Jump to content
Agnes1h

Proteiinidieet

Recommended Posts

Niih, sõbranna kavatseb allpool kopeeritud dieeti proovida. Palun avaldage oma arvavust selles osas! Minu meelest on see vägagi nö lonkav dieet. Tõsi, mõni toidukord tunudb ka okei olevat.

Nt mind ajab naerma "hommikusöök", mis on vaid tee. Mõni hommik on lausa suhkur ja sai lubatud! Oleks veel tee meega aga ei! Samuti tundub karm nii mõnigi hommik vaid süüa porgandit. Ja mõnel õhtul ei luba see dieet üldse süüa! :lol: Tundub, et ka rasva võib olla liiga vähe.

Dieeti pidi pärinema kuskilt internetist ja pidi nö nii karm olema, et seda tasub vaid korra aastas teha. Sõbranna usub, et see on hea, et esimesed ülekilod kaotada ja kui pärast dieeti kommi ja kooki ei söö, siis ei tule kilod tagasi.

Palun aidake moraalselt, kui teiegi leiate, et see on jama värk. Ma annan talle seda foorumit siis pärast lugeda. Minu kriitika ei ole tema jaoks piisav, sest ma ei ole treener ega toitumisspetsialist! :(

Või kui spetsialistid arvavad, et see on suurepärane dieet, eks siis katsuge mind ümber pöörata! :o Ühesõnaga, avaldage oma arvamust ja palun põhjendage!

LIHADIEET

1. ja 8. päev

H: Tass rohelist teed

L: 2 kõva muna , ohtralt keedetud spinatit

Õ: Teflonpannil praetud või grillitud bifsteek, rohelist salatit nat.õli ja sidruni mahlaga.

2. ja 9. päev

H:Tass rohelist teed + suhkur

L:Bifsteek, roheline salat, värske puuvili (õun, pirn, apelsin )

Õ: Paks praelõik, roheline salat , 1,5 dl maitsestamata jogurtit.

3. ja 10. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur, viil röstsaia

L: Keedetud spinat, 1 tomat

Õ: Paks prae lõik, 2 keedetud muna, palju rohelist salatit+õli +sidrunimahl

4. ja 11. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur ,viil röstsaia

L: Tops kodujuustu ,1 suur riivitud porgand, 1 keedetud muna

Õ: 1,5 dl maitsestamata jogurtit, 1 purk puuvilja salatit omas mahlas, banaan.

5. ja 12. päev

H: 1 suur riivitud porgand.

L: Väheses õlis praetud kala ,väike tükk sidrunit,võimargariniga leib.

Õ: Naturaalne bifsteek praetud, keedetud porgand, rohelist salatit õli+s.mahl.

6. ja 13. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur, röstsai.

L: Grillitud kana nahata, rohelist salatit .

Õ: 2 kõva muna, 1suur riivitud porgand +sidruni mahl.

7. päev

H: 1 tass rohelist teed

L: Grillitud või fooliumis küpsetatud liha, rohelist salatit.

Õ: Jääb ära , palju vett.

Minimaalne liha kogus võib olla 250 g (küpsena) 500 g

Kala kogus 300 g (küpsena) 700 g

Vett vähemalt 2 liitrit (eelistatult rohelise teena).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene peab sööma ikka 3x päevas. Vee joomine, tee joomine ja sipinat ühe tomatiga ei ole söömine.

Üldiselt ära ei sure, aga hommikusöök võiks ikka korralik olla. Ei ole vaja kilode kaotamiseks hommikusööki ära jätta. Esialgu võib tulemus kiirem olla, aga üsna ruttu ainevahetus aeglustub ja siis palju raskem rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub nagu keegi oleks ilma igasuguste eelteadmisteta (v6i tont seda teab...) nalja teinud.

Yksk6ik, kes teile teeb ettekirjutusi ja need sisaldavad suhkrut, saia, margariini jne toiduaineid, soovitan soojalt:"2rge v6tke neid t6siselt!"

Samuti puudub toiduainete kombineerimisel loogiline e teaduslikult p6hjendatav alus. Rohkem ei viitsinudki syyvida...

Ys mina m6tet ei leidnud. Kui keegi suudab ylatoodud dieedile yhe hea p6hjenduse leida, loeks huviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niih, sõbranna kavatseb allpool kopeeritud dieeti proovida. Palun avaldage oma arvavust selles osas! Minu meelest on see vägagi nö lonkav dieet. Tõsi, mõni toidukord tunudb ka okei olevat.

Nt mind ajab naerma "hommikusöök", mis on vaid tee. Mõni hommik on lausa suhkur ja sai lubatud! Oleks veel tee meega aga ei! Samuti tundub karm nii mõnigi hommik vaid süüa porgandit. Ja mõnel õhtul ei luba see dieet üldse süüa! :lol: Tundub, et ka rasva võib olla liiga vähe.

Dieeti pidi pärinema kuskilt internetist ja pidi nö nii karm olema, et seda tasub vaid korra aastas teha. Sõbranna usub, et see on hea, et esimesed ülekilod kaotada ja kui pärast dieeti kommi ja kooki ei söö, siis ei tule kilod tagasi.

Palun aidake moraalselt, kui teiegi leiate, et see on jama värk. Ma annan talle seda foorumit siis pärast lugeda. Minu kriitika ei ole tema jaoks piisav, sest ma ei ole treener ega toitumisspetsialist! :(

Või kui spetsialistid arvavad, et see on suurepärane dieet, eks siis katsuge mind ümber pöörata! :o Ühesõnaga, avaldage oma arvamust ja palun põhjendage!

LIHADIEET

1. ja 8. päev

H: Tass rohelist teed

L: 2 kõva muna , ohtralt keedetud spinatit

Õ: Teflonpannil praetud või grillitud bifsteek, rohelist salatit nat.õli ja sidruni mahlaga.

2. ja 9. päev

H:Tass rohelist teed + suhkur

L:Bifsteek, roheline salat, värske puuvili (õun, pirn, apelsin )

Õ: Paks praelõik, roheline salat , 1,5 dl maitsestamata jogurtit.

3. ja 10. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur, viil röstsaia

L: Keedetud spinat, 1 tomat

Õ: Paks prae lõik, 2 keedetud muna, palju rohelist salatit+õli +sidrunimahl

4. ja 11. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur ,viil röstsaia

L: Tops kodujuustu ,1 suur riivitud porgand, 1 keedetud muna

Õ: 1,5 dl maitsestamata jogurtit, 1 purk puuvilja salatit omas mahlas, banaan.

5. ja 12. päev

H: 1 suur riivitud porgand.

L: Väheses õlis praetud kala ,väike tükk sidrunit,võimargariniga leib.

Õ: Naturaalne bifsteek praetud, keedetud porgand, rohelist salatit õli+s.mahl.

6. ja 13. päev

H: Tass rohelist teed + suhkur, röstsai.

L: Grillitud kana nahata, rohelist salatit .

Õ: 2 kõva muna, 1suur riivitud porgand +sidruni mahl.

7. päev

H: 1 tass rohelist teed

L: Grillitud või fooliumis küpsetatud liha, rohelist salatit.

Õ: Jääb ära , palju vett.

Minimaalne liha kogus võib olla 250 g (küpsena) 500 g

Kala kogus 300 g (küpsena) 700 g

Vett vähemalt 2 liitrit (eelistatult rohelise teena).

Ma peaks kuu aega vastu vabalt nii ennast "nuumates" aga siis ei tunneks mind enam keegi ära.

ÄRGE KRT JAMAGE IGASUGU LOLLUSTEGA!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda arvan minagi, et see dieet rikub ainevahetuse veel aeglasemaks! Kusjuures varasemalt ei ole olnud mu sõbrannal eriti regulaarseid toidukordasid. Samuti on ta kurtnud, et TTÜ-s õhtul pärast loenguid ei pakuta muud kui saiakesi süüa. :lol: Ja trenni ta kah ei tee eriti. Mina vahest olen teda tirinud metsa kõndima.

Ma ise olen toitunud nüüd palju regulaarsemalt ja tean väita, et see on super asi kaalu langetamiseks. Ma isegi pean vahest ennast juba sundima sööma lõunat, sest kõht pole veel hommikusöögist tühi jne... Järelikult kõik oki-toki hommikusöögiga! :(

Aga jah, selle tõstatud teema osas! Aidake mõistust talle pähe panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen selle asja läbi teinud mõni hea aega tagasi, kui ma olin paks nigu siga ja trenni ei teinud. Tundus tollal "keniaalne" viis kiirelt alla võtta. Võttis ka, 13 päevaga 8kg. Lõpetasin 83kg peal.

Pean ütlema, et esimene nädal oli palju hullem ja teisel nädalal pidi näiteks keedukana päeval päris kõvasti vaeva nägema et see kana omale sisse suruda. Aga seda ütlen ma küll, et trenni ei jõua sellise söömisega küll teps mitte teha. Tõsiselt ka, energiat pole absoluutselt ja väga raske on ennast liigutama sundida.

Kokkuvõttes on see üks paras kehatapmine ning ka kaotatud kaal tuleb mõne kuuga kolinal tagasi. On lihtsam rohkem trenni teha kui 2 nädalat ennast näljutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen selle asja läbi teinud mõni hea aega tagasi, kui ma olin paks nigu siga ja trenni ei teinud. Tundus tollal "keniaalne" viis kiirelt alla võtta. Võttis ka, 13 päevaga 8kg. Lõpetasin 83kg peal.

Pean ütlema, et esimene nädal oli palju hullem ja teisel nädalal pidi näiteks keedukana päeval päris kõvasti vaeva nägema et see kana omale sisse suruda. Aga seda ütlen ma küll, et trenni ei jõua sellise söömisega küll teps mitte teha. Tõsiselt ka, energiat pole absoluutselt ja väga raske on ennast liigutama sundida.

Kokkuvõttes on see üks paras kehatapmine ning ka kaotatud kaal tuleb mõne kuuga kolinal tagasi. On lihtsam rohkem trenni teha kui 2 nädalat ennast näljutada.

Sööma peab mõistusega. Ka liigne trenn ei vii kuskile! Tegin meeletult trenni ja tulemused ei olnud kuskilt paista-kuu aega tagasi hakkasin vähem tegema ja kohe on tulemused paranenud. Ka ujumine aitab. Toitumisega olen alati hädas olnud, nüüd enam-vähem juba stabiilne.

Toituma õpetas mind Kalmus, kes tegi menüü, kus olid valgud ja juurviljad jm. Nüüd tean vähemalt, mida millega sobitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem dieet on toidumürgitus. Sai eile ära proovitud. Kilod kaovad ludinal :lol:

:( Ma olin ninaopil ja ei söönud mitu päeva midagi, ainult 9l vett päevas.

Suvel on igati teretulnud ka tomati-kurgi salatid ja muud erinevad juur,- ja köögiviljad.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal üks lähituttav teinud sama dieedi läbi, sai ka 13 päevaga kuskil 6 kilo maha küll jah.

Igasuguste dieetidega võib kahe nädalaga kuus kilo maha saada, aga mis pärast saab? Liiati pole selline kiire kaalukaotus sugugi rasva arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda arvan minagi, et see dieet rikub ainevahetuse veel aeglasemaks! Kusjuures varasemalt ei ole olnud mu sõbrannal eriti regulaarseid toidukordasid. Samuti on ta kurtnud, et TTÜ-s õhtul pärast loenguid ei pakuta muud kui saiakesi süüa. :lol: Ja trenni ta kah ei tee eriti. Mina vahest olen teda tirinud metsa kõndima.

Ma ise olen toitunud nüüd palju regulaarsemalt ja tean väita, et see on super asi kaalu langetamiseks. Ma isegi pean vahest ennast juba sundima sööma lõunat, sest kõht pole veel hommikusöögist tühi jne... Järelikult kõik oki-toki hommikusöögiga! :(

Aga jah, selle tõstatud teema osas! Aidake mõistust talle pähe panna!

soovita tal parem süüa vähem süsivesikuid ja rohkem rasva ja valku... vedeliku peaks ka tarbima rohkem, arvatavasti ta seda teeb vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva arvelt naljalt üle 100 grammi rasva pole eriti võimalik ööpäevas kaotada, kui just ei kasutada lisa abiaineid. Ehk 3 kilo kuus on reaalne, ülejäänud on lihased ja vesi. Huvitav kas tähtsam on see kaalunumber või siis välimus, enesetunne ja tervis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva arvelt naljalt üle 100 grammi rasva pole eriti võimalik ööpäevas kaotada, kui just ei kasutada lisa abiaineid. Ehk 3 kilo kuus on reaalne

Oleneb mis tasemelt alustada, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ainult kaalulangus huvitab, siis giljotiin peaks üks efektiivsemaid vahendeid olema.

Asja tuleb ikka mõistusega võtta. Kümne aastaga tekitatud magu nädalaga minema ei toitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub,et keegi on vist Buchenwaldi koonduslaagri menüü kuskilt leidnud ja hakkanud seda promoma :(

Aga tegelikult,selline menüü on ikka paras näljapajuk, mõnele väikeimetajale võib-olla võib sellest tõesti piisada,aga inimene peaks küll sellistest asjdest eemale hoidma :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×