Jump to content
altsxxx

Parim Valgu pulber.

Recommended Posts

Whey gold standardi kujud võiksid mainida, mida muud nad proovinud ka on. Mina isiklikult pole whey gold standardit proovinud, kahjuks suhtun eelarvamusega, kuna enamus kiidab tema maitset ja odavust, vähesed on midagi muud proovinud ja enamus ei räägi tulemustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Whey gold standardi kujud võiksid mainida, mida muud nad proovinud ka on. Mina isiklikult pole whey gold standardit proovinud, kahjuks suhtun eelarvamusega, kuna enamus kiidab tema maitset ja odavust, vähesed on midagi muud proovinud ja enamus ei räägi tulemustest.

ega ainult enda kogemustest arvamus ei tule , ikka ülemaailsed arvamused jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey gold standard meeldis, kuid iga aasta tuleb selle hinnale oma 100 krooni otsa ning seetõttu seda enam ei osta. Praegu kasutan Whey3-e, mis on veel parema maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Whey gold standardi kujud võiksid mainida, mida muud nad proovinud ka on. Mina isiklikult pole whey gold standardit proovinud, kahjuks suhtun eelarvamusega, kuna enamus kiidab tema maitset ja odavust, vähesed on midagi muud proovinud ja enamus ei räägi tulemustest.

Odavust?

Mina olen lisaks ON Goldile ka FAST Hera 80, TwinLab Protein Fuel ja Tai Kane NO1 kasutanud, kõiki mitmeid kuid, ning võrdlusmoment on olemas.

Kui sina arvad, et kallim on parem, ning Nitro tech Hardcore on veel kõige parem, siis... TREENI, reklaamiohver, treeni! Kasva nagu sa ei saaks ei mingi muu valgu peal kasvada!

See oli naljaga pooleks öeldud, take it easy :lol:

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei see ei mängi rolli, kas on kallim või mitte, lihtsalt tõin välja et nitro tech tõesti toimib minupeal hästi, samas tean paljusi, kes ütlevad, et pole suurem asi. Whey gold standardi kohta ei oska tõesti midagi öelda, kuna pole proovinud. Ja sul on õigus tõesti ma otsin esimest korda nitro techi reklaami tõttu, aga pean tunnistama ei pidand kahetsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... samas tean paljusi, kes ütlevad, et pole suurem asi...

Milles see väljendub? Lihaskasv ei olene valgupulbrist ega seda müüvast firmast, ega ka valgu maitsest.. saab ka päris ilma kasvada, nagu nii mõnedki oma ala tipud on tõestanud- see eeldab aga perfektseid toitumisalaseid teadmisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole neilt lähemalt uurind kuid enamus kurdab halva maitse ja hinna pärast. Kui ma ise seda manustama hakkasin, ei muutnud ma treeningut ega söömist, lihtsalt vahetasin hera80 nitro techi vastu ja tulemused paranesid. Ju mu kehas oli midagi vajaka, mida ma sealt kätte sain.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kasutanud väga paljusid valgupulbreid ja neist parim on Whey gold standart, kuid paraku on tal ka hind kallis. Tal on nii maitse hea, kui ka omadused.

Olen kasutanud peale whey Goldi : Bio Iso Whey, Hera80 , Ion92 , Pro Slow , Pro Whey Elite Series , Promix , Proteiin No1 , Whey3 , Myogenic, Nitro Pure, Whey 8100 , Best 3 Protein ning kindlasti veel mõnda, mille nimi ei tule hetkel meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei ole küll puhas valgubaasil toode aga kindlasti on üks parimaid taastajaid Whey Drink Glutamin Peptid (Tai Kane). Eriti kui tarbida seda 2 x 50 grammi päevas siis saab vajaliku koguse kreatiini, glutamiini jms. kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelst on parim American Pro Whey :lol:

Ei näe mitte mingit põhjust miks peaksin ostma kallimat.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kleebin teile siia yhe katkendi Postimehes ilmunud artiklist:

«Kukkusin oma lollusest mülkasse, aga ujusin tahtega välja,» lausub endiselt sportlik Eeskivi nüüd. «Olin teadmatuse ohver, mitte petis.» Eeskivi tunnistab, et ostis taastumisvahendeid kulturistidele mõeldud poest. «Loomulikult uurisin pakendilt, mida see sisaldab, aga korralikku keelatud ainete nimekirja mul polnud ja kindlasti polnud pakendil märgitud mulle tuttavat stanozololi,» lausub ta.

Kuidas ja kui tihti on see v6imalik? Oleks minu kysimus.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Whey gold standardi kujud võiksid mainida, mida muud nad proovinud ka on. Mina isiklikult pole whey gold standardit proovinud, kahjuks suhtun eelarvamusega, kuna enamus kiidab tema maitset ja odavust, vähesed on midagi muud proovinud ja enamus ei räägi tulemustest.

Whey Gold Standard on mitmeid kordi maailma parimaks proteiinipulbriks hinnatud ja minu arust toimib suurepäraselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Whey Gold Standard on mitmeid kordi maailma parimaks proteiinipulbriks hinnatud ja minu arust toimib suurepäraselt.

Ise olen ka Whey Gold Standardi pooldaja. Asi toimib ja maitse on ka suhteliselt hea :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes on mul raske uskuda,et kahe erineva proteiinipulbri toime saab olla märkimisväärselt erinev. Kui just ühele neist pole midagi huvitavat juurde lisatud,aga see on juba teine teema. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×