Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Ei erine kahjuks Rakvere jõusaalid teistest jõusaalidest. Klassika, varbavahe plätud ja nutikaga facebookis. On ka erandeid, kes tulevad ikka treenima, mitte facebooki trennis lugema :unsure:

Endal on küll telefon kaasas aga muusika kuulamiseks. Eraldatud muust maailmast :)

1974vs2014.jpg

Rakveres kipub suht enamus olema see 2014, mitte 1974 :)

olen märkand jh xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jõusaalis. Ei liigitaks seda neidu küll tolade alla aga tegi oma harjutusi, tegi ja tegi.. Aga iga korraga läks näoilme selliseks, et miks ma pean siin olema. Ma ei viitsi lihtsalt :D Jube tüdinenud nägu oli ees. Nagu oleks oleks "sunniviisiliselt" seal olnud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis jõusaalis. Ei liigitaks seda neidu küll tolade alla aga tegi oma harjutusi, tegi ja tegi.. Aga iga korraga läks näoilme selliseks, et miks ma pean siin olema. Ma ei viitsi lihtsalt :D Jube tüdinenud nägu oli ees. Nagu oleks oleks "sunniviisiliselt" seal olnud :P

Olen ka selliseid neiukesi näinud.Teevad oma 20-30 korduselisi seeriaid 20-30 korduselise varuga ja nägu on tihti päris tüdinud . :P Trenn veidi väljakutsuvamaks ja kaob ka see tüdimus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu jaoks trenni tegev tüdruk tolaks ei kvalifitseeru. Isegi kui tal tüdinud nägu ees on. Võibolla on ta tüdinud sellest, et mingid tüübid teda vahivad ja ta korduseid loevad, selmet oma asja ajada.

Tola on see tüüp, kes tegi kükke plätudega, kükipuurist väljas (kuigi kõik puurid olid vabad), tagurdas kangi rackimiseks selg ees puuri poole, tagurdades tuli plätu jalast, selle otsa ta koperdas, pillas kangi praktiliselt maha kuid siiski ühe otsa sai nagisse. Teine ots lendas alla, põrkas kettalt vastu kükipuuri ja sealt talle endale vastu jalgu praktiliselt, nii et ta pidi eemale kargama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tola on see tüüp, kes tegi kükke plätudega, kükipuurist väljas (kuigi kõik puurid olid vabad), tagurdas kangi rackimiseks selg ees puuri poole, tagurdades tuli plätu jalast, selle otsa ta koperdas, pillas kangi praktiliselt maha kuid siiski ühe otsa sai nagisse. Teine ots lendas alla, põrkas kettalt vastu kükipuuri ja sealt talle endale vastu jalgu praktiliselt, nii et ta pidi eemale kargama.

:D Umbes midagi sellist jah :lol:

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks olen minagi igasugust põnevat rahvast saalides näinud. Mingil ajal(90-tael) said vist hullumaja asukad kusagilt tasuta pääsmeid- palju meelelahutust kõigile. Eile õhtul olin saalis ning suutsin teha 7(loe seitse) seeriat erinevaid harjutusi samal ajal kui üks härra lihtsalt istus. Et siis kui mina olen 35 seeriat teinud, on temal 5 tehtud. Muidugi pärast trenni rääkisin ka spordisõbraga sellel teemal. Lisaks olen viimasel ajal täheldanud ka seda, et kui teen parasjagu mingit harjutust ja vaatan, et järgmise harjutuse aparaat on vaba ja kedagi ei paista selle vastu huvi ka tundvat, just siis tormab riideruumist ilma mingisuguste soojenduste ja ettevalmistuseta kloun saali sisse ja kohe selle aparaadi peale ja hakkab tuld andma...järgmised 30 minutit tavaliselt. Mobiiltelefonidest ei räägigi. Muidugi tore, kui osadel on telefonis muusika, mida trenni ajal kuulata, aga see on ikkagi telefon ja kui keegi helistab, siis reeglina võetakse vastu. Minul on muusika jaoks spetsiaalselt MP3 mängija soetatud ning telefon on reeglina trenni ajal autos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mõelge nii - mehed käivad jõusaalis või trennis, sest neile meeldib see. Kuid uurimuse kohaselt vedeleb järjest rohkem mehepoegi kodus ja ei tee mitte midagi peale kõhu kasvatamise. Ega naisedki ei viitsi, aga nad sunnivad ennast, sest peavad ka korras keha eest hoolitsemist kohustuseks nagu hammaste pesu. Samuti käib rühmatrennides enamasti naisi ja 90% ei tule trenni iga kord mõttega "Jess! I will kick the barbell ass today!". Ei, nad teevad seda, sest teavad, mis oleks tulemus kui nad end ei liigutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks on korras keha, mina sain aastaid olla lihtsalt sale, vihates sporti ning süües mida hing tahtis. Hakkasin aga paar aastat tagasi jõusaalis käima, sest ma ise TAHAN enamat kui lihtsalt sale keha.;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas see läheb ka jõusaali tolade alla aga ujumine on ka ju treening. Seega üritame seda lugu rääkida.

Sai siis üleeile Aurasse , ujuma. Ujusin 1,5 km ja aeg 40 minta. Hea andmine oli.

Minuga ühel rajal olid mingid Härjad, suured mehed lihased punnis noh. Ütleme nii et kui mina ujusin kolm otsa nemad ühe ja enamus ajast basseini äärel jalad vees ja lobisesid ja vahtisid ringi. Lõpuks vahetasin rada .

No krt, bassein on ikka ujumiseks ja trenniks , mitte leboks. Tahad lebotada, mine mullikasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks on korras keha, mina sain aastaid olla lihtsalt sale, vihates sporti ning süües mida hing tahtis. Hakkasin aga paar aastat tagasi jõusaalis käima, sest ma ise TAHAN enamat kui lihtsalt sale keha. ;)

Kas sul õnnestub seda kena arusaama ka suguõdede seas levitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka märganud neid mehi, kes saalis juttu ajavad. Ühe korra minu 50minise treeningu jooksul suutsid kaks meest 4 seeriat teha. EI kujuta ette ka mis mõttega nad seal on, või kui pikk "trenn" neil üldse oli. Vb 3-4h, kui mitte rohkem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sul õnnestub seda kena arusaama ka suguõdede seas levitada?

Tead, ega ma väga ei ürita ka, vähem konkurentsi... :D

Paljudel on muidugi see arusaam, et kui jõusaal, siis järelikult mehelikult suur ja lihases keha ja muud variandid pole võimalikudki...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teevad need mehed nalja kes rinnalt surumises randmerihmasid kasutavad. Läinud nädalavahetusel nägin kahte sellist meest. Tahaks väga teada mis nende peast läbi käis kui nad seda tegid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teevad need mehed nalja kes rinnalt surumises randmerihmasid kasutavad. Läinud nädalavahetusel nägin kahte sellist meest. Tahaks väga teada mis nende peast läbi käis kui nad seda tegid.

Ma loodan, et sa mõtled ikka tõsterihmasid, mitte randmerihmasid.

Tõsterihmadest surumisel ei ole tõesti eriti abi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan, et sa mõtled ikka tõsterihmasid, mitte randmerihmasid.

Tõsterihmadest surumisel ei ole tõesti eriti abi :D

Jah, tõsterihmad ikka, nendega millega end kangi külge seod.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka kasutanud, peenikese kangiga surumisel. Vastasel korral soonis kang üle 100kg raskuse puhul kätte....

Ma ei mõista absoluutselt kuidas peaksid rihmad sellisel puhul aitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain oma jõusaalis väga kurva uudise: tuleb välja et jõusaali juhatus on kõige suurem tola üldse.

Miks? Seletan...

Minu jõusaalis on kaks ruumi: tõste/jõuruum ja fitnessi ruum (viimast ei külasta ma üldse).

Tõsteruumis on lisaks muule vasrustusele ka 4 pool puur+platvorm komplekti: http://www.eweightplanner.com/img/vendors/powerlift/pow_9ft-half-rack.jpg

See on parim jõusaalivarustus mis olla saab, seal saab kõiki harjutusi teha ja kaks inimest saab korraga treenida. Tähendab seda et tippaegadel saab kiiresti treenima sest ikka leiab midagi mida selle peal teha. Mul endal on kogu trenn sellele varustusele üles ehitatud.

Igal juhul, tuleb nüüd välja et spordikeskuse juhatus on tellinud smith masina et asendada ühte seda. Jah lugesite seda õieti: smith masin tõsteplatvormi ja puuri asemele. Kuul pähe, pea ees vastu seina, nii lolli otsust annab ikka välja mõelda. Kõik jõusaali treenerid on ka nõus et see on ülimalt halb idee kuid kahjuks juhatus arvab teisiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×