Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

Ma tahaks ka kava millega 1 kuu jooksul saaks

1. 10kg rasva maha võtta ja jube kuivaks.

2. suruda 300kg

3. kükkida ja jõutõmmata tonn.

4. unustasin veel, et 20kg lihast tahaks ka juurde.

kes sellist kava mulle ei tee, see ei ole treeneri nime väärt.

Vaata, probleem on siis, kui sa ütled kava tegijale, et tahad sellist kava, ja ta teeb sulle. Ja alles kuu aja pärast saad sa teada, et su eesmärgid olid ebareaalsed ja sa ei saagi seda saavutada. Aga raha maksid juba ära ja kuu aega siiralt lootsid, et tõepoolest saad 20kg lihast juurde ja surud 300kg. Kui tegija poole pöördutakse ebareaalsete soovidega, siis tuleb kohe öelda, et see, mida ta tahab, ei ole võimalik. Mitte nii, et võtab raha ja alles siis teatab, et nii ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata, probleem on siis, kui sa ütled kava tegijale, et tahad sellist kava, ja ta teeb sulle. Ja alles kuu aja pärast saad sa teada, et su eesmärgid olid ebareaalsed ja sa ei saagi seda saavutada. Aga raha maksid juba ära ja kuu aega siiralt lootsid, et tõepoolest saad 20kg lihast juurde ja surud 300kg. Kui tegija poole pöördutakse ebareaalsete soovidega, siis tuleb kohe öelda, et see, mida ta tahab, ei ole võimalik. Mitte nii, et võtab raha ja alles siis teatab, et nii ei saa.

Sul jääb hooti midagi olulist kahe silma vahele. Oli ju juttu, et inimese närve tuleb säästa, läheneda asjale järk-järgult. Kui minu juurde tuleb noor kleenuke poiss näiteks ja ütleb, et ta tahab kiiresti muskleid kasvatada, siis ei saada ma teda koju vaid hakkame trenniga vaikselt pihta. Teel eesmärgini on mõnikord vaja ka natuke rohkem kiita kui vajadust ja vahel midagi rääkimata jätta, et vend ei loobuks. Vähemalt olen ma veendunud, et just hea treener nii tegutseb. Sinu viimasest postitusest jääb aga mulje, et ma sain tasu ja midagi vennale vastu ei andnudki. Karm reaalsus võib vahel ära hirmutada ja loobumine on siis juba lühikese aja küsimus. (minu eesmärk ei olnud ja pole kunagi olnud võimalikult kiiresti kava tellijat unustada, temast lahti saada) Püüdlejat tuleb innustada ja nagu juba ütlesin vahel mõned asjad rääkimata jätta. Iga asi omal ajal. Kui keegi oleks mulle esimesel treeningaastal kõik täpselt ette öelnud mis mind ees ootab siis vaevalt ma oleksin täna see kes ma olen. Jah, mõni ütleb-mõtleb nüüd, et sa ju polegi midagi. Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees.

See kuu aega nii treenides ei tulnud mehele kaugeltki kahjuks, vastupidi. Ta sai sellest kasu, kahjuks aga liiga kärsituks ja ebaviisakaks muutudes otsustasin temaga lõpetada. Olin nõus talle ka raha tagasi maksma. Millegi pärast ta seda soovi ei avaldanud. Pole seda siiani teinud. Minu mail-i aadress on tal olemas, kirjutanud ta enam mulle pole. Pakun, et Mr. Codec loeb seda teemat ja pugistab kodus naerda, et krt näe tõmbasin Kalmusele vee peale. Mina tean Mr. Codeci päris nime aga ma ei hakka seda siin avalikustama, mis see annaks. Küll on aga kahju et meie moderaator ei jaga alast suurt midagi, rääkimata psüholoogilisest poolest treeneri töös.

MINU VIGA, MIDA TUNNISTASIN JA KORDAN SEDA VEEL, OLI SEE, ET VASTASIN SOLVANGULE SAMAGA. OLEKS MEES SELLE OMA KIRJAS ÄRA JÄTNUD OLEKS KÕIK KORRAS JA MA TEGELEKS TEMAGA JÄTKUVALT.

Ilusaid pühi kõigile!

JA ÄRGE TULGE MULLE RÄÄKIMA, ET MAIL-I TEEL POLE VÕIMALIK TEIST INIMEST JUHENDADA JA TREENIDA. KES NII VÄIDAB ON ISE ASJAST ÜSNA KAUGEL, VÕI PÜÜAB SELLE VÄITEGA OMA TEADMISTE PUUDUJÄÄKE ALAST VABANDADA.

OLEN PEAAEGU NÕUS SELLEGA, ET TIPPTASEMELE POLE VÕIMALIK OMA ÕPILAST MAIL-I TEEL JUHENDADA KUID MINA ISIKLIKULT POLE ÜHEGI KAVA(DE) TELLIJA EESMÄRGIST SIIANI SEDA LEIDNUD, ET "TAHAN SAADA MAAILMAMEISTRIKS"

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul jääb hooti midagi olulist kahe silma vahele. Oli ju juttu, et inimese närve tuleb säästa, läheneda asjale järk-järgult. Kui minu juurde tuleb noor kleenuke poiss näiteks ja ütleb, et ta tahab kiiresti muskleid kasvatada, siis ei saada ma teda koju vaid hakkame trenniga vaikselt pihta. Teel eesmärgini on mõnikord vaja ka natuke rohkem kiita kui vajadust ja vahel midagi rääkimata jätta, et vend ei loobuks. Vähemalt olen ma veendunud, et just hea treener nii tegutseb. Sinu viimasest postitusest jääb aga mulje, et ma sain tasu ja midagi vennale vastu ei andnudki. Karm reaalsus võib vahel ära hirmutada ja loobumine on siis juba lühikese aja küsimus. (minu eesmärk ei olnud ja pole kunagi olnud võimalikult kiiresti kava tellijat unustada, temast lahti saada) Püüdlejat tuleb innustada ja nagu juba ütlesin vahel mõned asjad rääkimata jätta. Iga asi omal ajal. Kui keegi oleks mulle esimesel treeningaastal kõik täpselt ette öelnud mis mind ees ootab siis vaevalt ma oleksin täna see kes ma olen. Jah, mõni ütleb-mõtleb nüüd, et sa ju polegi midagi. Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees.

See kuu aega nii treenides ei tulnud mehele kaugeltki kahjuks, vastupidi. Ta sai sellest kasu, kahjuks aga liiga kärsituks ja ebaviisakaks muutudes otsustasin temaga lõpetada. Olin nõus talle ka raha tagasi maksma. Millegi pärast ta seda soovi ei avaldanud. Pole seda siiani teinud. Minu mail-i aadress on tal olemas, kirjutanud ta enam mulle pole. Pakun, et Mr. Codec loeb seda teemat ja pugistab kodus naerda, et krt näe tõmbasin Kalmusele vee peale. Mina tean Mr. Codeci päris nime aga ma ei hakka seda siin avalikustama, mis see annaks. Küll on aga kahju et meie moderaator ei jaga alast suurt midagi, rääkimata psüholoogilisest poolest treeneri töös.

MINU VIGA, MIDA TUNNISTASIN JA KORDAN SEDA VEEL, OLI SEE, ET VASTASIN SOLVANGULE SAMAGA. OLEKS MEES SELLE OMA KIRJAS ÄRA JÄTNUD OLEKS KÕIK KORRAS JA MA TEGELEKS TEMAGA JÄTKUVALT.

Ilusaid pühi kõigile!

JA ÄRGE TULGE MULLE RÄÄKIMA, ET MAIL-I TEEL POLE VÕIMALIK TEIST INIMEST JUHENDADA JA TREENIDA. KES NII VÄIDAB ON ISE ASJAST ÜSNA KAUGEL, VÕI PÜÜAB SELLE VÄITEGA OMA TEADMISTE PUUDUJÄÄKE ALAST VABANDADA.

OLEN PEAAEGU NÕUS SELLEGA, ET TIPPTASEMELE POLE VÕIMALIK OMA ÕPILAST MAIL-I TEEL JUHENDADA KUID MINA ISIKLIKULT POLE ÜHEGI KAVA(DE) TELLIJA EESMÄRGIST SIIANI SEDA LEIDNUD, ET "TAHAN SAADA MAAILMAMEISTRIKS"

Loodame, et selliseid inimesi ei tule sul tihti nõustada. :) Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tahaks ka kava millega 1 kuu jooksul saaks

1. 10kg rasva maha võtta ja jube kuivaks.

2. suruda 300kg

3. kükkida ja jõutõmmata tonn.

4. unustasin veel, et 20kg lihast tahaks ka juurde.

kes sellist kava mulle ei tee, see ei ole treeneri nime väärt.

Ja kui sa seda ei saavuta - siis süüdista kõige pealt oma vanemaid, kes ei andnud sulle vastavaid geene, järgmisena süüdista iseennast, et sa ei ole 24/7 pühendunud sellele alale ja kolmandaks süüdista veelkord iseennast, et tegid vale valiku. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul jääb hooti midagi olulist kahe silma vahele. Oli ju juttu, et inimese närve tuleb säästa, läheneda asjale järk-järgult. Kui minu juurde tuleb noor kleenuke poiss näiteks ja ütleb, et ta tahab kiiresti muskleid kasvatada, siis ei saada ma teda koju vaid hakkame trenniga vaikselt pihta. Teel eesmärgini on mõnikord vaja ka natuke rohkem kiita kui vajadust ja vahel midagi rääkimata jätta, et vend ei loobuks. Vähemalt olen ma veendunud, et just hea treener nii tegutseb. Sinu viimasest postitusest jääb aga mulje, et ma sain tasu ja midagi vennale vastu ei andnudki. Karm reaalsus võib vahel ära hirmutada ja loobumine on siis juba lühikese aja küsimus. (minu eesmärk ei olnud ja pole kunagi olnud võimalikult kiiresti kava tellijat unustada, temast lahti saada) Püüdlejat tuleb innustada ja nagu juba ütlesin vahel mõned asjad rääkimata jätta. Iga asi omal ajal. Kui keegi oleks mulle esimesel treeningaastal kõik täpselt ette öelnud mis mind ees ootab siis vaevalt ma oleksin täna see kes ma olen. Jah, mõni ütleb-mõtleb nüüd, et sa ju polegi midagi. Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees.

See kuu aega nii treenides ei tulnud mehele kaugeltki kahjuks, vastupidi. Ta sai sellest kasu, kahjuks aga liiga kärsituks ja ebaviisakaks muutudes otsustasin temaga lõpetada. Olin nõus talle ka raha tagasi maksma. Millegi pärast ta seda soovi ei avaldanud. Pole seda siiani teinud. Minu mail-i aadress on tal olemas, kirjutanud ta enam mulle pole. Pakun, et Mr. Codec loeb seda teemat ja pugistab kodus naerda, et krt näe tõmbasin Kalmusele vee peale. Mina tean Mr. Codeci päris nime aga ma ei hakka seda siin avalikustama, mis see annaks. Küll on aga kahju et meie moderaator ei jaga alast suurt midagi, rääkimata psüholoogilisest poolest treeneri töös.

MINU VIGA, MIDA TUNNISTASIN JA KORDAN SEDA VEEL, OLI SEE, ET VASTASIN SOLVANGULE SAMAGA. OLEKS MEES SELLE OMA KIRJAS ÄRA JÄTNUD OLEKS KÕIK KORRAS JA MA TEGELEKS TEMAGA JÄTKUVALT.

Tere.Tundub,et asi on vägagi ühepoolseks muutnud.Kuna mul on blokk peale visatud foorumis,siis ma ei saa midagi vastu kirjutada.Miks ma peaks naeru pugistama?Üldsegi mitte.Ja see aeg oli 2 kuud ,mitte 1 kuu.Kas poleks pidanud sellest alustamagi,et küsida ,kas mul on vaja üldse rasvaprotsenti alandada?Seda ma ju ei palunud v mis?Selge sõnaga küsisin massikava.Tahtsin kaalu tõusu ,kui keegi veel ei taipa,mitte rasva põletada .Ole nii kena ja näita seda kirja ,kus mina muutusin ebaviisakaks.Kas see polnud mitte alles siis ,kui sinu poolt tuli mingi väga imelik tagasiside?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok Codec lase tulla siis :)

Pole ehk 100% teemasse, aga tuleb üks tore jutt meelde, mida kunagi ka üks esikulturist Andres Barabanov mulle rääkis.

Nimelt tuli ta juurde klient, kes tahtis ka kulturistiks ja üldse jõusaali-inimeseks hakata. Mees tegi sooja käimislindil ja Andres hakkas talle põhitõdesid siis selgitama: millest tuleb loobuda, palju trenni teha, kuidas teha, kuidas pidudega on, palju ja kuidas sööma peab, milline reziim peaks olema jne jne.

Klient kohkus nii ära, et pani lindi seisma ja ütles, et see ala pole talle ... ja rohkem pole seda meest jõusaalis nähtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis iganes see Codec-jokur siin nüüd veel enda õigustuseks teha püüab, minu silmis oled sa turakas ja jääd selleks. See ei ole solvang, see on fakti konstateering.

Meie kirjavahetuse võid siia ülesse riputada tõesti siis näevad teised ka kui lammas sa oled. Jällegi pole see püüd sind sovlata vaid sa lihtsalt oled seda.

Tahad Kalmusega sõdida, siis sõdi, minujaoks oled sa lihtsalt pisut tüütuks muutunud sääsk, kes üritab minust toituda. Veelkord, ei solva sind, aga liigsed pinisejad on ju sääsed.

Ühesõnaga, see jääb minu viimaseks postituseks sellel teemal.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis iganes see Codec-jokur siin nüüd veel enda õigustuseks teha püüab, minu silmis oled sa turakas ja jääd selleks. See ei ole solvang, see on fakti konstateering.

Meie kirjavahetuse võid siia ülesse riputada tõesti siis näevad teised ka kui lammas sa oled. Jällegi pole see püüd sind solata vaid sa lihtsalt oled seda.

Tahad Kalmusega sõdida, siis sõdi, minujaoks oled sa lihtsalt pisut tüütuks muutunud sääsk, kes üritab minust toituda. Veelkord, ei solva sind, aga liigsed pinisejad on ju sääsed.

Ühesõnaga, see jääb minu viimaseks postituseks sellel teemal.

Jumal tänatud, et Sa teda solvama ei hakanud - oleks muidu liiga inetuks läinud. Proovi ka sellest aru saada, kui inimene on nö. lammas, turakas jne mingil alal, siis ta pöördubki endast targemate ehk treenerite/õpetajate poole, kes teeks talle mingis valdkonnas teatud põhitõed selgeks. Eespoolt lugesin, et sa tunned end kodus olevat spordipsühholoogiaga. Kui aus olla, siis vähemalt sellest teemast ma seda küll välja ei loe. Ma ei kujutaks ettegi, et mina, kes ma hariduselt olen pedagoog, hakkaks õpilast-treenitavat kusagile auku saatma, kui too küsib natuke rumalaid küsimusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumal tänatud, et Sa teda solvama ei hakanud - oleks muidu liiga inetuks läinud. Proovi ka sellest aru saada, kui inimene on nö. lammas, turakas jne mingil alal, siis ta pöördubki endast targemate ehk treenerite/õpetajate poole, kes teeks talle mingis valdkonnas teatud põhitõed selgeks. Eespoolt lugesin, et sa tunned end kodus olevat spordipsühholoogiaga. Kui aus olla, siis vähemalt sellest teemast ma seda küll välja ei loe. Ma ei kujutaks ettegi, et mina, kes ma hariduselt olen pedagoog, hakkaks õpilast-treenitavat kusagile auku saatma, kui too küsib natuke rumalaid küsimusi.

Aga see on nüüd ka tõesti viimane:

Ma räägin juba ammu, et Kalmus tuleks kinni siduda, kotti pista ja pärivett minema lasta.

Kes veel ei märganud siis oma õpilasi ma teatud kohta ei saada. Teemaalgataja kaotas minu silmis õpilase staatuse hetkel kui ta minu poole ebaviisakalt pöördus. Ma pole kohustatud tegelema inimesega kes ennast vaos hoida ei oska. Erinevalt siis sinust, pedagoogist kes sa oled riigipalgal ja pead välja kannatama nii mõnegi tattnina ajukrambid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis iganes see Codec-jokur siin nüüd veel enda õigustuseks teha püüab, minu silmis oled sa turakas ja jääd selleks. See ei ole solvang, see on fakti konstateering.

Meie kirjavahetuse võid siia ülesse riputada tõesti siis näevad teised ka kui lammas sa oled. Jällegi pole see püüd sind sovlata vaid sa lihtsalt oled seda.

Tahad Kalmusega sõdida, siis sõdi, minujaoks oled sa lihtsalt pisut tüütuks muutunud sääsk, kes üritab minust toituda. Veelkord, ei solva sind, aga liigsed pinisejad on ju sääsed.

Ühesõnaga, see jääb minu viimaseks postituseks sellel teemal.

Väike nannipunn,mis nii kõva meest endast küll välja ajas? mulle ei mahu pähe.Teatud kraam ajab ikka vahel pahuraks.Pea piiri ka vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väike nannipunn,mis nii kõva meest endast küll välja ajas? mulle ei mahu pähe.Teatud kraam ajab ikka vahel pahuraks.Pea piiri ka vahel.

Mis kraamist jutt?

Sa tellisid sama mehe käest,keda nüüd sõimad kraamikasutajaks, toitumiskava ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis iganes see Codec-jokur siin nüüd veel enda õigustuseks teha püüab, minu silmis oled sa turakas ja jääd selleks. See ei ole solvang, see on fakti konstateering.

Meie kirjavahetuse võid siia ülesse riputada tõesti siis näevad teised ka kui lammas sa oled. Jällegi pole see püüd sind sovlata vaid sa lihtsalt oled seda.

Tahad Kalmusega sõdida, siis sõdi, minujaoks oled sa lihtsalt pisut tüütuks muutunud sääsk, kes üritab minust toituda. Veelkord, ei solva sind, aga liigsed pinisejad on ju sääsed.

Ühesõnaga, see jääb minu viimaseks postituseks sellel teemal.

Väike nannipunn,mis nii kõva meest endast küll välja ajas? mulle ei mahu pähe.Teatud kraam ajab ikka vahel pahuraks.Pea piiri ka vahel.

Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees... Marek Kalmuse lause siis.

Jõusaaliga tegi algust 89.ndal aastal.Aktiivsemalt alustas 1992.Vaadates 1998 .a tehtud videot ,kus on näha ,et areng on olnud ülimalt kiire.Palju neid on siin ,kes on naturaalselt trenni teind 6 aastat.Millised te välja näete.hea kui pooltki sama suured.vanake lubab endale kõrget lendu kuigig peaks üpris tasa olema selle koha pealt.Oleks see siis puhtalt saavutatud.

Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees..Ole hoolsam ja oma varasemad aastat mil sa kuuril olid on sind suht ebastabiilseks teind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jokur kui postitad siis posti midagi tõestavat,et hr Kalmus lasi sind kavaga üle, mitte ära aja labast hülgemõla suust välja.

Kui ei taha näha ega arusaada,siis ei saagi ju nõuda. Hülgemöla ajad siin sina ainukesena,kes pole faktidega kursis.Kes on 2 korda dopingukontrollis vahele jäänud..Marek Kalmus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jokur kui postitad siis posti midagi tõestavat,et hr Kalmus lasi sind kavaga üle, mitte ära aja labast hülgemõla suust välja.

Mis asi on hülgemõla?Härraks ei saa seda meest kuidagi nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes on 2 korda dopingukontrollis vahele jäänud..Marek Kalmus.

Kas teema on nüüd Kalmusest ja tema dopingujamadest või sellest, mis teema alguses juttu oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla ei ole just kõige objektiivsem, kuid saan väga hästi aru, mida codec saada soovis. Kui massi kava ei andnud soovitud tulemusi, siis soovis lihtsalt saada infot, mida muuta. Kuna toitumis kava ei olnud koostatud nii, et hommikul nii palju valke, rasvu ja süsikaid, vaid ka toidu näol paika pandud kui palju mida, siis soovis ta ka saada seda lisatavat kogust, mitte aga nii palju valku, süsikaid ja rasva, vaid konkreetselt toitainete näol, mida ja kui palju. Paraku ta seda aga ei saanud ja sealt ka see edaspidine jama. Isegi keemikutest kulturistid, kes tippu on jõudnud peavd oskama toituda ja trenni teha, sest muidu nad lihtsalt tippu ei jõua. Seda enam, et tänapäeva Eestis on suht keeruliseks tehtud keemikute tippu jõudmine. Paraku aga ei olnud see just eriti keeruline 90ndatel. Siit ka minu suht subjektiivne järeldus, et enamus 90ndatel tippu jõudnud kulturistidest on olnud keemikud. Kuna lihtsalt see ei olnud TABU nagu tänapäeval. Preaguseks aga nad on kohanenud olukorraga (loodetavasti), ning sealt ka pidurdunud areng või isegi tagasiminek arengus. Viimased paar lauset ei oma erilist tähtsust antud postituses. Lihtsalt minu arvamus, mis põhineb videode ning piltide vaatamisele, ning ka mõne aastasele trennikogemusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) Aitab jamast juba!!

Ma arvan ka ja seepärast ütlen Codec-i rõõmuks, et olen oma elus ära söönud rohkem metaani tablette kaalult kui üks tugev mees jõuaks maast lahti tõsta. Seda on ikka väga SUUR kogus.

Mis süstimisse puutub siis seda vedelat ollust olen ma läbi nõela endasse surunud paari kaubarongi tsisternide jagu. Ja vaata kui sitt ma seejuures välja näen. Täiesti andetu vend. Kui seda meeletut keemiakogust poleks olnud siis kaaluksin hetkel 22kg ja oleksin 86cm pikk. Jah, täpselt nagu Codec, samad mõõdud.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan ka ja seepärast ütlen Codec-i rõõmuks, et olen oma elus ära söönud rohkem metaani tablette kaalult kui üks tugev mees jõuaks maast lahti tõsta. Seda on ikka väga SUUR kogus.

Mis süstimisse puutub siis seda vedelat ollust olen ma läbi nõela endasse surunud paari kaubarongi tsisternide jagu. Ja vaata kui sitt ma seejuures välja näen. Täiesti andetu vend. Kui seda meeletut keemiakogust poleks olnud siis kaaluksin hetkel 22kg ja oleksin 86cm pikk. Jah, täpselt nagu Codec, samad mõõdud.

Sa ära parem suhtle endale ebameeldivate inimestega, mõni kahjuks on lihtsalt selline....nii kurb kui see ka ei ole. Säästa enda närve, kuigi jah, eks teeb vihaseks küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees... Marek Kalmuse lause siis.

Jõusaaliga tegi algust 89.ndal aastal.Aktiivsemalt alustas 1992.Vaadates 1998 .a tehtud videot ,kus on näha ,et areng on olnud ülimalt kiire.Palju neid on siin ,kes on naturaalselt trenni teind 6 aastat.Millised te välja näete.hea kui pooltki sama suured.vanake lubab endale kõrget lendu kuigig peaks üpris tasa olema selle koha pealt.Oleks see siis puhtalt saavutatud.

Võimalik, kuid olen veendunud, et 99% siin foorumis sõnavõtnutest olen ma siiski oma arenguteel neis kõigist kaugel ees..Ole hoolsam ja oma varasemad aastat mil sa kuuril olid on sind suht ebastabiilseks teind.

Mis see üldse sinu asi on, kes mida sööb? Kade meel?

Jube lausa, kui palju kellegi teise elu mingile suvalisele korda läheb. Kohe nii palju, et ei lase rahus elada.

Hakka siis näiteks kabega tegelema vms, seal äkki ei ole kõik nii suured keemikud ja sul endal ka palju rahulikum elu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4elovek, eto dobrota! (inimene on headus)

...ytles yks tark inimene. K6ik halb on lihtsalt nagu haigus...keemia, miks eksitab aeg ajalt meie ajusid.

F...Mul on tunne nagu ma oleks sita sisse astunud :)

Minu viga on, et hakkasin kuskilt kaugelt eemalt yleyldse mingit seisukohta v6tma. Me eksisteeriksime koos palju paremini, kui me respekteeriksime inimeste erinevusi (erinevat intellekti, mis viib elu edasi ja t2iendab meid).

Istuge maha, hingake rahulikult sisse ja v2lja ja 2rge tehke rumalusi. Elu on elamist v22rt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×