Jump to content
ankruanni

tselluliit ei lähe ära

Recommended Posts

Tere. Olen märtsist alla võtnud ligi 10 kilo, olen endaga rahul, aga tselluliidist ei saa lahti :lol: Kehakujult olen vormikas- suur pepu ja kintsud. Kuidas saaksin krobelist nahka siledamaks? Praegu käin jooksmas mitu korda nädalas korraga 6-7km, aga reied ei taha kuidagi muutuda. Kas peaksin mingit muud trenni veel lisaks tegema? Nt jõusaalis tuharatele ja reitele harjutusi?

Palun nõu!

Aitäh :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumine,toitumine,toitumine KORDA , telli toitumiskava või lase kellegil koostada, siis saad soovitud tulemused

Märtsist saadik 10 kilo alla, ju ta on siis ikka suht korras :lol:

Mõned rasvarakud ei anna oma sisu eriti käest ära kui just päris nälga suremas ei ole. Naiste kõrge östrogeenitase ja tüüpilise naistekakülastaja madal kilpnäärmehormoonitase ei ole seejuures just abiks.

Natuke aitab kui kõrge kofeiinisisaldusega geelidega neid kohti masseerida. Põhimõtteliselt aitab natuke igasugune nahaaluse rasvkoe vereringet parandav tegevus.

Paremini toimivate asjadega on Eestis suht kitsas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja lisaks meemašaasile võid ise kodus saunas või dušši all meega ja jämeda soolaga maseerida. Pidi ka aitama ja samas koorib ka nahka, muutes välja nägemise siledamaks.

Võida ka tselluliidi kreeme kasutada, aga nendest on enamasti abi niikaua, kui kreemi kasutad. Samas aga on tselluliidi kreemid naha pinguldamiseks paremad kui pinguldavad kreemid.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Märtsist saadik 10 kilo alla, ju ta on siis ikka suht korras :)

Mõned rasvarakud ei anna oma sisu eriti käest ära kui just päris nälga suremas ei ole. Naiste kõrge östrogeenitase ja tüüpilise naistekakülastaja madal kilpnäärmehormoonitase ei ole seejuures just abiks.

Natuke aitab kui kõrge kofeiinisisaldusega geelidega neid kohti masseerida. Põhimõtteliselt aitab natuke igasugune nahaaluse rasvkoe vereringet parandav tegevus.

Paremini toimivate asjadega on Eestis suht kitsas.

Kilpnäärme hormoonidele on kindel normi vahemik, milles inimene on terve ja tunneb ennast hästi. Tüüpilisel naistekakülastajal (kui selline nähtus üldse on olemas) ei ole kohe kindlasti madal kilpnäärme hormooni tase, vaid täiesti normaalne hormooni tase. Usu mind, kui ma midagi üldse tean, siis seda kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Märtsist saadik 10 kilo alla, ju ta on siis ikka suht korras :)

Mõned rasvarakud ei anna oma sisu eriti käest ära kui just päris nälga suremas ei ole. Naiste kõrge östrogeenitase ja tüüpilise naistekakülastaja madal kilpnäärmehormoonitase ei ole seejuures just abiks.

Natuke aitab kui kõrge kofeiinisisaldusega geelidega neid kohti masseerida. Põhimõtteliselt aitab natuke igasugune nahaaluse rasvkoe vereringet parandav tegevus.

Paremini toimivate asjadega on Eestis suht kitsas.

N8 nahaaluse rasvkoe vereringet parandav tegevus aitab ainult t6sta naha toonust...mingil m22ral. LPG d soovitatakse, ise ei ole veel proovinud ys ei julge ka veel soovitada... Proovin j2rgi l2himas tulevikus ja siis ka kirjeldan tulemusi.

Kui keha on stressis (kahjuks enamusel) siis ta t6esti ei loobu oma n8 tagavararasvast. Kaalukaotus...dieet (eriti jo-jo tyypi) on yks v6imalustest kindlustada endale funktsionaalselt ebavajalikus kohas paiknev rasvkude.

Mida siin soovitada?

V6imalikult naturaalset (looduslikult k6rge toitev22rtusega) ja h2sti tasakaalustatud toitumist.

Head p2evakava...kus uneaeg on selgelt paigas ja piisava pikkusega.

Detoksifikatsioonikuuri.

Massaazh tuleb ka kasuks.

Regulaarset fyysilist koormust.

Edu!

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea asi on ka kuivharjamine, LPG massööri soovitus muide. Kui järjepidevalt seda teha, siis pidi sama tulemuse andma kui LPG. Paar korda nädalas vähemalt tuleks seda teha- üle keha, alustades jalgadest südame poole liikudes. Mina olen muidugi iga õhtu üritanud teha ja peale harjamist tsellukreem ka peale- nahk on pärast väga pehme ja mõnus. Siia lisan veel niipalju, et olen tsellust lahti saanud peale beebipillide söömise lõpetamist(ega enne ka väga palju polnud :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilpnäärme hormoonidele on kindel normi vahemik, milles inimene on terve ja tunneb ennast hästi. Tüüpilisel naistekakülastajal (kui selline nähtus üldse on olemas) ei ole kohe kindlasti madal kilpnäärme hormooni tase, vaid täiesti normaalne hormooni tase. Usu mind, kui ma midagi üldse tean, siis seda kindlasti.

Normaalvahemik on statistiline näitaja, mis ei räägi midagi inimese tervisest ega enesetundest.

Tüüpilise naistekakülastaja esimene või äärmisel juhul teine küsimus on, et kuidas kaalust alla võtta, nii et ilmselt on tal kilpnäärmehormooni vähem kui oleks *optimaalne*.

Normaalne ei ole üldse sama mis optimaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks mõtekas soovitada ka neid elektristimulaatoreid, mis juhtmetpidi keha külge pannakse ja väristavad seal?

Ma ei kuulu kunstliku vibratsiooni pooldajate hulka.

V6nked iseenesest on v2ga kasulikud. Ma ikka ei v2si kordamast, et ostke endale batuut. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks mõtekas soovitada ka neid elektristimulaatoreid, mis juhtmetpidi keha külge pannakse ja väristavad seal?

Ei usu et nad rasvarakkude adrenergilisi retseptoreid või rasvkoe verevarustust eriliselt mõjutavad.

Puhast füüsilist koormust annavad nad ka vist suht vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
N8 nahaaluse rasvkoe vereringet parandav tegevus aitab ainult t6sta naha toonust...mingil m22ral.

Veresoontega varustatus on otseses seoses rasvavaru mobiilsusega. Loogiline on eeldada et lihtne verevarustuse parandamine annab ka mingi efekti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normaalvahemik on statistiline näitaja, mis ei räägi midagi inimese tervisest ega enesetundest.

Tüüpilise naistekakülastaja esimene või äärmisel juhul teine küsimus on, et kuidas kaalust alla võtta, nii et ilmselt on tal kilpnäärmehormooni vähem kui oleks *optimaalne*.

Normaalne ei ole üldse sama mis optimaalne.

No mis ma ikka vaidlen. Patsiendil ma kindlasti ei reguleeri hormoonide sisaldust ainult tema enesetunde järgi või ülekaalu järgi. Kõik mis naha all on üle, läheb ikkagi sisse suust ja kui midagi on üle, siis läheb järelikult suust sisse liiga palju või valesid tooteid. Tervetest inimestest räägime siis. Kilpnäärme hormoonide õige hulk on eelduseks üldse terve ja funktsionaalse keha eksisteerimiseks. Olen kuulnud ja näinud ka inimesi, kes kusagilt täditütre kaudu hangivad kilpnäärme hormooni tablette ja siis sellega ennast hüpertüreoosi viivad. Õnneks ei tee nad seda kaua, sest muud sümptomid muutuvad piisavalt häirivaks ja toovad tavaliselt mõistuse tagasi koju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise kasutan karedat pesukinnast, koorib ka väga hästi. Kui käin saunas, siis segan kohvipaksu meega, väga super segu nahale :D

Minu abikaasal samasugune süsteem juba pikemat aega kasutusel ja 51-aastaselt näeb sama hea välja, kui 25-selt. Oma 50-ndal juubelil kandis 8-nda klassi lõpukleiti - kuigi siis, 15-selt, tegeleles iluvõimlemisega, istus praegugi kleit nagu valatult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere . tahaksin teada , kus ja kelle käest m asaaksin toitumiskava tellida ???

olen ise ka hädas tselluliidiga . see ei kao kohe mitte ära .

kuidas võtta alla 10 kilo ?? mida ma selleks tegema peaksin ?

milliseid toiduainedid täpsemalt ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere . tahaksin teada , kus ja kelle käest m asaaksin toitumiskava tellida ???

olen ise ka hädas tselluliidiga . see ei kao kohe mitte ära .

kuidas võtta alla 10 kilo ?? mida ma selleks tegema peaksin ?

milliseid toiduainedid täpsemalt ?

Tellida saad ju siit samast fitness.ee lehelt. Vali treener, täida ankeet, maksa ja saad varsti kava kätte.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×