Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Eks selliseid tolasid ikka tõesti leidub, samas ikkagi parem kui veedavad aega mingitki sporti tehes kui omale pulbrit ninna vedades või ostukeskuses tolgendades. Vähemalt korraks panevad oma nutid kõrvale.

Kui sealt kõrge puki pealt oleks kang viltu vajunud ja kettad oleksid alla kukkunud sellele nutihunnikule peale, siis meestel ei oleks enam nutisid olnud ja võib-olla oleksid veel rohkem trenni tegema hakanud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sealt kõrge puki pealt oleks kang viltu vajunud ja kettad oleksid alla kukkunud sellele nutihunnikule peale, siis meestel ei oleks enam nutisid olnud ja võib-olla oleksid veel rohkem trenni tegema hakanud :rolleyes:

Sellised mehed tulevad jõmmi lexuste ja mersudega...Ma usun, et nad lihtsalt ostaks uue kalli nutika ja järgmine kord sama pull :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest korda suutis üks tõeline jõusaalitola mu treeningkogemust reaalselt rikkuda:

On olemas selline pink nagu glute-ham raise:

bw_rotatinggluteham_SML.jpg

Lisaks alaseljale/tuharale on selle peal väga hea kõhtu teha kui end vaid teistpidi keerata. Minu jõusaalis aga oli üks tolvan niimodi suutnud selle peal treenida seda harjutust et ta oli ketas käes sealt kuidagi tagurpidi maha kukkunud. Ikka osatakse endale haiget teha....

Igal juhul nüüd ei luba jõusaali personal mitte kellegil seal niimoodi treenida, eile tuldi mind selle pealt ära ajama kui seda harjutust tegin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul nüüd ei luba jõusaali personal mitte kellegil seal niimoodi treenida, eile tuldi mind selle pealt ära ajama kui seda harjutust tegin.

Olen kindel, et keegi kunagi kuskil on iga jõusaali harjutusega suutnud ennast vigastada.

Peab vist jõusaalid üldse kinni panema. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul nüüd ei luba jõusaali personal mitte kellegil seal niimoodi treenida, eile tuldi mind selle pealt ära ajama kui seda harjutust tegin.

Ütled et teed omal vastutusel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütled et teed omal vastutusel

Niikuinii teed omal vastutusel ju, ega asutus ei vastuta selle eest kui omast "tarkusest" endale viga teed. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nainud sellist asja Hilton Dundee joukas kus mees tuli lapakaga ja paneb musa mangima ja siis hakkas tegema trenni kava jargi mis tal arvutis olemas. Kusjuures vagagi huvitav programm oli, treener naitas harjutuse ja tehnika ette ja mees tegi jargi.

Ilmselt kasulik asi aga korvalt naljakas vaaadata oli kull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikuinii teed omal vastutusel ju, ega asutus ei vastuta selle eest kui omast "tarkusest" endale viga teed. :D

Antud juhul asutus keelas harjutuse tegemise vigastusohu tõttu.Kodanik tuletab asutusele meelde et teeb omal vastutusel ja pole vaja muret tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nainud sellist asja Hilton Dundee joukas kus mees tuli lapakaga ja paneb musa mangima ja siis hakkas tegema trenni kava jargi mis tal arvutis olemas. Kusjuures vagagi huvitav programm oli, treener naitas harjutuse ja tehnika ette ja mees tegi jargi.

Ilmselt kasulik asi aga korvalt naljakas vaaadata oli kull.

Neid läpaka mehi päris palju nähtud, tulevad sinna, teevad alguses kaasa, aga 30 min pärast vaatavad ikka " Biggest fails 2010" ja jõusaal peaaegu unustatud..Niikaua kui omanik vahetab videot, teevad paar inimest midagi... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses nutikatega trennist- olen minagi see patune kes tirib nutika kaasa ja näpib seda. Mitte Angry birdsi pärast vaid olles esimest kuud jõusaalis ja asi veel võõras. Seal nutikas on mul kava juhistega sees, saan visuaalselt kätte mida ja mis järjekorras teha, kirja saavad kordused ja raskused. Kusagilt tuleb asja õppima hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa aru kahest asjast:

1.Raskuste viskamine/loopimine - tehakse oma seeria ära ja siis lastakse raskusel suure mürtsuga kukkuda. See ei ole ju isegi lihastele-liigestele kuidagi hea ..

2. Kapuuts peas treenimine - kui sa just tõesti mõni kuulsus pole, siis miks..? Kang turjal kükke jne tehes veel võib-olla..aga muidu, lihtsalt ei saa aru. :blink:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa aru kahest asjast:

1.Raskuste viskamine/loopimine - tehakse oma seeria ära ja siis lastakse raskusel suure mürtsuga kukkuda. See ei ole ju isegi lihastele-liigestele kuidagi hea ..

2. Kapuuts peas treenimine - kui sa just tõesti mõni kuulsus pole, siis miks..? Kang turjal kükke jne tehes veel võib-olla..aga muidu, lihtsalt ei saa aru. :blink:

Kapuuts peas on vist mingi kuum sona, arvatakse et siis keskendud rohkem ja oled omas mullis. Olen nainud sellist asja kus treenitakse ka mingis ulikonnas, higistatakse mis kole. Ilmselt uritatakse vist kaalu alandada. Hotellides tootades ja nende joukaid kasutades naeb vahel eri kummalisi asju, vahemalt siis valismaal kull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saa aru kahest asjast:

1.Raskuste viskamine/loopimine - tehakse oma seeria ära ja siis lastakse raskusel suure mürtsuga kukkuda. See ei ole ju isegi lihastele-liigestele kuidagi hea ..

2. Kapuuts peas treenimine - kui sa just tõesti mõni kuulsus pole, siis miks..? Kang turjal kükke jne tehes veel võib-olla..aga muidu, lihtsalt ei saa aru. :blink:

1. Paljudel ego ja pohhuism. Teistel praktiline vajadus kuna 60-70kg hantleid niisama pehmelt juba ise oma jõududega maha ei aseta kui lõpuni pingutatud seeria just tehtud. Kes suudab siis tubli. Kes mitte - see peaks tegema trenni vähe tõsisemas saalis. Euro saalidesse pole mõtet jah nii käituma minna,sest sealsed hantlid lendavad teinekord tõesti kümneks tükiks. Loopimiseks peaksid olema spetsiaalselt seda välja kannatav varustus ning õige põrand. Vähestes saalides aga on sellele mõeldud.

2. Las inimene treenib sellises riietuses nagu soovib. Kai Greene on öelnud, et on väga kuumalembeline inimene ja igal võimalusel kannab ta võimalikult palju riideid, et soojas olla. Vaevalt, et kellegi kapuuts sinu trenni segada saab. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jääb igasugune peakatte kasutamine jõusaalis arusaamatuks. Täna näiteks nägin kuidas trenni tulid 3 tüüpi, ilmselgelt kõik sõbrad, ja kõigil olid talvemütsid peas. Ning mitte tavaliselt peas vaid nad panid nad niimodi hästi madalale et korralikult välja näha tuleb pead taha kallutada. Mitte ei mahu mulle pähe mis selle point on.

Antud üritust ma isiklikult pealt ei näinud kuid jõusaalipersonal kirjeldas seda:

Mingi tüüp oli otsustanud suure raskusega veerandkükke teha, kuid kaitsmed oli väga madalale pannud. Igal juhul kuidagi oli raskus talle liiga suureks osutunud ja ta olevat visanud selle selja taha otse kaitsmete peale (kuigi tõstepõrand kuhu oleks seda saanud palju ohutumalt loopida oli seal samas, vaid pool meetrit tagapool). Ilmselgelt läks kang mahakandmisele.

See mees oli küll ikka mitmekordne tola:

1) Mis mõttega sa teed megaraskusega veerandkükke? Ei treeni see suurt midagi. Kuid see selleks.

2) Kui sa teed vaid osalise amplituudiga harjutust siis pane juba kaitsmed sinna kus neist võiks ka abi olla.

3) Kui oled puuris ja raskus osutub liiga raskeks siis küki sellega rahulikult alla kaitsmeteni ja pane ta sinna

4) Kui on ilge tahtmine kangi turjalt maha visata, siis seda saab teha tõstepõrandale mis antud olukorras oli igati olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kapuutsi kasutan vahel isegi. Eks igal inimesel ole omad põhjendused, aga mõnes mõttes aitab küll keskendumisele kaasa.

Saalis pole kapuutsiga käind(pole saaliski õieti käind) Aga jooksmisel suht alati kapuut peas, isegi kuumal suvel, ja just et elada oma mulli paremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mix kõik põkid gaspi ja better bodies riideid kannavad ?

Jooksjad kannavad Nike, korvpallurid And1 ja Jordan, ujujad Speedo jne. Eks igale spordialale on omad margid välja kujunenud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mix kõik põkid gaspi ja better bodies riideid kannavad ?

Sest kõik teised põkid kannavad, ei saa ju kehvem olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jääb igasugune peakatte kasutamine jõusaalis arusaamatuks. Täna näiteks nägin kuidas trenni tulid 3 tüüpi, ilmselgelt kõik sõbrad, ja kõigil olid talvemütsid peas. Ning mitte tavaliselt peas vaid nad panid nad niimodi hästi madalale et korralikult välja näha tuleb pead taha kallutada. Mitte ei mahu mulle pähe mis selle point on.

Mina ntx kasutan jõusaalis bandana't - pikkade juustega seal askeldamine on ääretul ebamugav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses nutikatega trennist- olen minagi see patune kes tirib nutika kaasa ja näpib seda. Mitte Angry birdsi pärast vaid olles esimest kuud jõusaalis ja asi veel võõras. Seal nutikas on mul kava juhistega sees, saan visuaalselt kätte mida ja mis järjekorras teha, kirja saavad kordused ja raskused. Kusagilt tuleb asja õppima hakata.

+1. Eelistan ka nutikast oma kava vaadata ja raskusi märkida kui et vihikut/pastakat kaasa vedada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×