alessandro

Arst nagunii küsib, millised on kaebused, et röntgeni lasid teha. Mida täpsemini suudad kirjeldada, seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Tulin röntgenist ja vastuseks kirjutati:

Lülisamba th-osas lülikehade nurgad teravnenud, lõpp-plaadid kergelt ebatasased. Lülivahemikud ei ole ahenenud. Lumbaallordoos lamenenud. Lülikehade lõpp-plaadid kergelt nõgusad. Lülivahemikud ei ole ahenenud.

Väga sooviks kuulda Sinu kommentaare. Perearsti juurde lähen alles järgmine nädal.

Ette tänades,

alessandro

Kirjuta, mida ytles ortopeed...

Lumbaallordoos lamenenud... lylisammas ei toimi hetkel parima amortisaatorina. Lokaalsed lihaspinged? Vale treening?

Me v6ime sulle lihtsalt puhta loogika p6hjal midagi arvata.

Lylivahemikud ei ole ahenenud, see on v2ga hea :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun sellist varianti: niude-nimmelihas ja hamstringid ülepinges.

... ja kas ja kuidas ning millal kõhulihaseid treenid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ortopeedi juures veel ei ole käinud. Perearst alles saatis röntgenile.

Millest see põhjustatud võis olla.. Noh, üks põhjustest on ilmselt istuv töö + ülikool. Valu tekkis minu mäletamist mööda siis, kui ma pooltõmmet kükipuuris tegin. Oli väga ebamugav teha ja selg läks ilmselt kõveraks. Samuti olid kõhulihased mõneks ajaks unarusse jäänud. See oli ka viga, tean. Nüüd hakkasin uuesti tegema vaikselt - peamiselt ülakeha tõstmist põrandal (nii et alaselg on pidevalt maas) ja jalgade tõsteid rippes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ortopeedi juures veel ei ole käinud. Perearst alles saatis röntgenile.

Millest see põhjustatud võis olla.. Noh, üks põhjustest on ilmselt istuv töö + ülikool. Valu tekkis minu mäletamist mööda siis, kui ma pooltõmmet kükipuuris tegin. Oli väga ebamugav teha ja selg läks ilmselt kõveraks. Samuti olid kõhulihased mõneks ajaks unarusse jäänud. See oli ka viga, tean. Nüüd hakkasin uuesti tegema vaikselt - peamiselt ülakeha tõstmist põrandal (nii et alaselg on pidevalt maas) ja jalgade tõsteid rippes.

Seljavalu põhjuseks ongi lihaste düsbalanss e. seljalihaste ja kõhulihaste tasakaalustamata treening.

Pea meeles, et harjutuste sooritamisel kõhulihastele peavad põlved olema kõverdatud.

Samuti pead tegema venitusi peale harjutuste sooritamist.

Trenni võid ja pead tegema arvestades ülaltoodud soovitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan soovituste eest. Pärast trenni teen venitusi küll, aga kõhulihased olid tõesti mõneks ajaks unarusse jäänud.

Teen siis rohkem kõhulihaseid ja harjutusi, mis valu põhjustavad, üritan mitte teha. Või siis teen väikeste raskustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan soovituste eest. Pärast trenni teen venitusi küll, aga kõhulihased olid tõesti mõneks ajaks unarusse jäänud.

Teen siis rohkem kõhulihaseid ja harjutusi, mis valu põhjustavad, üritan mitte teha. Või siis teen väikeste raskustega.

Ära nüüd siis teise äärmusesse lange, kus kõhulihaseid teed ROHKEM! Kõik see peab olema tasakaalus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×