Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Sõidsin bussiga koju siis selja taga arutavad kaks suvalist venda,et : Ei tea see Meelis on jube ruttu suurex saanud, ei tea kas ta kasutas neid sysivesikuid v6i proteiine ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõidsin bussiga koju siis selja taga arutavad kaks suvalist venda,et : Ei tea see Meelis on jube ruttu suurex saanud, ei tea kas ta kasutas neid sysivesikuid v6i proteiine ?

Hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kord akna all seletasid mul mingid vennad omavahel ,et oi ma võiks vabalt ju ennast pmt lihamäeks kasvatada aga ma ei hakka igasugust proteiini ja jama sisse sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuskil seltskonnas jutuks tuleb mingi trenni teema, siis mõni ikka laseb utoopiat. Üks rääkis, et "ma teen sangpommi aint, ülepäeviti rebin 50kg mingi 300korda". Teine räägib kuidas ta kunagi käis jõusaalis korra ja mingi 200kg vabalt üles lükkas.

Jne, jne, jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks mu kolleeg rääkis teisele kolleegile ja see teine kolleeg rääkis mulle, et esimene kolleeg olevat väitnud, et j6utreeninguga ei ole v6imalik rasva p6letada, vot selline kolleeg on mul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli kellegiga juhtum, kuidas ülemus rääkins: "Ah käisime ühe teise tüübiga seal maal jõukas, 100 kilo lasime ikka rinnalt."

Ja siis see teine tüüp, kellest ta rääkis, tuli seljatagant: "Ma ei teadnudki, et ma nii palju surun."

Väga valus fail :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kuulen selliseid lauseid tänaval, siis on meelelahutus garanteeritud - kui rumalad võivad inimesed teadmatusest olla.

Eks me kõik ole teadmatuses olnud, kes vähem, kes rohkem. Jube rumalad on tõesti inimesed, kes ei tea asjadest midagi ega pole õppinud veel midagi, täitsa imelik :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks me kõik ole teadmatuses olnud, kes vähem, kes rohkem. Jube rumalad on tõesti inimesed, kes ei tea asjadest midagi ega pole õppinud veel midagi, täitsa imelik :huh:

No valgud, rasvad ja süsivesikud on ju põhikooli materjal. Peaks ikka teadma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks noormees arutas minu kuuldes: "Ma arvan, et 100 kg tõstan maast ikka pea kohale. Ma maal proovisin tõsta 90 kg-st siga, väga raske ei olnudki."

ROFLCOPTER

Chuck Norris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge kükkige kui kõhugaasid on. :huh: Täna läks nii kehvasti, et viimane seeria, iga kord alla liikudes, käisid kahuripaugud. Eriti ebameeldiv, kui selja taga kena näitsik oma hantlitega vehib. Eks ta enam vist minuga pilke ei vaheta. Aga seeria tegin lõpuni. (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tegi jõukas üks mees 32 kg hantliga püsti biitsepsit nii et viis hantli üles õla juurde ja hakkas siis umbes 5 cm amplituudiga seda edasi-tagasi liigutama.

Kas see on mingi uus tehnika? On sellisel asjal mingit mõtet?

Siis rääkis kõrval olevale naisele või kellelegi et oh, kodus teen 50 kg hantliga seda. ;)

Ja surumisel ladus 130 kg peale pani jalad pingile, võttis jõhkra silla ja tegi ka umbes 5cm amplituudiga seda.

Hea et pärast tagasi jõudis panna kangi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna tegi jõukas üks mees 32 kg hantliga püsti biitsepsit nii et viis hantli üles õla juurde ja hakkas siis umbes 5 cm amplituudiga seda edasi-tagasi liigutama.

Kas see on mingi uus tehnika? On sellisel asjal mingit mõtet?

Siis rääkis kõrval olevale naisele või kellelegi et oh, kodus teen 50 kg hantliga seda. :)

Ja surumisel ladus 130 kg peale pani jalad pingile, võttis jõhkra silla ja tegi ka umbes 5cm amplituudiga seda.

Hea et pärast tagasi jõudis panna kangi.

Kui kõrval on naine, siis pole see ju mingi ime, et nii tehakse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuga samas jõmmis käib pidevalt üks vend.. kord- kaks nädalas, rohkem kindlalt mitte.. pole näinud, igatahes laupäeviti käib kindlalt ja siis mingi ainult rinna ja biitsa trenni teeb, laseb oma fatburnerit jälle.. ja ainult biitsa ja rinda, mingi pikk dress seljas, kapuuts peas karm ilme näol. Selline jõusaalilõvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuga samas jõmmis käib pidevalt üks vend.. kord- kaks nädalas, rohkem kindlalt mitte.. pole näinud, igatahes laupäeviti käib kindlalt ja siis mingi ainult rinna ja biitsa trenni teeb, laseb oma fatburnerit jälle.. ja ainult biitsa ja rinda, mingi pikk dress seljas, kapuuts peas karm ilme näol. Selline jõusaalilõvi.

Ja see jõusaal on ainult siis lahti, kui sina käid seal ?Tead sa kindlalt, et ta ainult kord-kaks käib trennis ? Ehk ta jookseb iga hommik ja õhtu ning tema eesmärk on kaalust vabaneda ning jõusaalis käib toonust hoidmas. Võibolla on tal kava jaotatud nii, et täpselt iga laupäev on rind ja biceps. Ehk käib ta nädala sees mõnes teises jõusaalis töö tõttu ?

Arvustama oled kõva mees.Ei maksa siia pläma kirjutada lihtsalt selle pärast, et saaks ainult midagi kirjutada ja üleolev teiste suhtes olla ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadates seda foorumi teemat ja postituste arvu, vaatan, et inimesed käivad saalis pigem teisi arvustamas, kui treenimas ;)

Inime

1.otsib alati lollimat,kes teda imetleks

2.otsib alati lollimat,kelle üle irvitada,

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuga samas jõmmis käib pidevalt üks vend.. kord- kaks nädalas, rohkem kindlalt mitte.. pole näinud, igatahes laupäeviti käib kindlalt ja siis mingi ainult rinna ja biitsa trenni teeb, laseb oma fatburnerit jälle.. ja ainult biitsa ja rinda, mingi pikk dress seljas, kapuuts peas karm ilme näol. Selline jõusaalilõvi.

Täielik tainas... Sama hea, et ma käin jõusaalis, näen teatud inimest 1 kord, järgmised korrad ei näe, see siis tähendab et inimene ei käi üldse jõusaalis?

Ja ärge vinguge nagu eided selles teemas, vahtige oma tehnikat mitte teisi inimesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuga samas jõmmis käib pidevalt üks vend.. kord- kaks nädalas, rohkem kindlalt mitte.. pole näinud, igatahes laupäeviti käib kindlalt ja siis mingi ainult rinna ja biitsa trenni teeb, laseb oma fatburnerit jälle.. ja ainult biitsa ja rinda, mingi pikk dress seljas, kapuuts peas karm ilme näol. Selline jõusaalilõvi.

äkki see tyyp on sinu peegelpilt ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×