Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Tundub et siin on "väga sõbralik" õhkond...ma arvan me kõik oleme näinud saalis neid "tolasid" ja tunneme nad ära! Ei ole mõtet kohe kellegile krasse hüpata ning seda maha teha, kui keegi on oma arvamust valdanud ja kirjeldab oma naljakaid juhtumis. Päris naljakas on lugeda, kuidas ühise väljundi leidnud jõusaali spotlased siin üksteise kallal vinguvad - a la "mina olengi jõusaal"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub et siin on "väga sõbralik" õhkond...ma arvan me kõik oleme näinud saalis neid "tolasid" ja tunneme nad ära! Ei ole mõtet kohe kellegile krasse hüpata ning seda maha teha, kui keegi on oma arvamust valdanud ja kirjeldab oma naljakaid juhtumis. Päris naljakas on lugeda, kuidas ühise väljundi leidnud jõusaali spotlased siin üksteise kallal vinguvad - a la "mina olengi jõusaal"

pole ka mõtet eelmist posti korrata...nii võib foorumitolaks saada, neid liiast juba niigi :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülejäänud lihaskonda pole ollagi... ja tema muretseb miski vidina pärast, mis käisest paistab.

Ei ole elus rannet eraldi teinud. Teete korralikult trenni, tuleb ka ranne.

See, et sina käsivarsi isoleeritult ei treeni, ei tähenda, et teised selle harjutuse harrastajad vääriksid laitust. Mina lihtsalt olen sunnitud seda tegema, kuna biitseps arenes nii kiiresti, et juba poole aastaga jäid käsivarred tuntavalt jalgu. Ja ma ei ole sugugi massiivne poiss veel. Leian, et käsivartele on mõtet ka siis tähelepanu pöörata, kui töö arvutil põhineb. Kerge trenn ja venitused käevartele hoiavad ilusasti ära igasugused karpaalkanali sündroomid ja muu õuduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et sina käsivarsi isoleeritult ei treeni, ei tähenda, et teised selle harjutuse harrastajad vääriksid laitust. Mina lihtsalt olen sunnitud seda tegema, kuna biitseps arenes nii kiiresti, et juba poole aastaga jäid käsivarred tuntavalt jalgu. Ja ma ei ole sugugi massiivne poiss veel. Leian, et käsivartele on mõtet ka siis tähelepanu pöörata, kui töö arvutil põhineb. Kerge trenn ja venitused käevartele hoiavad ilusasti ära igasugused karpaalkanali sündroomid ja muu õuduse.

Inimesed on erinevad... Seda kindlasti.

Täpselt nagu meie arusaamade järgi aktiivne inimene kasutab säärt, kasutame me ka rannet. Funktsioon ja arendamisvõimalus on sarnased. Sääre kohta öeldakse juba pikka aega, kui ei ole...siis teda ei tule. Kui teie kehakaal on olnud kogu aeg väike... iga päev ei jookse ei hüppa, siis säärt ei ole.

Kui te igapäevane käeline tegevus ei stimuleeri randme arengut... siis teda ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tolasid nähtud küll, aga ei julgegi kohe midagi öelda :)

Siia sobiks teile... ""No arms, no legs, no worries!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tolasid nähtud küll, aga ei julgegi kohe midagi öelda :)

Üldiselt jah ei hakka ütlema midagi kuid üks intsident tuleb meelde kus ehk oleks pidanud sõna sekka ütlema:

Järjekordne algaja oli jõusaalis ja üks tavakülastajatest oli võtnud endale kohustuseks sellele mehele harjutusi õpetada. Iseenesest väga tore asi mida teha kuid siis üks asi jäi silma: uustulnuk tegi biitsepsikõverdusi ja tema "treener" tuli ja ütles talle et ta peaks rohkem selga kasutama et suuremat raskust üles saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt jah ei hakka ütlema midagi kuid üks intsident tuleb meelde kus ehk oleks pidanud sõna sekka ütlema:

Järjekordne algaja oli jõusaalis ja üks tavakülastajatest oli võtnud endale kohustuseks sellele mehele harjutusi õpetada. Iseenesest väga tore asi mida teha kuid siis üks asi jäi silma: uustulnuk tegi biitsepsikõverdusi ja tema "treener" tuli ja ütles talle et ta peaks rohkem selga kasutama et suuremat raskust üles saada.

Kui ikka väga silma riivab, siis olen öelnud, aga siin ei julge :) Kohe saab sitarahet ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ikka väga silma riivab, siis olen öelnud, aga siin ei julge :) Kohe saab sitarahet :D

see marko pani puusse ja sai karistada, korrutaja sai ka, rohkem pole vist seda juhtunud...tuleb välja et tolad on kõigest algajad.

Kui ikka väga silma riivab, siis olen öelnud, aga siin ei julge ;) Kohe saab sitarahet :P

tegelt sa ka tola, kui su toitumist nägin :]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelt sa ka tola, kui su toitumist nägin :]

And the sitarahe begins :)

Selline see lowbudget üliõpilaselu on:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmakordne kokkupuude nendega, kes hantleid tagasi ei pane ajas üsna vihale - hea trenn pooleli, liigun kaldpingini hantlitega ja mingi opakas oli trenni ära teinud ja lihtsalt minema läinud, hantlid maha jätnud täpselt sinna kuhu ma kas a) hoiaks oma jalgu ning b ) kuhu ma hiljem seeriate vahel oma hantleid toetaks. Ühesõnaga jäid nad ette.

Muudetud kasutaja trewe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esmakordne kokkupuude nendega, kes hantleid tagasi ei pane ajas üsna vihale - hea trenn pooleli, liigun kaldpingini hantlitega ja mingi opakas oli trenni ära teinud ja lihtsalt minema läinud, hantlid maha jätnud täpselt sinna kuhu ma kas a) hoiaks oma jalgu ning b ) kuhu ma hiljem seeriate vahel oma hantleid toetaks. Ühesõnaga jäid nad ette.

See hantel kuulub ainult ühte kohta...selle venna kuklasse:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

<_<

Normal?

Mina igastähes ei oska trenni teha suurte raskustega nii, et hingan vaikselt läbi nina ja suud üldse lahti ei tee. Teinekord lendab selliseid ropendusi, et maa must. Mis on savi. Minu eesmärk on raskust liigutada ning korralikus saalis ei vaata keegi selle poole imelikult.

Kui aga väikeste raskustega seda teha siis oled lihtsalt tola tõesti. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iga asja saab normaalsuse piires teha.isegi vahest ütlen mõne kurjema sõna või miskit kuid see ei tähenda,et peaks karjuma nagu segane.loomulikult ma ei treeni ka saalis kuid pean siiski end nii intelligentseks inimeseks,et röökima,mingit objekti taguma ei hakka.

kindlasti on inimesi kel tuleb see prahmaks vahest naturaalselt,kogematta kuid enamus otsib ikkagi sellega teiste tähelepanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh-jah, eks neid suurte raskuste liigutajaid on siin foorumis teisigi ja palju, sest igaühe jaoks on miski raskus suur ja piiripealne. Ühe soojenduskang on teisele max. Samas ei näe ma aga ropendamisele mingit õigustust, võite vastu vaielda, kuid minuarvates on see rohkem kõrvadevahe küsimus. Võibolla olen ma käinud imelikes saalides, kuid siiani pole oma trennide ajal kohanud kedagi, kes vannuks ja sõimaks jne ... Aga see selleks.

Hoopis teine asi on jõusaalikultuuriga Inglismaal, kus elan. Pisikeste hantlite mahapildumine (tänagi mingi venna hantlid põrkasid vastu seina) ning ketaste-kangide-hantlite laialijätmine on tavaline teema. Siis muudkui käi ja otsi mööda saali omale sobivaid taga, kuid ega neid siin eriti polegi. Kuni 30kg-ni lähevad hantlid kenasti 2kg-se sammuga, sealt edasi 32, 36 ja 40, millega kogu pull ka lõpeb. Varsi ka pole, et saaks ise kokku krudida :o

Ja masinaid oskavad nad siin ka lõhkuda - saal on ca 6 kuud vana, kuid hantlid osad katki, Smith lagunes (silt peal, et meie tehniline personal on asjaga kursis ja tegeleb), paar plokkmasinat veel saalis ei tööta (kah sildid peal) jne.

Trenni tehakse kuidas juhtub, põhiliselt siiski rind-biitseps, sekka vahel ka triitseps ja selg, kuid jalga väga ei treenita. Alati peab valvel olema, et keegi kettaid näiteks jalapressilt tuuri ei paneks, kuna ketastest on alati puudus, kui meie trenni teeme ;) Ükspäev Chris lappas pressile ca 300 peale ja miskid tondid siis istusid ja vahtisid nagu etendust :D Naisi näiteks üldse vabade raskuste sektsioonis ei ole ja saaliski neid vähe, rohkem omatte eraldi toas, kus silt peal "Ladies section".

Jõusaalikultuur on masside seas suhteliselt algeline-trennist minnakse koju trenniriietega, pesemas ei käida. Eilegi tulid miskid vennad vastu, kui trenni läksime, mõlemal jõusaalikindad käes <_< Ja kui pesema minnakse (just moslemite puhul on see reegliks), siis võetakse kabiini kaasa kogu oma garderoob ning vahetatakse kabiinis riided. Üks vend läks koos spordikotiga ... Ning enne trenni panevad mõned omale ohjeldamatult aerosooldeodoranti peale (riietele). Jne ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei oska trenni teha suurte raskustega nii, et hingan vaikselt läbi nina ja suud üldse lahti ei tee...

...eesmärk on raskust liigutada...

+1

Muidugi, ropendamine stressiolukorras (antud juhul treening suurte raskustega) vihjab lapsenurgale ja ei ole kuidagi aktsepteeritav.

2 senti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik, mis Te jõusaalis teiste asjadega tegelemise kohta olete öelnud, on vale, sest Cosmos kirjutati, et:

Saa raisatud tundidest kasu

Usu või mitte, aga su pööraselt kiires päevas on ajahetki, mida sa tegelikult täiel määral ära ei kasuta — näiteks kui oled jõusaalis trenažööril. Muuda need argised hetked kvaliteetajaks, millest nii väga puudust tunned, soovitab Vanderkam. Nii et suhtle seal oma töökaaslasega, et tööd lõpuni viia, või klapita trenniaeg boyfriend’i või sõbranna omaga — koos on lõbusam sportida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik, mis Te jõusaalis teiste asjadega tegelemise kohta olete öelnud, on vale, sest Cosmos kirjutati, et:

Saa raisatud tundidest kasu

Usu või mitte, aga su pööraselt kiires päevas on ajahetki, mida sa tegelikult täiel määral ära ei kasuta — näiteks kui oled jõusaalis trenažööril. Muuda need argised hetked kvaliteetajaks, millest nii väga puudust tunned, soovitab Vanderkam. Nii et suhtle seal oma töökaaslasega, et tööd lõpuni viia, või klapita trenniaeg boyfriend’i või sõbranna omaga — koos on lõbusam sportida.

No mida-iganes! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×