Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

Ma arvan ka ja seepärast ütlen Codec-i rõõmuks, et olen oma elus ära söönud rohkem metaani tablette kaalult kui üks tugev mees jõuaks maast lahti tõsta. Seda on ikka väga SUUR kogus.

Mis süstimisse puutub siis seda vedelat ollust olen ma läbi nõela endasse surunud paari kaubarongi tsisternide jagu. Ja vaata kui sitt ma seejuures välja näen. Täiesti andetu vend. Kui seda meeletut keemiakogust poleks olnud siis kaaluksin hetkel 22kg ja oleksin 86cm pikk. Jah, täpselt nagu Codec, samad mõõdud.

Su vaimukustel pole piire.vanaemaga koos trükite seal neid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis see üldse sinu asi on, kes mida sööb? Kade meel?

Jube lausa, kui palju kellegi teise elu mingile suvalisele korda läheb. Kohe nii palju, et ei lase rahus elada.

Hakka siis näiteks kabega tegelema vms, seal äkki ei ole kõik nii suured keemikud ja sul endal ka palju rahulikum elu.

Jube jah.Miks sina nii palju sõna võtad?Pigem teed sina asja isiklikuks .Keegi ei torkinud sind

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Codecile tuleb ban panna või kasutajate nimekirjast kustutada. Selline pidev solvamine on vastuvõetamatu!

Pidev solvamine.Pime oled või.Üksi oma ette nokin siin või?Kellele siin peale lennatakse ?? vastuvõetamatu on sinu lollus,kuidas sa asju ei näe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No rahune maha juba. Sul pole nagunii mingeid võimalusi Marek Kalmuse vastu, sest siinsed inimesed siiski austavad teda. Selle asemel, et siin targutada ja oma rasket elu kurta, mine trenni. Ja kui tõesti ilma ei saa, siis on ka teisi foorumeid kus läbustada !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×