Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kui mõni neist momentidest kehtib ka sinu puhul, võib ka sind ametlikult jõusaali tolaks või idioodiks pidada.

Niisiis oled sa ametlik jõusaali tola:

1. Kui sinu nädala treeningjaotus näeb välja nagu alljärgnevalt toodud jaotus või ligilähedanegi sellele:

Esm: Rind, biitseps.

Teisip: Rind, biitseps.

Kolmap: Rind, biitseps.

Neljap: Rind, biitseps.

Reede: Rind, biitseps.

Laup: Rind, biitseps.

Pühap: Puhkus

2. Kui sa surud vertikaalsel rinna surumispingil 135 kg ühe korra ja arvad, et see on suurem vägitegu ja muljetavaldavam, kui tavalise ka...

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
25. Kui sa treenid kõhtu rohkem kui 3 korda nädalas.

Hakkasin selle punkti üle mõtlema? Ise teen 4 korda nädalas, ja kindlasti teeb mõni isegi rohkem. Keegi on maininud, et vend_vähk teeb isegi iga päev. Kas ma olen tola nüüd? :) Õnneks rohkem punkte enda kohta ei leidnud.

Kui siin veel natuke kurta, siis jõusaalis, kus ma olen 3 aastat käinud, olen selle aja jooksul näinud 2-3 inimest, kes teevad jõutõmmet. Väga mõnna harjutus minu arust - minu üks lemmikutest kindlasti. Jalgu ikka natuke tehakse, aga kui keegi teeb kükke, siis üldjuhul sellise kangiga, mis on pigem mõeldud biitsepsi trenniks (25-30kg). Väga hästi on näha, et ainsad harjutused, kus inimesed üldjuhul pingutavad on horisontaalil rinnalt surumine ning ka küünarvarte kõverdamine (biitsa trenn).

Kui naised trenni teevad, siis nad kardavad lihtsalt suurte raskustega teha. Võtavad näiteks 10kilose kangi turjale, ning teevad sellega väljaasteid või kükke. Biitsepsile ja deltale tehakse harjutusi mingite 1-3kiloste hantlitega.

Eks väga palju selliseid rumalusi, millega jõusaalis hakkama saadakse, jäävad lihtsalt teadmiste taha. Mõni viitsib uurida ja lugeda erialst kirjanust, mõni jälle mitte ja teeb nii kuidas heaks arvab.

EDIT: Ei üldista, aga kui mõni Vene rahvusest noormees seda loeb, siis palun ära pane pool pudelit odekat endale peale enne trenni :D

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes kasutab jõusaalis ühel treeningul antud järjekordi...

1. õlg & rind

2. säär & jalg

3.biitseps/triitseps & selg

... on kahtlemata nutikas trennitegija :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on tolad kes treenivad kõhtu rohkem kui 3 korda nädalas?

Ma teen 7x nädalas ja ma naudin seda veel esialgu...

Ülejäänud punktidega olen täiesti nõus, eriti selle punktiga:

"17. Kui sa hakkad rääkima kellegagi, kellel on seeria pooleli." - keegi viskab nalja maha, kogu ramm kaob hetkeks (siinkohal mõtlen nalja viskamist) ja tekib oht viga saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mis teema selle rinna ja biitsa treenimisega on ;D Kui neid kahte lihast aind treenid siis näed pärast päris gay välja oleme ausad :)

Samuti ka need kes jalgu ei treeni :D Neid saab ikka vahest naerda. Tüübil keha nii põkk ja jalad nii peenikesed et jalad vaevu kannavad keha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on need tolad, kes ei pane hantleid ja raskusi tagasi. Kasutavad ja jätavad sinna kuhu juhtub.

Tea kas just tolad. Rohkem hoopis lohakad pohhuistid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tea kas just tolad. Rohkem hoopis lohakad pohhuistid :)

Ma nimetaks siiski toladeks, kui suht igal seinal on suurelt kiri, et pane raskused oma kohtadele tagasi.

Muudetud kasutaja Brooklyn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
* Julgen väita, et on ülim naiivsus uskuda, et kulturismis, rammumehes või jõutõstmises on võimalik puhtalt maailma tippu pääseda!!!

:D:D Murumets? :):D nagu saaks teada, et jõuluvana pole olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need Maciasjad peaks olema, et võtad COCA-LIGHTI:)

Aga mina lisaks veel ühe asja:

...sa kasutad kükipuuri biitsepsi treenimiseks (küünarvarte kõverdused) või rinnaltsurumiseks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina lisaks veel ühe asja:

...sa kasutad kükipuuri biitsepsi treenimiseks (küünarvarte kõverdused) või rinnaltsurumiseks...

Huvitav, miks see nö. kükipuur rinnaltsurumise puhul halb on? saan aru, et kang on kinni ning liigub ainult ühte trajektoori pidi, aga nii halb see ka ju ei saa olla? Või eksin?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12. Kui sa teed lamades surumist ja iga korduse alumises faasis põrgatad rinnalt kangi. :)

Seda ma olen ise näinud, kuidas 75kg kang lasti põrkega rinnalt nii et ragin taga, mis võttis tõstja natukeses ajaks õhku ahmima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Aga näiteks kui on vaja jõusaalis käsi hoida mõne teise spordiala jaoks;)....

Ei tasu alati teiste üle muheleda,kui nad asju teisiti teevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen ka ise pooli hantlitega asju kinnastega, kuna mõned hantlid on väga ebamugavad, küll aga ajab mind naerma, kui teised pidevalt kindaid kasutavad, isegi kõhtu tehes on kindad käes. Naistest rääkimata, kes oma nike'i kinnastes jalgade lähendamist masinal teevad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Vaidleks vastu siin isegi. Kui mingi 50 kilone vend jõutõmmet teeb 50 kiloga siis miks mitte rihm peal hoida ? Turvalisus ei tohiks kunagi halba teha.

Ja see kinda jutt, ma ise ja usun paljud veel kannavad kindaid eelkõige selleks et parem trenni oleks teha, mitte et näidata teistele et oo ma nii kõva vend et kindaid pole vaja ?! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, miks see nö. kükipuur rinnaltsurumise puhul halb on? saan aru, et kang on kinni ning liigub ainult ühte trajektoori pidi, aga nii halb see ka ju ei saa olla? Või eksin?:D

Sellepärast, et sa võtad jõusaalis selle koha ära kus KÜKKE saab teha. Niikuinii on igas jõusaalis rinnapinke rohkem kui puure. :)

Ja üleüldse - "ühte trajektoori pidi" - mõtled ilmselt Smithi masinat - seal peal tee mis tahad, enda tervisest lugupidavad inimesed seal ei küki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Tõsterihmade asjaga olen nõus - välja arvatud juhul, kui käega midagi lahti. Peaks ju nagu haaret ka ikka treenima.

Samas kinnaste koha pealt - olen ise ka siidikäpp. Ei meeldi ärahõõrutud peopesad noh:) A vbla asi selles, et minusugusele memmekale meeldib üldse igasugust kindad-käes trenni teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Kindaga on ikka mugavam kui ilma, ei usu et see jõusaali tolade alla kategoorub.

Muudetud kasutaja Mailman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.

Ma kasutan näiteks enamustes seljaharjutustes ja julgelt üle pooltes jalaharjutustes rihmasid- ei näe põhjust, miks peaks oma randmeid üleliia koormama (eriti seda, mis murdunud oli)- tahaks keskenduda ikka selja- või jalalihastele mitte sellele, et kõigest väest hantlist ikka kinni jaksaks hoida.

Kindaid ei kasuta enam aastaid- aga käed on pidevast treenimisest ka nagu sepa omad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×