Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Ma olen näinud, et kükipuuris võib ka väga vabalt kangiga rinnalt surumist teha, seda siis põrandal. B)

Täiesti tavaline jõutõstjate harjutus tipusurumise harjutamiseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see jõusaalikultuur on meil kohati natuke nihkes küll. Mäletan ühte juhust kui ma 1998 aastal USA-s, World Gym saalis treenisin ja kiirustades kitsas koridoris ühest umbes 150 kilosest kollist mööda tormasin nii, et riivasin meest. Suur mees kakkas kohe vabandama ja mina vabandasin vastu, et mina ju kiirustasin. Muidugi 90-datel võisid ida-Virumaal surma saada kui mõnele kollile niimoodi vastu oleks põrganud. Need olid sellel ajal krdi tigedad kantpead :rolleyes:

Tegelikult on õige, et tuleks rohkem kommunikeeruda omavahel ja saab kõik korda. Vahel polegi inimene tola vaid lihtsalt ei oska olla.

Vanasti oli nii, et uude saali sattudes tuli kõigepealt vaadata, kes on kõige suurem mees ja siis talle mitte ette jääda, tihti tegid nad ka koledaid hääli ja olid üldse hirmsad kollid aga kõik see vastab täielikult Darwini teooriatele.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad palad mida oled Spartas näinud:

1. Suhteliselt harju keskmise väljanägemisega noormees (polnud õlga, rinda, käsi...) seisab riietusruumis peegli ees ja sätib juuksed turri vee ja vahaga. Mõtlen endamisi et nojah, trenn tehtud ja nüüd linnapeale laiama. Minu üllatuseks, kui tukk valmis sai siis haarati pingilt iPod, veepudel ja suunduti reipa sammuga saali poole :D Kuna endalgi alles trenn algas siis jälgisin sportlikust huvist noorsandi tegemisi...50% tüdrukute vahtimist, 30% "puhkamist", 20% reaalset trenni.

2. Uues osas kus rinnapingid on, oli ühel pingil noormees...noo selline 60-65kg kehaehitusega noorhärra. Raskused oli 10kg kettad ja nii ta seal vaikselt tegi ~10 lüket ja siis tuli puhkus raamatu seltsis...JAH, sa ei lugenud valesti. Poisil oli kaasas reaalne romaan (kaasi kahjuks ei näinud, et teost tuvastada) kuid kabariitide järgi võis teos olla selline 400+ lk-d :) 10 tõmmet + 2-3lk romaani. No andke palun andeks, kuid jõusaal pole raamatukogu!

Need on kaks kõige eredamalt meelde jäänud olukorda Spartas käimise ajast (kevadest tänaseni)...

ermicas

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad palad mida oled Spartas näinud:

1. Suhteliselt harju keskmise väljanägemisega noormees (polnud õlga, rinda, käsi...) seisab riietusruumis peegli ees ja sätib juuksed turri vee ja vahaga. Mõtlen endamisi et nojah, trenn tehtud ja nüüd linnapeale laiama. Minu üllatuseks, kui tukk valmis sai siis haarati pingilt iPod, veepudel ja suunduti reipa sammuga saali poole :D Kuna endalgi alles trenn algas siis jälgisin sportlikust huvist noorsandi tegemisi...50% tüdrukute vahtimist, 30% "puhkamist", 20% reaalset trenni.

2. Uues osas kus rinnapingid on, oli ühel pingil noormees...noo selline 60-65kg kehaehitusega noorhärra. Raskused oli 10kg kettad ja nii ta seal vaikselt tegi ~10 lüket ja siis tuli puhkus raamatu seltsis...JAH, sa ei lugenud valesti. Poisil oli kaasas reaalne romaan (kaasi kahjuks ei näinud, et teost tuvastada) kuid kabariitide järgi võis teos olla selline 400+ lk-d :) 10 tõmmet + 2-3lk romaani. No andke palun andeks, kuid jõusaal pole raamatukogu!

Need on kaks kõige eredamalt meelde jäänud olukorda Spartas käimise ajast (kevadest tänaseni)...

ermicas

Meil ei ole õnneks see geeliga tutisoeng poistel eriti populaarne võrreldes näiteks Rooti noortega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil ei ole õnneks see geeliga tutisoeng poistel eriti populaarne võrreldes näiteks Rooti noortega :rolleyes:

Nõustun...õnneks meie kalli Isamaa mehepojad annavad hetkel veel keskmisest jörmima mulje oma väljanägemisega! Olen viimase kuu jooksul käinud 2x Norras, 1x Rootsis ja 1x Taanis...suht masendav mis toimub. Avastades ennast olukorrast kus esmapilgul ei tee enam mõnel poisil ja tüdrukul vahet (riietus, soeng, kehahoiak) siis selline olukord paneb küll sügavalt mõtlema, et kas tõesti kogu see "liberaalne" maailmavaate poliitika noorte osas on tõesti hea või hoopis teeb see ühiskonnale karuteene kus meeste/naiste rollid hakkavad tasapisi vahetuma...

Alles ju suvel oli masendav uudis (äkki oli Päevalehes) kus uuringute kohaselt on Eesti noormeeste füüsiline tase ja suutlikkus oluliselt langenud viimase 10-15a jooksul. Uuringud põhinesid Eesti põhikoolide ja Gümnaasiumite Kehalise kasvatuse testide (Cooper, lõuatõmme, kätekõverdused, miili jooks jne) tulemuste põhjal. Tulemuseks oli ikka kümnete %-de ulatuses "keskmise tulemuse" langus. Võime küll nalja visata nende teismelise-tüdruku-füüsilist-võimekust omavate "mehe-poegade" üle kuid tegelikkuses on asi naljast kaugel. Ma ei taha nüüd külvata sellist "survival of the fittest"-mentaliteeti kuid kahju on vaadata kuidas noorte seas hakkab oma võlu kaotama füüsiline aktiviteet ning asenduma sellise interaktiivse aktiivsusega kus vaid randme- ja sõrmelihastest piisab :unsure:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oehh...

17. Kui sa hakkad rääkima kellegagi, kellel on seeria pooleli. - Trennikaaslase arvates see tavaline

23. Kui sa jätad oma jalapäeva ära. - Ma ei usu, et ma just tola olen kui korra kuus peale kooli puhata tahan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõustun...õnneks meie kalli Isamaa mehepojad annavad hetkel veel keskmisest jörmima mulje oma väljanägemisega! Olen viimase kuu jooksul käinud 2x Norras, 1x Rootsis ja 1x Taanis...suht masendav mis toimub. Avastades ennast olukorrast kus esmapilgul ei tee enam mõnel poisil ja tüdrukul vahet (riietus, soeng, kehahoiak) siis selline olukord paneb küll sügavalt mõtlema, et kas tõesti kogu see "liberaalne" maailmavaate poliitika noorte osas on tõesti hea või hoopis teeb see ühiskonnale karuteene kus meeste/naiste rollid hakkavad tasapisi vahetuma...

Skandinaavias on juba nn sooneutraalsed lasteaiad ja koolid ka. Jõhker.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu jaoks on jõusaalitolad järgmised isikud...olen teiste trennide suhtes võhik ja nende trennidesse ja meetoditesse ei süübi aga talvel sai käidud korra nädalas oma kava järgi jõusaali tegemas...lisaks aeroobsele siis...ja märkasin, et mind häirivad isikud:

1. kes ei tea, mida nad jõusaalis teevad,kord siin - kord seal

2. teevad oma kolm tõmmet ja siis unustavad ennast puhkama, sest pingutus oli ju meeletu

3. "200" kilosed mehed, kes panevad 500 kilo raskusi ja jätavad need pärast sooritusi masinatele...no andke andeks aga tõesti ühel 55kg rattadaamil pole huvi pärast teiste trenni seal raskusi esmalt koristama hakata, et oma 3x20kg ära teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin uskumatut asja jõusaalis hiljuti: tuli sisse suhteliselt suur mees ja hakkas tegema surumist. Kõigepealt tegi 20kg'ga ehk tühja kangiga soendust ja siis pani peale kaks sinist ja rohelise ehk 140kg ja hakkas sellega ilma pöidlata haardega trenni tegema. Mitte midagi selle kahe vahel ei olnud, lihtsalt 20kg -> 140kg. Muidugi see on väga muljetavaldav et ta sellise raskusega trenni teeb kuid selline hüpe pluss veel surmahaardega surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen ka ise pooli hantlitega asju kinnastega, kuna mõned hantlid on väga ebamugavad, küll aga ajab mind naerma, kui teised pidevalt kindaid kasutavad, isegi kõhtu tehes on kindad käes. Naistest rääkimata, kes oma nike'i kinnastes jalgade lähendamist masinal teevad :rolleyes:

Hantleid kasutades on tõesti hea kindaid kanda,kuna siis jäävad käed terveks ja rakuvabaks.Ise kasutan Better Bodies randmekaitstega kindaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurel hulgal tolasid võib leida TTÜ jõusaalist. Selliksed, kes tahavad saada oma ainepunkte. Aeg kulub peamiselt istumisele, jutustamisele ja mobiiliga mängimisele. Pingutuste vahele (mis pole neil suured) tekib 10 min pausi.

Leian, et kui nende eesmärk on poole aasta jooksul vaid 20x ära käia, siis võika selle tunni ka pingutada.

Eriti naeran ka biitsu meeste üle. Trenn näeb välja nii:

1)hantlitega biitsu harjutus

2)peegli ees imetlemine u 5min

3)korda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrus on üks suur viga jõusaalis. Sinna on toodud ajakirjad. Enamus "tegijaid" teevad seal biitsepsile ära seeria ja siis istub toolile ja vahib musklis mehi..siis umbes 5 min pärast uuesti... Tavalsielt on selline asi ka seltskondades, joostakse hantli juurest ajakirja juurde ja siis hiljem tagasi..Nagu hanerivis :D

Pull vaadata ;D

Muudetud kasutaja TomiP poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrus on üks suur viga jõusaalis. Sinna on toodud ajakirjad. Enamus "tegijaid" teevad seal biitsepsile ära seeria ja siis istub toolile ja vahib musklis mehi..siis umbes 5 min pärast uuesti... Tavalsielt on selline asi ka seltskondades, joostakse hantli juurest ajakirja juurde ja siis hiljem tagasi..Nagu hanerivis :D

Pull vaadata ;D

millisest saalist jutt käib ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kohalik seal, aga see jõusaal, kus kõrval klaasi taga on mingi fitness ruum, siis kui kunagi seal käisin, siis vist tantsutüdrukud tegid trenni...

Ainus kord kui seal käisin :D Andis boosti kogu eluks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kohalik seal, aga see jõusaal, kus kõrval klaasi taga on mingi fitness ruum, siis kui kunagi seal käisin, siis vist tantsutüdrukud tegid trenni...

Ainus kord kui seal käisin :D Andis boosti kogu eluks :D

see ilmselt Profit mida enam ei eksisteeri juba paar aastat vist.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimalik, aga jh mõnus komplex, mehed teevad "trenni" ja naised kõrval tantsivad mõnusalt :D Kes vaatab musklis mehi ajakirjas, kes piilub klaasi taha :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge jumala pärast tehke jõutõmmet enne kangigakükke: :D (J.toladele)

teen alati u. 30-35kg kangiga ühe seeria jõutümmet enne kükkimist. Alaselg on siis hästi soe, ning on hea kükkida.

prove me wrong

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga võimalik, aga jh mõnus komplex, mehed teevad "trenni" ja naised kõrval tantsivad mõnusalt :D Kes vaatab musklis mehi ajakirjas, kes piilub klaasi taha :D

Millest selline avaldus. Kõik oleneb ju vajadustest. Ma satun viimasel ajal natuke harvemini saali ja iga kord teen ma oma 5x5 kükiseeriad ära. Viimasel korral alustasin nt jõutõmbest, loomulikult millega ei läinud maks intensiivsuseni aga niimoodi rahulikult ja viimase tõmbega jõi umbes 3 kordust varuks siis 5 minutit pausi ja 5x5 kükid ning muud baasharjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võrus on üks suur viga jõusaalis. Sinna on toodud ajakirjad. Enamus "tegijaid" teevad seal biitsepsile ära seeria ja siis istub toolile ja vahib musklis mehi..siis umbes 5 min pärast uuesti... Tavalsielt on selline asi ka seltskondades, joostakse hantli juurest ajakirja juurde ja siis hiljem tagasi..Nagu hanerivis :D

Pull vaadata ;D

Ei maksa unustada, et visualiseerimine on suur jõud, seega nad inspireerivad ennast ka treenima, et saada (mittekunagi) samasuguseks. Aga jah, tundub selline mõnus perverssne klubi seal Võrus.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei maksa unustada, et visualiseerimine on suur jõud, seega nad inspireerivad ennast ka treenima, et saada (mittekunagi) samasuguseks. Aga jah, tundub selline mõnus perverssne klubi seal Võrus.

Selle avalduse võiks kusagil vähemuste saidil üles panna ja küll siis hakkab igasuguseid karvaseid-sulelisi bussidega Võru poole liikuma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle avalduse võiks kusagil vähemuste saidil üles panna ja küll siis hakkab igasuguseid karvaseid-sulelisi bussidega Võru poole liikuma :P

Hahaa :D Päris hea...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna nägin jõusaalis gruppi mehi kes panid kõigepealt hunniku iPhone 5-sid ja Blackberry´sid tõstepõrandale ning seejärel hakkasid seal samas nende kohal seistes surumist harjutama. Ning muidugi olid nad pukid liiga kõrgele enda jaoks seadnud nii et kangi pukkidelt kätte saamine ja tagasi panemine oli juba omaette päris suur pingutus.

Üks teine kord kui ma oma rekordilähedast tõukamist peakohal üritasin stabiliseerida otsustas üks tüüp et just siis on hea aeg astuda üle minu tõstepõranda et minna teisel pool asetsevatele kangilukkudele järgi.

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna nägin jõusaalis gruppi mehi kes panid kõigepealt hunniku iPhone 5-sid ja Blackberry´sid tõstepõrandale ning seejärel hakkasid seal samas nende kohal seistes surumist harjutama. Ning muidugi olid nad pukid liiga kõrgele enda jaoks seadnud nii et kangi pukkidelt kätte saamine ja tagasi panemine oli juba omaette päris suur pingutus.

Üks teine kord kui ma oma rekordilähedast tõukamist peakohal üritasin stabiliseerida otsustas üks tüüp et just siis on hea aeg astuda üle minu tõstepõranda et minna teisel pool asetsevatele kangilukkudele järgi.

Eks selliseid tolasid ikka tõesti leidub, samas ikkagi parem kui veedavad aega mingitki sporti tehes kui omale pulbrit ninna vedades või ostukeskuses tolgendades. Vähemalt korraks panevad oma nutid kõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×