Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Elementaarne on inimesel siiski endal asjad tagasi panna (antud juhul raskused) kust ta need võttis. Nii mugavaks ka minna ei saa, et kõik meile ette taha ära tehakse.

Jep,see täiesit loogiline ja viisakas ju.Ma ise peale harjutamist panen alati asjad tagasi, pole mind kasvatatud lohakas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii! Olen seda teemat siin päevad mitu lugenud ja ise ka samal ajal jõusaalis kriitilise pilguga ringi vaadanud:) Täna üks tüüp tegi sõudeergomeetril trenni mobiiliga rääkides, hoides seda kõrva ja õla vahel.:lol: Neid kodanike kes raskuseid tagasi riiulile ei viitsinud asetada, oli ka mitmeid. Ühele sai ka öeldud, aga sellepeale hakati ennast õigustama ja ei miskit...OK! Selliste inimestega, kes oma kehahügieenist lugu ei pea, olen ka viimastel nädalatel kohtunud....suht raske on ikka hinge kinni hoides riideid vahetada :P Samas ei tahaks ka kedagi solvata ja öelda, et kuule mees sa haised. Kui kõik ebameeldiv kõrvale jätta on ju ikkagi mõnus trenni teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus on probleemid ikka. :P

ma teen väljas trenni.keegi ei haise läheduses,raskusi vedelema jätta ka keegi ei saa kuna sel juhul peaksin ise maha viskuma.

ruumi MAAA ja ILM ning keegi ette ei jää. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht igas jõusaalis on tegelikult sildid üleval kaa ju, et asetage raskkused tagasi jne... aga millegipärast seda eriti ei järgita.. Hiljuti nägin, kuidas tulid kaks suuremat meest trenni, viskasid kõik raskused, mis neile ette jäid licalt maha ja jätsidki sinna.. osasid neist veel trenni jooksul kasutasid kaa.. Lisaks sellele jäeti ka surumispinkidele raskused peale.. Missest, et "suured tugevad" mehed aga teistest võiks kaa ikka lugu pidada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei kanna kunagi saalis rätikut kaasas, selle jaoks on meil jõusaalis võtta salvrätikud, mis saali pea iga nurga peal on. Rätikut kasutan vaid peale pesu, vot nii tola olen :P

Ja see, mis jalatseid inimene saalis kannab, on tema enda otsustada, kas siis plätud või tennised, peaasi et ei oleks välisjalanõud. Ise kannan plätusi, olen teistkordselt tola :lol:

Tegevus, mis tõsiselt häirib nii, et segab teiste treeningut võib lugeda sisekorraeeskirjade rikkumiseks. See ei tähenda, et inimene, kes kannab liibukaid ja ei meeldi nendes mõnele teisele inimesele, võib lugeda sisekorraeeskirja rikkujaks.

või...

Kas selleks on higistamine ? Või hoopis pingi higiseks jätmine ?

Üks asi on see mis teile ei meeldi, teine asi on see, mida oleks soovitav mitte teha või peab tegema vastavalt eeskirjadele. Selle mõtlemise alusel on kõik inimesed maailmas tolad, mitte ainult jõusaalides.

Aga nii nagu on erinevaid inimesi on ka erinevaid arvamusi.

Ärge pikka viha pidage kaastreenijate vastu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis hüppeharjutusi sa jõusaalis teed? :unsure:

Vertikaalhüpet ntx. Samas saab kah põlved kõhu alla hüppeid teha, jalgadevahetushüppeid, kang turjal küki hüppeid....

Enne kükki kerge seeria vertikaalhüppeid ergutab närvisüsteemi.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ei raatsinud isegi nii palju ennast liigutada, et neile teada anda, et nende tehnika on saast ja peaksid veits uurima seda....
Üks paar nädalat tagasi üritasin abivalmis olla ning mainisin kahele trennilisele, et küki ajal peaks selga sirgena hoidma. Vastutasuks sain mitte midagi peale "mida-sina-ka-tead" jõllituse ning pooleteise tunni jagu hukkamõistvaid pilke. Osad on muidugi kuulda võtnud ja küsinud ka, aga tolad on just need, kes oma teadmatuses valesti teevad ning on endas veel 100% kindlad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli riietusruumis üks eriline douchebag ehk tola:

Tulin pärast pumpamis riietusruumi ning hakkasin valmistuma duššiks. Üks tüüp oli aga koos oma telefoniga dušši alla läinud ning lasi sealt mingit jubedat muusikat. Tüüp lõpetas pesu ning hakkas riideid vahetama, telefonist tuli jubeda kvaliteediline jube muusika edasi. Läksin dušši alla ning olin seal üpris kaua, muusika ikka ei peatunud. Tulin dušši alt välja ning see tüüp ikka askeldas seal, mängides kõigile oma muusikat. Kogu see aeg kui mina endale riideid selga ajasin oli tema peegli ees ja ajas geeli juustesse, samal ajal oli ta muusikatelefon riietusruumi teises otsas ning mängis valjult. Ma lõpuks lahkusin, olles piinelnud tema jubeda muusika saatel päris kaua aega. Selle ajaga mis mul kulus pesemiseks ning riietumiseks polnud see vend ikka asjadega ühele poole saanud.

Tagantjärele mõeldes oleks võinud sellele tolvanile öelda et kui ta tahab muusikat kuulata siis selleks on kõrvaklapid. Ning ma arvan et nii palju suudad sa ikka sellest ilma olla et jõuaksid dušši all ära käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli riietusruumis üks eriline douchebag ehk tola:

Tulin pärast pumpamis riietusruumi ning hakkasin valmistuma duššiks. Üks tüüp oli aga koos oma telefoniga dušši alla läinud ning lasi sealt mingit jubedat muusikat. Tüüp lõpetas pesu ning hakkas riideid vahetama, telefonist tuli jubeda kvaliteediline jube muusika edasi. Läksin dušši alla ning olin seal üpris kaua, muusika ikka ei peatunud. Tulin dušši alt välja ning see tüüp ikka askeldas seal, mängides kõigile oma muusikat. Kogu see aeg kui mina endale riideid selga ajasin oli tema peegli ees ja ajas geeli juustesse, samal ajal oli ta muusikatelefon riietusruumi teises otsas ning mängis valjult. Ma lõpuks lahkusin, olles piinelnud tema jubeda muusika saatel päris kaua aega. Selle ajaga mis mul kulus pesemiseks ning riietumiseks polnud see vend ikka asjadega ühele poole saanud.

Tagantjärele mõeldes oleks võinud sellele tolvanile öelda et kui ta tahab muusikat kuulata siis selleks on kõrvaklapid. Ning ma arvan et nii palju suudad sa ikka sellest ilma olla et jõuaksid dušši all ära käia.

Haha, kahtlane O.o Miks peaks keegi duši alla koos telefoniga minema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem sallivust võiks olla. Jõusaal on paljude jaoks rahu saamise paik ning seal olles loodetakse, et keegi ei vigise.

Paljud probleemid on tegelikult loomulikud asjad ja kuuluvad trenni juurde.

Las treenija higistab, nii et loik maas. Seda ei saa tagasi hoida.

Kui keegi nt. 250 kg jõutõmmet tehes peeru paneb või möiret laseb, siis on see normaalne ning pole vaja isiklikult võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedel trenni tehes tuli jõusaali üks 30ndates meesterahvas. Tegi oma soojendust ja venitas ning seadis sammud siis surumispingi poole. Esimese seeria tegi tühja kangiga, mille käigus pink juba tilkus higist. Siis pani raskused peale ja kookis oma kotist välja rätiku. Mul läks kohe meel heaks, et vahi keegi mõistab oma probleemi ja koristab loigud enda järel ära. Aga raskustega seeriaid tehes pani too tüüp hoopis rätiku tagumiku alla ja üritas vist silda harjutada. Kuigi rätik oli tal mitte alaselja all, vaid täitsa tagumiku all nii et taguots oli peast tükkmaad kõrgemal ja selg väga silla kuju ei tahtnud võtta. Lõpptulemuseks oli rätikule vaatamata higine pink ja märg põrand. Oleks võinud tolle rätikuga siis enda järel ära ka kuivatada aga ei.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mõni ikka väga debiili paneb, siis tuleb öelda talle seda. Üks vend riputas oma märjad ujukad riietusruumis pingi kohale nagisse. Ma ei saanud päris täpselt aru, kelle omad need on ja tõstsin pingi ääre peale. Siis vend tuli ja tõstis nad tagasi rippuma ja tilkuma pingi kohale. No see ajas tõsiselt närvi ja küsisin et kui oma riideid siin kuivatad kas siis selle loigu ära ka kuivatad siit. Tüüp vahtis lolli näoga otsa, võttis ujukad ära ja kuivatas pingi rätikuga. Kui ta mu 5k teli kohale oleks oma nartsud kuivama riputand, kas siis oleks tal taskust 5 tonni olnd võtta uue telefoni jaoks mul nt, kurat küll rsk. Ükskord riputas mingi jobu oma mingist vedelikust nõretava hilbu mu treeningkava kohale, paber oli hoobilt märg, tüüp nägi õnneks ära ka üsna ruttu ja kukkus vabandama.

Suht närvi ajab ka see, et saalis inimesed topivad kettad suvaliste pulkade otsa segiläbi, no võiks siis ika umbes vaadata, et ühesugused oleksid ühtede pulkade peal ja suuremad allpool vms, mitte rivi läheb umbes 2,5kg-25kg-20kg-5kg-15kg-25kg.... proovi siis iga kord kui mingit väikest ketast või midagi vaja, neid sorteerida seal, poole tonni jagu kettaid enne maha kakkuda, et 5kilost saada kätte, sitaks viha teeb ikka raisk selline asi.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna oli riietusruumis üks eriline douchebag ehk tola:

Tulin pärast pumpamis riietusruumi ning hakkasin valmistuma duššiks. Üks tüüp oli aga koos oma telefoniga dušši alla läinud ning lasi sealt mingit jubedat muusikat. Tüüp lõpetas pesu ning hakkas riideid vahetama, telefonist tuli jubeda kvaliteediline jube muusika edasi. Läksin dušši alla ning olin seal üpris kaua, muusika ikka ei peatunud. Tulin dušši alt välja ning see tüüp ikka askeldas seal, mängides kõigile oma muusikat. Kogu see aeg kui mina endale riideid selga ajasin oli tema peegli ees ja ajas geeli juustesse, samal ajal oli ta muusikatelefon riietusruumi teises otsas ning mängis valjult. Ma lõpuks lahkusin, olles piinelnud tema jubeda muusika saatel päris kaua aega. Selle ajaga mis mul kulus pesemiseks ning riietumiseks polnud see vend ikka asjadega ühele poole saanud.

Tagantjärele mõeldes oleks võinud sellele tolvanile öelda et kui ta tahab muusikat kuulata siis selleks on kõrvaklapid. Ning ma arvan et nii palju suudad sa ikka sellest ilma olla et jõuaksid dušši all ära käia.

Jutu mõte on: pese kiiremini!:D

Kui mõni ikka väga debiili paneb, siis tuleb öelda talle seda. Üks vend riputas oma märjad ujukad riietusruumis pingi kohale nagisse. Ma ei saanud päris täpselt aru, kelle omad need on ja tõstsin pingi ääre peale. Siis vend tuli ja tõstis nad tagasi rippuma ja tilkuma pingi kohale. No see ajas tõsiselt närvi ja küsisin et kui oma riideid siin kuivatad kas siis selle loigu ära ka kuivatad siit. Tüüp vahtis lolli näoga otsa, võttis ujukad ära ja kuivatas pingi rätikuga. Kui ta mu 5k teli kohale oleks oma nartsud kuivama riputand, kas siis oleks tal taskust 5 tonni olnd võtta uue telefoni jaoks mul nt, kurat küll rsk. Ükskord riputas mingi jobu oma mingist vedelikust nõretava hilbu mu treeningkava kohale, paber oli hoobilt märg, tüüp nägi õnneks ära ka üsna ruttu ja kukkus vabandama.

Suht närvi ajab ka see, et saalis inimesed topivad kettad suvaliste pulkade otsa segiläbi, no võiks siis ika umbes vaadata, et ühesugused oleksid ühtede pulkade peal ja suuremad allpool vms, mitte rivi läheb umbes 2,5kg-25kg-20kg-5kg-15kg-25kg.... proovi siis iga kord kui mingit väikest ketast või midagi vaja, neid sorteerida seal, poole tonni jagu kettaid enne maha kakkuda, et 5kilost saada kätte, sitaks viha teeb ikka raisk selline asi.

Ole tänulik, et üldse topitakse raskused tagasi...:)

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati ei võetagi raskusi ära ja kui olen järgmisena läinud tegema, siis olen enne otsinud saalist selle venna üles ja palunud raskused maha ikkagi võtta. Igaüks koristagu ise enda järelt ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljad tõstepõrandal aina jätkuvad:

Mul on jõusaalis üks tüüp kes on võtnud oma kohustuseks võtta enda tiiva alla uued jõusaalikülastajad. Ta valib mõne välja ning siis hakkab temaga koos treenima, hüüdes talle pidevalt ergutavaid sõnumeid ning ise ähib ja puhib nagu metslane. Iseenesest pole selles hullu midagi, kuni tänaseni....

Järjekordne klient/ohver oli tema käe all treenimas. Tüüp oli ilmselge algaja sest treenis kaks päeva järjest oma biitsepsit. Hakkasid nad siis kangiga küünarvarte kõverdusi tegema. Minu arvates võiks algaja enamasti vaid baasharjutuste juurde jääda kuid see selleks. Kui nad hakkasid siis oma biitsepseid treenima, siis isehakanud "treener" ütles oma kaaslasele "Kasuta rohkem selga!". Niimodi nad siis kiikusid päris mõnda aega, lõpuks nägi küünarvarte kõverdus rohkem althaardega rinnalevõtu moodi välja. Võibolla oleks pidanud neid noormehi hoiatama et päris niimodi ka asjad ei käi kuid jätsin asja sinnapaika, pole minu asi teiste treenigutesse sekkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sokkidega on teie arust normaalne jõusaalis käiia? :D

Oleneb - Iseenesest on tore, kui inimestele meeldib trenni teha. Teisalt, võiks hügieeni ja ohutuse mõttes siiski mingeid jalatseid kanda. Las ta olla sokkis, tee ise trenni mitte ära suuna oma tähelepanu tollele sokitüübile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see teema ole jah suurepärane koht kus nutta ja vinguda teiste kallal. Keskenduge omale trennile ja kõik on korras. Pealtvaatajaid (teiste jälgijaid/piilujaid) pole jõusaali vaja.

Muide ! See mis toimub mujal ei peaks siia teema alla kuuluma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkasid nad siis kangiga küünarvarte kõverdusi tegema. Minu arvates võiks algaja enamasti vaid baasharjutuste juurde jääda kuid see selleks.

OT: Kangiga küünarvarte kõverdused on ju baasharjutus biitsepseile või olen millestki valesti aru saanud ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OT: Kangiga küünarvarte kõverdused on ju baasharjutus biitsepseile või olen millestki valesti aru saanud ? :D

Pigem ikkagi lõuatõmbed ja igasugused "sõudmise" harjutused. Need on baasharjutused, küünarvarte kõverdused on ikkagi isolatsioon harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×