Jump to content
Thomas21

Alkovaba õlu

Recommended Posts

Väikestviisi olen proovima hakanud alkovaba õlut (Mis alguses ei kannatanud absoluutselt kriitikat, kuid nüüd on meeldiva karastusjoogi mõõtu läinud). Tavaline õlle maitseb endiselt, siit küsimus: Mis on vahe alkoga ning alkota õllel? Mis on nende head ja vead ning kas petan end kui loobun tavalisest õllest ning asendan selle alkovaba õllega?

Need, kelle arust alkovaba õlle võrdub kumminaisega, need jätku arvamus enda jaoks:) Soov on teada lihtsalt õlle ja õlle vahet:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahe on selles, et tavalises õlles on alkoholi, aga alkovabas ei ole. Mis siin arusaamatut on..

Väga teaduslik lähenemine:D Tahan lihtsalt teada, kas alovaba õllega kasvab õllekõht sama kiirelt kui alko õllega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga teaduslik lähenemine:D Tahan lihtsalt teada, kas alovaba õllega kasvab õllekõht sama kiirelt kui alko õllega?

Alkoholivabas õlus on vähem kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väikestviisi olen proovima hakanud alkovaba õlut (Mis alguses ei kannatanud absoluutselt kriitikat, kuid nüüd on meeldiva karastusjoogi mõõtu läinud). Tavaline õlle maitseb endiselt, siit küsimus: Mis on vahe alkoga ning alkota õllel? Mis on nende head ja vead ning kas petan end kui loobun tavalisest õllest ning asendan selle alkovaba õllega?

Need, kelle arust alkovaba õlle võrdub kumminaisega, need jätku arvamus enda jaoks:) Soov on teada lihtsalt õlle ja õlle vahet:D

Õlu ilma alkoholita on nagu kaun ilma hernesteta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 gr alkoholi 7 kcal

valk, süsivesik 4 ja rasv 9 kcal, nii et energiat rohkem ühes ilmselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla inimesed, õlle ja õllekõht on MÜÜT, saage ükskord aru. Siit kohe küsimus teile. KUS ON KALMUSEL ÕLLEKÕHT???, Ma joon iga päev liitri õlut. Alkoholi kaloreid ei pea kartma, selles mõttes, et paksuks ei saa need teid mitte kuidagi teha, kuna organism kulutab hoopis enam energiat selle koguse alkoholi läbi põletamiseks kui ära joodud alkohol ise kaloreid sisaldab, seega jääte hoopis miinustesse ja võtate kaalus pigem alla kui et juurde. (Teine teema on alkohol, kas seda karta või mitte? Oleneb inimesest) Kartma peaks seda mida tavaliselt õlle kõrvale süüakse, sellega ei maksa üle pingutada kuna enamasti on see suure energiasisaldusega grillvorstid, soolapähklid, küüslaauguleivad või jne jne. Vat see on kurja põhjus mis paneb tagumiku võdisema ja kõhu tudisema.

Alkoholivabast õllest aga kõhtu ette juua on vist üsna utoopia, sest kes seda vedelikku ikka nüüd niipalju juua soovib, et kaloreid lausa üle jääb, et need rasvapolstrit moodustama hakkavad. Jook ise on meeldiv ja miks mitte, vahel joon isegi seda kui vaja autoga sõita.

ÕLU on ELU! Ka alkoholivaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen üldse juba kuu aega ilma alkoholita, jummala hea on olla, parem kui iial varem,soovitan teistelegi. :lol: AInult sunnik,käsi kisub suitsu järele nüüd kergemini,aga selle probleemi saab ka varsti lahendatud. Kuna agga õlle maitse siiski meeldib,siis on alkovaba ölle minu päästeingel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen üldse juba kuu aega ilma alkoholita, jummala hea on olla, parem kui iial varem,soovitan teistelegi. :lol: AInult sunnik,käsi kisub suitsu järele nüüd kergemini,aga selle probleemi saab ka varsti lahendatud. Kuna agga õlle maitse siiski meeldib,siis on alkovaba ölle minu päästeingel :D

Seal on ka ca 0,01% alkoholi, haa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal on ka ca 0,01% alkoholi, haa! :lol:

Võib tuua suht pika nimekirja toodetest,kus on 0,01% alkoholi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan küll, et kui Marek vähem õlut jooks, oleksid tulemused palju paremad.

Ära solvu.

ei solvu, elu pole ainult sport ja tulemused. samas ei propageeri, et hakake kõik õlut jooma, igaühele oma...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen Mareki jutuga ühel samal meelel,et siin on ka see teema ,et õlu üksi ei tekita midagi,just see mida sinna kõrvale näksitakse ja see on normaalne,kuna alkoholi juues tekkib söögiisu ja siis kui oled juba nats vindine siis mõtled ah mis see kerge kalori laks mulle ikka teeb.On ju täiesti normaalne ,et eesti mees teleka kõrval õlut joob.

Aga tean ka seda et kui alkoholi juues teatud kogus on sees,siis kõik mida sa sööd läheb otse rasvaks!!

head lugemist minu arust päris hea kui keegi lugend veel pole. :lol:

Õlu on tervisele kasulik

Muudetud kasutaja munari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen Mareki jutuga ühel samal meelel,et siin on ka see teema ,et õlu üksi ei tekita midagi,just see mida sinna kõrvale näksitakse ja see on normaalne,kuna alkoholi juues tekkib söögiisu ja siis kui oled juba nats vindine siis mõtled ah mis see kerge kalori laks mulle ikka teeb.On ju täiesti normaalne ,et eesti mees teleka kõrval õlut joob.

Aga tean ka seda et kui alkoholi juues teatud kogus on sees,siis kõik mida sa sööd läheb otse rasvaks!!

head lugemist minu arust päris hea kui keegi lugend veel pole. :lol:

Õlu on tervisele kasulik

Lisaks sellele veel arvuta, kui palju õllest endast kaloreid ja süsivesikuid tuleb. Kui sa oma söögile liitri õlut lisad, siis need mitusada lisakalorit ja mõnikümmend grammi süsivesikuid võivad kaalu juurde anda küll, isegi, kui sa pähkleid ja vorste juurde ei söö kilodeviisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan küll, et kui Marek vähem õlut jooks, oleksid tulemused palju paremad.

Ära solvu.

isiklikult mina nii ei arva- kui see on 1 hea viis lõõgastumiseks ! ei tohi alahinnata vaimset osa näiteks taastumisel, tulemuste saavutamisel, üldse, spordis- mis iganes alal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×