Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Kuidas inimesed lennujaamas reageerisid, kui seal see röövimise ja jooksmise koht oli ?

Täiesti rahulikult. Selline röövimine tundub lennujaamades igapäevane olevat ilmselt ;)

Mingi politsei küll käis meil varjuna sabas, aga kätt ette ei pannud ja välja ei heitnud jaamast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan kindlasti Dvd soetada, sest Kommentaaride osa on komöödia omaette, seal tuleb alles tõeline tõde päeva valgele. Kes on kes, kes mida teeb või ei tee ja kes on tegelikult filmi kõige teravamate manöövritega näitleja.

Ma arvan, et see peaks olema ühele ennaslugupidavale kulturistile sama kohustuslik vaatamine nagu omal ajal "Pumping Iron".

Mina edastaks ainult kiidusõnu Joker-i ja Bonsuna suunas, väga šeffi filmiga olete hakkama saanud ja ma usunu et see ei jäta mitte ühtegi vaatajat külmaks. Täna just viskas ka mu isa minu nõudmisel žedöövrile pilgu peale ja sai naerda rohkem kui kümme peotäit.

Kuna ma tunnen Härra Kirpu juba mõnda aega oli minu jaoks tõeline üllatus, milline laiaulatuslik näitlemisoskus on selles mehes peidus. Eriti soovitan jälgida selle staari tegemisi aegluubis, siis on näha kui lõpuni ja millise filigraansusega see mees oma osa välja mängib. Ja mis järgmistesse projektidesse puutub siis kui tegemiseks läheb siis, oleksin mina kindlasti üks nendest, kes oleks huvitatud kaasa löömisest.

Tänan tähelepanu eest, tänan šedöövri eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes ma loodan, et järg on tulemas, sest see film tekitas rohkem küsimusi kui andis vastuseid.

Ja mina olen muidugi käpp osalema ka järjes.

Hakka selle pärast nüüd filmi tegema ;) Küsi Bonsuna vastab isegi :)

Aga kui tõsiselt, siis ilma sinuta ei saa - sind ju ootavad teisaldamisprobleemid .... aga kuhu ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle filmi õige effekti saabki, kas kinos või siis kodus DVD pealt, parem veel kui oleks kodukino - saab korraliku soundi effekti ka kätte. Kinos oli pilt mitte nii kvaliteetne kui DVD peal - mida pärast söögikohas vaatsime, kuid see eest heliefektid tulid paremini kohale. Netist saab aimu mis tehti, kuid soovitan kindlasti DVD pealt vaadata, kes kinno ei jõudnud või ei mahtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle filmi õige effekti saabki, kas kinos või siis kodus DVD pealt, parem veel kui oleks kodukino - saab korraliku soundi effekti ka kätte. Kinos oli pilt mitte nii kvaliteetne kui DVD peal - mida pärast söögikohas vaatsime, kuid see eest heliefektid tulid paremini kohale. Netist saab aimu mis tehti, kuid soovitan kindlasti DVD pealt vaadata, kes kinno ei jõudnud või ei mahtunud.

eks ta ole jah netis väike pilt ka ja dvd pealt saab vaadata korralikult suurelt ekraanilt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakka selle pärast nüüd filmi tegema ;) Küsi Bonsuna vastab isegi :)

Aga kui tõsiselt, siis ilma sinuta ei saa - sind ju ootavad teisaldamisprobleemid .... aga kuhu ... :D

Ma ei tahaks küll filmi lõppu neile ära rääkida, kes seda veel näinud ei ole aga no kuule...minu süda jäi sellise lõpu peale küll valutama. Mis sai edasi? Kuidas kõik lõppes? Kas nad elasid kõik õnnelikult elu lõpuni?

Ma ütleks Bonsuna enda sõnadega: "Nii ei saa ju rallit sõita!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järgmises osas /BONSUNA II/ seikleb peategelane suurel Venemaal. Enne kodumaalt lahkumist sõlmib ta suusõnalise leppe kiivri ja püssimehega (kes pärit teadagi millisest ilmakaarest), et to talle teejuhiks oleks ja kurjamite pesa hävitamisel talle lojaalseks jääks. Kui poseerimispükstes tegelane Bonsuna pere üles leiab siis vastutasuks lubab Bonsuna, et räägib kodumaal teada tuntud skulptor Tauno Kangroga. Mida ta aga Kangrole räägib ja kas pronkskirp Eestimaale naaseb selgub umbes aastapärast. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljapäeval või reedel on post-2073-1228217894_thumb.jpg uudistes pikem saatelõik teemal: sportlased ja film. Räägitakse ka Marek Kalmusest ja tema uuest hitt-filmist ja üldse sportlaste kasutamisest filmimaailmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×