Jump to content
rookie

liigesed

Recommended Posts

Liigestega on mul sama probleem.Enne trenni tuleb korralikult soojaks teha, kui tegemist tuleb eriti suurte raskustega, siis tuleb extra palju sooja teha.Naharebendid mul endal ka kaenla all.Ainuke lahendus on osta seda rasedate kreemi mis aitab mõlemate rebendite puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sooja tuleb KORRALIKULT teha, mitte kaks käteringi ja asi ok.

liigestele on hea hüdrolüüsitud kollageenvalk! seda on no1-es ja eriti hea on ultra gel (küsige apteegist )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on praksunud juba aastaid, vahelduva eduga ka valutanud, oluline on see kui leiad enesele sobivad harjutused kus valu ei tohiks tunda, ära tee kukla tagant surumisi see murrab õlga, kasuta hantleid ja eest kangi surumisi, samuti tarbi Protein N0 1, minul on aidanud hädadest üle saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli sama jama liigestega, kuid hakkasin kasutama sellist toidulisandit nagu glükoosamiinsulfaati. Tegemist on aminosuhkruga, mis aitab taastada liigestel kõhresid ja annab liigestele vajaliku määrde. Antud lisand pärineb BIO toodete seeriast. Sama aine on ka Ultra Gel-is, kuid märksa väiksemas koguses. Karbis on 90 tab. ja seda jätkub 3 kuuks. Hind 250.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×