Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Minuga samas jõmmis käib pidevalt üks vend.. kord- kaks nädalas, rohkem kindlalt mitte.. pole näinud, igatahes laupäeviti käib kindlalt ja siis mingi ainult rinna ja biitsa trenni teeb, laseb oma fatburnerit jälle.. ja ainult biitsa ja rinda, mingi pikk dress seljas, kapuuts peas karm ilme näol. Selline jõusaalilõvi.

saage aru ka markost, kes on leidnud endale harrastuse, milleks on jõusaal. veelgi enam, on ta leidnud endale inimeste võrgustiku, keda seob see samune huvi. väga entusiastlikult peale lennates on marko aga läinud natuke liiga julgeks. sellest, et sa saalis käid, ei piisa siiski siin, et sind austatakse ja alati toetatakse. vb võetakse sind hoopis rivaalina? vb on raske aeroobse treeningu ja kaloridefitsiidi (tuletame meelde foorumi teemat, kus marko palus abi kaalu langetamiseks) tulemuseks hormoonide möllamine või on esimesed tulemused liialt positiivsed ja üllatavad, et arvatakse ennast nüüd kohe "jõusaalilõviks;)"?

järgmine laupäev astu sis fatburneriga ja kapuutsiga härrale ligi ja tehke pätelit, vaadake kes kükib rohkem, kes rebib, rinnalt surub jne. kas tunned ennast üleolevalt ka sis, kui alla jääd?

btw

täna (laupäeval) käisin trennis sis spartas(kus käin teisi. ja laup.). jalapäev oli, ja trenn oli nagu alati pikkade kottis puuvillaste pükstega ja kapuutsiga dressikaga. fatburner ja kapuuts tõmbasid korralikult higi lahti. kaal endiselt 93-94kg ja rasva% endiselt 6.6. vaat millised võivad need "jõusaalilõvid" olla :) .

tglt tõenäoliselt see kellest juttu oli mina ei olnud :D , aga siiski... see kapuutsiga lohh võib enda vormiga, jõuga või millega iganes sul püksid täis ehmatada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saage aru ka markost, kes on leidnud endale harrastuse, milleks on jõusaal. veelgi enam, on ta leidnud endale inimeste võrgustiku, keda seob see samune huvi. väga entusiastlikult peale lennates on marko aga läinud natuke liiga julgeks. sellest, et sa saalis käid, ei piisa siiski siin, et sind austatakse ja alati toetatakse. vb võetakse sind hoopis rivaalina? vb on raske aeroobse treeningu ja kaloridefitsiidi (tuletame meelde foorumi teemat, kus marko palus abi kaalu langetamiseks) tulemuseks hormoonide möllamine või on esimesed tulemused liialt positiivsed ja üllatavad, et arvatakse ennast nüüd kohe "jõusaalilõviks;)"?

järgmine laupäev astu sis fatburneriga ja kapuutsiga härrale ligi ja tehke pätelit, vaadake kes kükib rohkem, kes rebib, rinnalt surub jne. kas tunned ennast üleolevalt ka sis, kui alla jääd?

btw

täna (laupäeval) käisin trennis sis spartas(kus käin teisi. ja laup.). jalapäev oli, ja trenn oli nagu alati pikkade kottis puuvillaste pükstega ja kapuutsiga dressikaga. fatburner ja kapuuts tõmbasid korralikult higi lahti. kaal endiselt 93-94kg ja rasva% endiselt 6.6. vaat millised võivad need "jõusaalilõvid" olla :) .

tglt tõenäoliselt see kellest juttu oli mina ei olnud :P , aga siiski... see kapuutsiga lohh võib enda vormiga, jõuga või millega iganes sul püksid täis ehmatada :D

Ärgem nüüd norigem rohkem marko kallal, küllap tal ei ole jõudu ise treenimisega tegeleda saalis ja käib seal rohkem lõvijahil ;) Nagu öeldakse, see kes ise ei oska, õpetab teisi ehk siis antud juhul, kes ise ei oska, see arvustab teisi ..

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu vend käib 1 kord, jõusaalis on logiraamat ka.. aga juu pole tal pole aega siis muul ajal, igatahes mulle kõrikallale nüüd pole ka suht ilus hüpata. Sorry , et oma arvamust jagasin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu vend käib 1 kord, jõusaalis on logiraamat ka.. aga juu pole tal pole aega siis muul ajal, igatahes mulle kõrikallale nüüd pole ka suht ilus hüpata. Sorry , et oma arvamust jagasin..

Eks nad elavad oma kurjust välja... nagu me kõik. :)

Kui ma olen jõusaalis ja sisuliselt kellelegi ette ei jää, siis ei tohiks olla ka kellegi teise asi (ideaalis), mida ma seal teen.

Ette võivad jääda, kes ei pane oma raskusi kohale või kes kasutavad jõusaalimasinaid...näiteks puhkamiseks (kui nad on üksinda saalis...siis OK).

....ka need tüübid, kes teisi arvustamas käivad jõusaalis, mõjuvad häirivalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidu vend käib 1 kord, jõusaalis on logiraamat ka.. aga juu pole tal pole aega siis muul ajal, igatahes mulle kõrikallale nüüd pole ka suht ilus hüpata. Sorry , et oma arvamust jagasin..

Rahu nüüd.Ei ole keegi sulle kõri kallale hüpanud.Lihtsalt ...

ee-eee ....

juhiti tähelepanu ...

sulle juba küll öeldi,aga paistab,et ei jõudnud kohale :et taolise sõnavalikuga kedagi kritiseerida,pead ise ikkagi kõva mees olema, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rahu nüüd.Ei ole keegi sulle kõri kallale hüpanud.Lihtsalt ...

ee-eee ....

juhiti tähelepanu ...

sulle juba küll öeldi,aga paistab,et ei jõudnud kohale :et taolise sõnavalikuga kedagi kritiseerida,pead ise ikkagi kõva mees olema, :)

Kuhu siis võrdsus ja vendlus jäävad? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üritasin küll suht tagasihoidliku ja mitte nii mürgise arvustuse kirjutada... vb on asi hoopis selles, et pole saand trenni teha korralikult u 2 nädalat (külmetus annab tunda) +sotsiaalne irdumine:(. ühesõnaga enesetunne on madal ja selle vastu on ju alati aidanud teiste kritiseerimine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üritasin küll suht tagasihoidliku ja mitte nii mürgise arvustuse kirjutada... vb on asi hoopis selles, et pole saand trenni teha korralikult u 2 nädalat (külmetus annab tunda) +sotsiaalne irdumine:(. ühesõnaga enesetunne on madal ja selle vastu on ju alati aidanud teiste kritiseerimine ;)

Pikemas perspektiivis ikkagi...

Mida külvad, seda lõikad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okay aitab. Minu viga ,et arvamust avaldasin. Teine kord jätan meelde, et hoian oma arvamused endale ja see polnud mingi kritiseerimine, vaid naljakas on vaadata kuidas ta rahmib jne. :) Oleme sõbrad edasi, aitab küll, eksole:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okay aitab. Minu viga ,et arvamust avaldasin. Teine kord jätan meelde, et hoian oma arvamused endale ja see polnud mingi kritiseerimine, vaid naljakas on vaadata kuidas ta rahmib jne. :P Oleme sõbrad edasi, aitab küll, eksole:)

juba unustatud :D

edasiliikudes jutustaksin ühe loo mis juhtus minuga eelmine suvi. sõitsin rongiga trenni, hommikul enne tööd ja kõrval istusid mul kaks u 15a poissi. rääkisid seal midagi võrkpallist. kui kuulsin sõna "proteiin" jäin hetkeks kuulama. jutt sis oli järgnev: "Mul üks hea sõber jõi ka seda proteiini pulbrit. Mai tea kus ta sai, aga eestis seda müüa ei tohi onja. Keelatud jne. Siis võrkpalli trennis muutus veel nii tugevaks, et hüppas vöökohaga üle võrgu (2.43cm). Vähe sellest, kui ta suruma hakkas, sis surus vastasele palliga lagi pähe! Vastane koomas. AUSALT!"

äkki keegi teab, kust seda proteiini pulbrit osta saaks? :) Siis saaks vb isegi võrkpalliga panka röövima minna ;) ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juba unustatud :D

edasiliikudes jutustaksin ühe loo mis juhtus minuga eelmine suvi. sõitsin rongiga trenni, hommikul enne tööd ja kõrval istusid mul kaks u 15a poissi. rääkisid seal midagi võrkpallist. kui kuulsin sõna "proteiin" jäin hetkeks kuulama. jutt sis oli järgnev: "Mul üks hea sõber jõi ka seda proteiini pulbrit. Mai tea kus ta sai, aga eestis seda müüa ei tohi onja. Keelatud jne. Siis võrkpalli trennis muutus veel nii tugevaks, et hüppas vöökohaga üle võrgu (2.43cm). Vähe sellest, kui ta suruma hakkas, sis surus vastasele palliga lagi pähe! Vastane koomas. AUSALT!"

äkki keegi teab, kust seda proteiini pulbrit osta saaks? :) Siis saaks vb isegi võrkpalliga panka röövima minna ;) ?!

Diileritelt ilmselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juba unustatud :o

edasiliikudes jutustaksin ühe loo mis juhtus minuga eelmine suvi. sõitsin rongiga trenni, hommikul enne tööd ja kõrval istusid mul kaks u 15a poissi. rääkisid seal midagi võrkpallist. kui kuulsin sõna "proteiin" jäin hetkeks kuulama. jutt sis oli järgnev: "Mul üks hea sõber jõi ka seda proteiini pulbrit. Mai tea kus ta sai, aga eestis seda müüa ei tohi onja. Keelatud jne. Siis võrkpalli trennis muutus veel nii tugevaks, et hüppas vöökohaga üle võrgu (2.43cm). Vähe sellest, kui ta suruma hakkas, sis surus vastasele palliga lagi pähe! Vastane koomas. AUSALT!"

äkki keegi teab, kust seda proteiini pulbrit osta saaks? :) Siis saaks vb isegi võrkpalliga panka röövima minna ;) ?!

:P

Nali on tõesti elus üks edasiviiv jõud:)

On ikka lastel fantaasiat. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind ajab naerma alati see kui mõni jõusaali regulaarne kunde toob trenni kaasa mõned sõbrad ning peamine (kui mitte ainus) asi mida nad teevad on biitseps. Nägin mõnda aega tagasi järjekordset juhtumit kuidas üks tüüp oli kolm sõpra kaasa võtnud (ning see on esimene ja ka viimane kord kui ma olen neid trennis näinud) ja siis näitas neile kuidas saja erineva nurga alt biitsepsit treenida. Mitte midagi muud, ainult biitseps.

Kui mina sõpru jõusaali toon, siis ma ikka õpetan neile kükki ja jõutõmmet, mitte sellist jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind ajab naerma alati see kui mõni jõusaali regulaarne kunde toob trenni kaasa mõned sõbrad ning peamine (kui mitte ainus) asi mida nad teevad on biitseps. Nägin mõnda aega tagasi järjekordset juhtumit kuidas üks tüüp oli kolm sõpra kaasa võtnud (ning see on esimene ja ka viimane kord kui ma olen neid trennis näinud) ja siis näitas neile kuidas saja erineva nurga alt biitsepsit treenida. Mitte midagi muud, ainult biitseps.

Kui mina sõpru jõusaali toon, siis ma ikka õpetan neile kükki ja jõutõmmet, mitte sellist jama.

Veel naljakam on see, kui tüüpiline lohvaka t-särgi mees teeb enesele hoolega rannet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal nii naljakat on?

Ülejäänud lihaskonda pole ollagi... ja tema muretseb miski vidina pärast, mis käisest paistab.

Ei ole elus rannet eraldi teinud. Teete korralikult trenni, tuleb ka ranne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okay aitab. Minu viga ,et arvamust avaldasin. Teine kord jätan meelde, et hoian oma arvamused endale ja see polnud mingi kritiseerimine, vaid naljakas on vaadata kuidas ta rahmib jne. :) Oleme sõbrad edasi, aitab küll, eksole:)

mida sa siis treenid kui rindbiits mees seal on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülejäänud lihaskonda pole ollagi... ja tema muretseb miski vidina pärast, mis käisest paistab.

Ei ole elus rannet eraldi teinud. Teete korralikult trenni, tuleb ka ranne.

Äkki oli lihtsalt hoki/saalihoki mängija, kellel ranne peab tugev olema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki oli lihtsalt hoki/saalihoki mängija, kellel ranne peab tugev olema :)

Ma arvan et hokimängija ei istu jõusaalis ainult randmepainutusi tehes vaid kükib ja teeb rinnalevõtte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin ka seda teemat veidi, jätsin muu auru kõrvale aga lõppkokkuvõtteks peaks ütlema, et ei ole vaja nii õel siiski olla.

Tõelised tolad jõusaali ei tulegi, need istuvad kuskil kräkiurkas või kuulavad Hannes Vanatoa loenguid ja idioodid nagu me teame on riigikogus:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×