Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Osa käivad ka püksid rebadel, gangsta style.

Ma olen selleseid gängstasid ka näinud kes tipptunnil ilma särgita trenni vihuvad ja pingi higiseks jätavad :wacko: Nendega võrreldes on igasugu kapuutsivennad ja muud loomad ikka suht vähe häirivad.

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osa käivad ka püksid rebadel, gangsta style.

Haah, ükskord oli mingi ilgelt kõhn meesterahvas, ei puusa ei prset ei aluspesu, hakkas lõuatõmmet tegema trena peal. Iga kord kui tõmbas, jäid püksid madalamale, õnneks palju tõmmata ei jaksanud :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal jõusaalis kaasas nii nutitelefon kui ka vihik ja pastakas. Ühest vaatad kava, teise kirjutad kasutatud raskused, hinnang sooritusele jms. Idee poolest saaks nutitelefoni ka kirjutada, aga see on paras jukerdamine ja piin. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine nadal tegi jalle yks tola kykipuuris biitsepsit.

Sellega meenus kohe see:

1XYaCi9.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kas keegi kes siin teisi tolaks ja teiste tegemisi jõusaalis veidraks peavad, on ka ise siin kusagil kirjas. Selles mõttes, et keegi on näinud teda ennast veidraid asju tegemas ja siia sellest kirjutanud.

Aga vaffa vaadata, kui palju viitsivad inimesed jõusaalis teiste tegemisi passida, selle asemel, et ise enda trenniga tegeleda. ;)

Ei imestagi, et aegajalt tekib teemasid, kus inimesed kurdavad(kes ei ole kunagi saalis käinud), et ei julge saali tulla äkki vaadatakse imelikult, kommenteeritakse, jne....

Jõudu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kas keegi kes siin teisi tolaks ja teiste tegemisi jõusaalis veidraks peavad, on ka ise siin kusagil kirjas. Selles mõttes, et keegi on näinud teda ennast veidraid asju tegemas ja siia sellest kirjutanud.

Aga vaffa vaadata, kui palju viitsivad inimesed jõusaalis teiste tegemisi passida, selle asemel, et ise enda trenniga tegeleda. ;)

Ei imestagi, et aegajalt tekib teemasid, kus inimesed kurdavad(kes ei ole kunagi saalis käinud), et ei julge saali tulla äkki vaadatakse imelikult, kommenteeritakse, jne....

Jõudu :)

Muidugi olen, http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/17576-jousaali-tolad/page__st__600__p__342628#entry342628

Võibolla olen veel kusagil :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal jõusaalis kaasas nii nutitelefon kui ka vihik ja pastakas. Ühest vaatad kava, teise kirjutad kasutatud raskused, hinnang sooritusele jms. Idee poolest saaks nutitelefoni ka kirjutada, aga see on paras jukerdamine ja piin. :D

Kus sul kava ja kuhu kirjutad kasutatud raskuse? Kui kava nutikas siis äkki mainid nime? Ise olen hetkel proovind androidil jefit nimelist, kohe alustuseks andis 4päevase kava, ette annab harjutuse(vajadusel saad vahetada kui ei sobi) ja korduse ning sinu sisestatud raskuse(saad korduseid vajadusel ka muuta) Järgmisel nädalal kohe pilt ja järjekord ees koos raskustega(kalkuleerib umbmäärase maksimumi ka)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui puur on vaba siis miks mitte, suht mugav koht ju.

Kui yksi jousaalis olla, siis andku minna. Vastasel juhul on vaga raske kui mitte voimatu kindlaks teha, et keegi seda samal hetkel sihiparaselt kasutada ei soovi.

Aga yldiselt jaab iga paev silma, et vahem ja rohkem kohutavaid asju tehakse, samas koigile ju oelda ka ei joua ja paljude ego seda ei kannataks ka.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui yksi jousaalis olla, siis andku minna. Vastasel juhul on vaga raske kui mitte voimatu kindlaks teha, et keegi seda samal hetkel sihiparaselt kasutada ei soovi.

Aga yldiselt jaab iga paev silma, et vahem ja rohkem kohutavaid asju tehakse, samas koigile ju oelda ka ei joua ja paljude ego seda ei kannataks ka.

Ega ei tea ette tõesti seda eestlase temperamentsust, lähed natuke veel õpetama või parandama, või veel enam keelama, saad veel tutakat :D

Ma arvan, et imelikult vaadatakse kindlasti kui sa käid mööda jõusaali inimesi õpetamas ja keelamas ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treeningkava on mul nutitelefonis lihtsa .doc failina, mingit eraldi äppi ei ole ja kirjutamine toimub mul ikka vihikusse pastakaga. Nutitelefoniks on Samsung Galaxy Y.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui yksi jousaalis olla, siis andku minna. Vastasel juhul on vaga raske kui mitte voimatu kindlaks teha, et keegi seda samal hetkel sihiparaselt kasutada ei soovi.

Spartas on 3 puuri kõrvuti ja eks ikka on näha ka kui keegi puuri järele sügeleb. Eriti hästi on muidugi siis näha kui ta suu lahti teeb :D/>

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi kui ebameeldiv on,kui keegi keset surumise seeriat midagi ütlema ,või küsima tuleb.Soojendusseeria oli,aga ikkagi.Viimasel ajal liiga tihti juhtub seda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi haakub teemaga ehk "kui asja liiga tõsiselt võtta". Schwarzeneggeri kodulehel üks tore artikkel meatheadidest. Tunneb enda ära küll suurema osa punktides. Nuta või naera :)
Mõned head näited:

- When you carry your luggage or grocery bags, you purposely keep your hands about a foot out to the sides with your arms slightly bent to get some extra work for your shoulders and traps.

- Whenever you order food at a restaurant, the waitress asks if more people will be joining you.

- You give one-word answers for almost any question you receive, but when someone asks what you do for your workouts you give them an hour long soliloquy.
- Your idea of a “Survival Kit” in your car isn’t jumper cables, a flashlight, and warm blankets but rather protein powder, protein bars, rice cakes, and almonds—just in case of emergency.

Kogu jutt: http://www.schwarzenegger.com/fitness/post/you-know-youre-a-meathead-when

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll ei kipu jõusaalis inimesi tolaks nimetama. Väga tubli, et inimesed oskavad enda eest hoolitseda.

Mis see minu asi on, mis nad teevad. Ei hakka moraali jüngrit mängima, pea asi et nad ennast liigutavad, nad on selle eest raha ju maksnud.

Ehtsad tolad on need, kes oma laiskust õigustavad.

http://en.wikipedia.org/wiki/Fat_acceptance_movement

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei erine kahjuks Rakvere jõusaalid teistest jõusaalidest. Klassika, varbavahe plätud ja nutikaga facebookis. On ka erandeid, kes tulevad ikka treenima, mitte facebooki trennis lugema :unsure:

Endal on küll telefon kaasas aga muusika kuulamiseks. Eraldatud muust maailmast :)

1974vs2014.jpg

Rakveres kipub suht enamus olema see 2014, mitte 1974 :)

Muudetud kasutaja janarL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kohtasin täna siis seda tola, kes teistel raskuseid ära virutab. Jalapressil harjutust tehes, puhkepausi ajal (istusin masinal edasi) , pani üks mult ketta pihta. Sama raskus oli täiesti saadaval vabana veel. :blink: Vaatasin korraks kõrvale ja hops, ketas oli läinud :D Ei saa aru, miks nii tehti, aga ju oli vajalik. Hea veel, et harjutuse ajal ära ei võtnud. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×