Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

Portaali bossid!!!

PALUN VÕTKE MAHA MAREK KALMUSE NIMI WEBTREENERITE HULGAST! Nii on kõigile parem. Sellise madala intellektiga neandertaal ei sobi fitness.ee team-i teistele nõu andma.

Ma mõtlen seda muide päris tõsiselt. Igaljuhul kui minu nimele peaks edaspidi tulema kava(de) tellimusi siis ma neid täitma ei hakka.

Oli meeldiv! 0-solvumist, 0 stressi, lihtsalt aitab ka juba. :)

Ah jaa, Ailele ikka ka palju tervisi!

Teemaväliselt: Sa Rebane oled ikka kuradi kõva vend, uskumatu! :D

Mul on Su abi vbla edaspidi vaja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas on see, et olgugi, et ma olen kuulnud, et ka teistes spordiala(liitu)des jne on mingit avalikku musta pesu pesemist ja sellist jama, siis kulturistid on küll minu teada ainsad, kes seda NII avalikutl teevad. Spordialaspetsiifika :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu ettepanek on järgmine:

1. Kalmust ei kustutata veebtreenerite nimekirjast.

2. Teemat ei suleta.

3. Teema pealkirja korrigeeritakse.

post-17-1214029701_thumb.jpg

Nr.1 Jäägu siis pealegi, eks ma annan ikka jätkuvalt edasi teadmisi mis omal nahal proovituna on tulemusi andnud ja siiani ka teiste peal toiminud.

Nr.2 Teemasid sulgeda poleks üldse vaja. Avatus olevat EDU pant! Kui aga keegi liiga ebaviisakaks läheb oma kommentaarides siis peab arvestama vastava karistusega mis foorumi eeskirjad ette näevad.

Nr.3 Nagu pildilt näha võite siis Kalmuse kutsediplomil ilutseb tühjus. Valik on Teie, kas hindate rohkem kogemusi või dokumenti. Sellest vaatenurgast oli ju endine pealkiri poolenesti õige isegi. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Md.Ph Bogs

60-40 oleks minu protsendid õiglusele kava soovija kasuks,et miks siis?lihtne...inimene pöördus abipalvega...sai abi kuid vähe .jäi vajaka kuid ei saa väita ,et seda yldse ei antud..no ja muidugi suhtlus häired mõlemalt poolelt...lihtsalt soovitus kui keegi tahab saada mingiks juhiks või õpetlaseks ,metoriks või guruks..siis kuulake inimese mure ära ja sellest aitab tavaliselt..mudamaadlus ei tule kasuks...tippjuht peab oskama suhelda nii oma kliendi kui ka koristajaga ja seda yhel tasemel mitte yleolevalt...ja klient ei ole alati kuningas.kena jaanipäeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on asi küll lihtne. Inimene tellib kava. Treener saadab kava.

See, mis edasi tuleb, pole küll enam seotud nn kava tellimise ja saamisega.

Edasine lõhnab juba pigem tasuta personaaltreeneri järgi. Kui kava ei sobi, ei taha jälgida, pole see mis oodatud - shit happends ... ikka juhtub.

Hakata uusi kavasid tegema või midagi vabandama - klge nii võib iga loll varstii iga päev uusi kavasid tellida ja raha tagasi nõuda.

Aga see minu arvamus :D Sest parimad kavad koostan nagunii ikka mina :) ... 10 000 eek eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, inimene tellib rasvapõletuskava, tegija teeb, tellija võtab sellega 20kg juurde. Shit happens, eksole. Aga raha on makstud ja tegija õnnelik.

TÄPSELT - alati võib valida teise treeneri vms. Ja kui ükski treener ei oska või ei viitsi või ei taha aidata, siis ennast masenduses põlema panna, et elu nii karm ja ebaõiglane.

Ma lihtsalt räägin, et kuskil jookseb mingi piir ka kava tegemise ja personaaltreeneri teenuste vahel. Päris jube ju kui koostad kava ja sellega kaasneb "KOHUSTUS" inimest nüüd 24h aidata. Mingi 500.- eest. Hea nali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin salata, ise tellisin ka kunagi Jokerilt kava. Töötab vägagi hästi. Tegelt olin tulemuste kiirusest siis suht üllatunud. Kuna olen ka proovinud erinevaid menüüsi, siis oli ka võrdlus olemas. Liigne rasv kadus kiiresti ja lihas säilis ilusti. Tavaliselt on nende toitumiskavade järgimine suht tüütu tegevus. Kuid kava järgi mille koostas Joker on seda lausa lust teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin salata, ise tellisin ka kunagi Jokerilt kava. Töötab vägagi hästi. Tegelt olin tulemuste kiirusest siis suht üllatunud. Kuna olen ka proovinud erinevaid menüüsi, siis oli ka võrdlus olemas. Liigne rasv kadus kiiresti ja lihas säilis ilusti. Tavaliselt on nende toitumiskavade järgimine suht tüütu tegevus. Kuid kava järgi mille koostas Joker on seda lausa lust teha :)

Õige jutt, kui keegi minult kava tellib siis helistan Jokerile kohe, tema teeb kava ja saadab mulle, mina saadan siis edasi, Tulu läheb pooleks. Ise treenin ka Jokeri tehtud tr ja t kavade järgi. Alati treeninud. Antud juhul üritasin ise kava koostada ja kogu tulu omale kahmata. Krt haledalt kukkus läbi. Ise loll, oli mul vaja hakata sõimama. Oleks võinud edasi improviseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd jamage - avalikustate siin niimoodi tõsiasja :) . Eriti Bonsuna sina - mis ma nende klientide armeega nii peale hakkan, sest ma jube laisk ja ei viitsi küll eriti kavasid koostada. Vahest mõnele teinud, aga rohkem niisama "laias laastus" nõu andnud.

Aga üks väike kava boonuseks ikkagi JA TÄIESTI TASUTA:

Hommik: VORSTI

Lõuna: VÕI

Õhtu: LEIB

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nüüd jamage - avalikustate siin niimoodi tõsiasja :) . Eriti Bonsuna sina - mis ma nende klientide armeega nii peale hakkan, sest ma jube laisk ja ei viitsi küll eriti kavasid koostada. Vahest mõnele teinud, aga rohkem niisama "laias laastus" nõu andnud.

Aga üks väike kava boonuseks ikkagi JA TÄIESTI TASUTA:

Hommik: VORSTI

Lõuna: VÕI

Õhtu: LEIB

Jess! Tasuta sain toitumiskava, võib ikka teinekord vedada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...mis ma nende klientide armeega nii peale hakkan, sest ma jube laisk ja ei viitsi küll eriti kavasid koostada...

Anna pooled siis mulle, tahaks ka hommikul vorsti süüa mitte aint sinu jääke nuusutada..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TÄPSELT - alati võib valida teise treeneri vms. Ja kui ükski treener ei oska või ei viitsi või ei taha aidata, siis ennast masenduses põlema panna, et elu nii karm ja ebaõiglane.

Ma lihtsalt räägin, et kuskil jookseb mingi piir ka kava tegemise ja personaaltreeneri teenuste vahel. Päris jube ju kui koostad kava ja sellega kaasneb "KOHUSTUS" inimest nüüd 24h aidata. Mingi 500.- eest. Hea nali.

VASTAN NII KAUA KUI KÜSIMUSI JÄTKUB .See kohustab juba v mis?Piirid tuleb endal kohe paika panna ,kui juba teenust osutada,et ei oleks mingit segadust.'

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, sellest ma ju rääkisin ja tunnistasin ennast ka süüdi selles. Sattusin lihtsalt kannatamatu tegelase otsa ja tegin väikese apsaka. Enne kui jõudsin asju seletama hakata sõmati mind keemikuks ja mõtetuks tegijaks. Et kah asi Eesti tipp või nii. Ohh, aitab sellest teemast eksju. :)

Pange siia kogu kirja vahetus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kinni ja ei lähe prügikasti.

Selline reegel selles teemas siis teadmiseks modedele.

Kelle jaoks ei ole kinni.teemaalgataja tundub,et ei saa enam sõna võtta siin?Kuidagi ühepoolne on see asi siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh rõõmu.. ma olen alati tahtnud massikava, mis kaalu tõstab ja eelduste kohaselt ka rasvaprotsenti langetab. Peaks vist isegi Kalmuse poole pöörduma - juba ammu tegelikult plaanis olnud, aga enam vist ei julge. Lihtlabane hülgemöla on Kalmuse ja muude eesti TIPP-kulturistide soovile aidata teisi suht nüristavalt mõjunud. 100% mõistetav.

Teisest küljest huvitaks mind aga nö "webtreeneri" poolt koostatud kava näidis. Siiamaani olen tellimata jätnud, sest nö baastõed (tahaks vähemalt loota) on mul siit ja sealt vast nüüdseks juba külge jäänud. Pigem tahaks konkreetset näidist saadavast teenusest näha. Kas kava peal on lihtsalt kirjas, et söö päevas valkusid, rasvasid, süsivesikuid nii ja nii palju, või koostatakse nö soovituslikest toidukordadest mingisugune korralik näidised/näidised.

Muuseas, nii möödaminnes, siis kas äkki herr Codec viitsib paljastada oma kava... ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et.. ma mõned päevad tagasi lugesin ajalehte "postimees".Ja seal oli kirjas et Marek Kalmus on hollywoodi filmi pearollis(POLE MINGI lihtne claud van damme:D).Ja kuskilt kuulsin veel sellist juttu et see on vale ja kellegi väljmõeldis.Sooviks siis teada saada kas Marek on siis hollywoodi filmis ja kui on millal valmib:D:D??

PS: See "Teema Marek on?" nagu väga mõtetu.

Ciao:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teisest küljest huvitaks mind aga nö "webtreeneri" poolt koostatud kava näidis. Siiamaani olen tellimata jätnud, sest nö baastõed (tahaks vähemalt loota) on mul siit ja sealt vast nüüdseks juba külge jäänud. Pigem tahaks konkreetset näidist saadavast teenusest näha. Kas kava peal on lihtsalt kirjas, et söö päevas valkusid, rasvasid, süsivesikuid nii ja nii palju, või koostatakse nö soovituslikest toidukordadest mingisugune korralik näidised/näidised.

Muuseas, nii möödaminnes, siis kas äkki herr Codec viitsib paljastada oma kava... ? :)

Ühe toidukorra näidis.

Pruunista hakkliha 0,5 supilusikatäies oliivõlis ja tõsta kõrvale. Ülejäänud õlis kuumuta hakitud sibulat, küüslauku ja paprikat. Paari minuti pärast lisa viilutatud seened, suvikõrvits ja basiilik ning hauta 2-3 minutit. Maitsesta soola, pipra ja paprikapulbriga. Alanda kuumust, lisa hakkliha ja purustatud tomatid ning hauta aeg-ajalt segades veel 20 minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh rõõmu.. ma olen alati tahtnud massikava, mis kaalu tõstab ja eelduste kohaselt ka rasvaprotsenti langetab. Peaks vist isegi Kalmuse poole pöörduma - juba ammu tegelikult plaanis olnud, aga enam vist ei julge. Lihtlabane hülgemöla on Kalmuse ja muude eesti TIPP-kulturistide soovile aidata teisi suht nüristavalt mõjunud. 100% mõistetav.

endal ka plaanis olnud ja tulevikus kindlasti ka tellin, mehel siiski kogemusi metsikult. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh rõõmu.. ma olen alati tahtnud massikava, mis kaalu tõstab ja eelduste kohaselt ka rasvaprotsenti langetab. Peaks vist isegi Kalmuse poole pöörduma - juba ammu tegelikult plaanis olnud, aga enam vist ei julge. Lihtlabane hülgemöla on Kalmuse ja muude eesti TIPP-kulturistide soovile aidata teisi suht nüristavalt mõjunud. 100% mõistetav.

Teisest küljest huvitaks mind aga nö "webtreeneri" poolt koostatud kava näidis. Siiamaani olen tellimata jätnud, sest nö baastõed (tahaks vähemalt loota) on mul siit ja sealt vast nüüdseks juba külge jäänud. Pigem tahaks konkreetset näidist saadavast teenusest näha. Kas kava peal on lihtsalt kirjas, et söö päevas valkusid, rasvasid, süsivesikuid nii ja nii palju, või koostatakse nö soovituslikest toidukordadest mingisugune korralik näidised/näidised.

Muuseas, nii möödaminnes, siis kas äkki herr Codec viitsib paljastada oma kava... ? :)

Tellisin kunagi Kiivikalt toitumiskava- kavas oli välja toodud tulenevalt minu treeningu ajast toitumiskordade kellaajad ja täpsed kogused toiduainete kaupa (nt 100 g riisi, 3 muna jne) iga toidukorra kohta. Seega eeldan, et kõik treenerid koostavad soovi korral sarnase kava, kus on välja toodud toidukogused ja toitumise kellaajad. Kui seda ka järgid, siis üldjuhul see ka toimib- kui ei toimi, antakse soovitused teatud toidukordade ajal süsivesikute, rasvade või valkude tõstmiseks või langetamiseks ja seda niikaua ja tasuta, kui toitumiskava töötama hakkab. Ja see hakkab töötama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tahaks ka kava millega 1 kuu jooksul saaks

1. 10kg rasva maha võtta ja jube kuivaks.

2. suruda 300kg

3. kükkida ja jõutõmmata tonn.

4. unustasin veel, et 20kg lihast tahaks ka juurde.

kes sellist kava mulle ei tee, see ei ole treeneri nime väärt.

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×