Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

Mina isiklikult võtan kasvõi juba morbiidsest huvist peale esimest rahasüsti Hr. Kalmuselt kava, tahaks ka omal nahal tunda saada, kummal osapoolel õigus on. Hetkel isiklikult pakun, et Kalmus normaalselt kava teeb ja hiljem ka küsimustele vastab, kuna siianii olen küll ainult head kuulnud, kasvõi siin foorumis, inikmestelt, kes temalt kava tellinud!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Türi ja Paide ütlen ma kogu selle jama kohta kokkuvõtvalt.

On äärmiselt tore, et sellised tagumikul olevad mädapaised ühe konkreetse raksuga paljastatakse. Ka on tore, et seda üheskoos pigistada üritatakse. Teemaalgataja tõmbas endale vee peale sellega, et kukkus klähvima nagu väike pulstunud karvaga külakrants. Miks see vajalik oli? Kui Kalmuse mainele kahju tahad teha, siis iseenesest oli ajastus super, usun, et elu 24 korjab veel selle üles. Vaidled nagu algkooli laps- sõnad otsas.....öäää ise oled loll.

Mis puudutab nüüd meie filmistaari, siis tõesti-karju appi. Milleks selline kiri vajalik oli, arva palju sa tulevasi kliente sellega kaotasid- keegi ei julgegi midagi enam tellida?

Lugupidamisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Türi ja Paide ütlen ma kogu selle jama kohta kokkuvõtvalt.

On äärmiselt tore, et sellised tagumikul olevad mädapaised ühe konkreetse raksuga paljastatakse. Ka on tore, et seda üheskoos pigistada üritatakse. Teemaalgataja tõmbas endale vee peale sellega, et kukkus klähvima nagu väike pulstunud karvaga külakrants. Miks see vajalik oli? Kui Kalmuse mainele kahju tahad teha, siis iseenesest oli ajastus super, usun, et elu 24 korjab veel selle üles. Vaidled nagu algkooli laps- sõnad otsas.....öäää ise oled loll.

Mis puudutab nüüd meie filmistaari, siis tõesti-karju appi. Milleks selline kiri vajalik oli, arva palju sa tulevasi kliente sellega kaotasid- keegi ei julgegi midagi enam tellida?

Lugupidamisega

8eldakse, et valitsus on oma rahva n2gu, selle v22riline jne.

Kalmus meeldib oma f2nnklubile t2pselt sellisena nagu ta on. Vaevalt, et neile meeldiks poliiitiliselt korrektne, h2sti k2ituv, k6rge intellektiga jne jne. Ma pakun, et ta saab veel t88d juurde. Miks?

1. T2helepanu (filmistaar, meediakangelane jne)

2. V6imalus kuuluda ringkonda, kes saavad ytelda, et vaat mulle Kalmus r22gib kyll k6ike ju ma siis olen piisavalt hea, tark, ilus jne.

3. Kuju on ju muljetavaldav? Yksik hunt, ei tea, mida ta seal "ajus omaette keedab".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul Marekist juba selline arvamus ja ettekujutus on, et ta ainult puhta trenni ja korraliku toitumisega pole saavutanud seda, mis tal on, siis miks sa just temalt selle kava tellisid, maailmas on miljoneid inimesi, kes koostavad treening- ja toitumiskavasid. Oleks võinud siis ju valida kellegi, kes sinu silmis on VÄÄRT SULLE kava koostama.

Minu arust oli soovitustes kõik olemas, mis vaja. Loomulikult täpsem ja spetsiifilisem info maksab rohkem- kus sa elanud oled, et sellest alles nüüd aru saad? Tänapäeval ei saa ühtegi teenust tasuta!

Ja kui inimene ei oska selliste juhtnööride järgi ise edasi tegutseda, siis andke andeks, aga võiks kõigepealt elementaarsed asjad trennitegemisest ja toitumisest selgeks teha. Ega siis treener, kes sulle kava koosatb, et saa sulle kõike otsast lõpuni valmis teha. Iga treener, kes koostab kliendile kava, eeldab, et inimene, kellele ta kava koostas, suudab veidikenegi mõelda ja sellest aru saada, miks ja kuidas ta sööma peab. Aga tundub, et siin oodatakse, et Marek pudru lusikaga suhu ka paneks....

Ei ole vaja inimesi avalikult mustama hakata, kui omal igasugune analüüsivõime puudub!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest Aile praegu põhimõtteliselt ütles välja, et Kalmus on temameelest halvasti käituv ja mitte eriti kõrge intellektiga tüüp ;)

No Aile ja Mareki "sõbralikud" suhted ammu teada ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest Aile praegu põhimõtteliselt ütles välja, et Kalmus on temameelest halvasti käituv ja mitte eriti kõrge intellektiga tüüp ;)

1. kas keegi loeb seda vastust codeci mailile heaks käitumiseks? kui vanamutt sind bussis nügib, kas sa annad talle lõuga? "tema ise alustas"? kui ma ei eksi peaksid sellised kombed algkooli lõpuks kadunud olema.

2. "KERI ###### POJA, eks. Hoia oma suu kinni. Jõua pooltki niikaugele." keskmise täisjoond ossi intellekti annab välja küll. eriti kõrge? ei.

keha poolest on mees tõesti kaugele jõudnud, keegi ei saa vastu vaielda, mõistuse poolest on täiesti selge, et mitte.

miks te käitute nii, nagu esimene kompenseeriks teist.

arusaadav, et tegelane nimega codec on imbetsill, aga nii käitutes langes Kalmus vähemalt samale tasemele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. kas keegi loeb seda vastust codeci mailile heaks käitumiseks? kui vanamutt sind bussis nügib, kas sa annad talle lõuga? "tema ise alustas"? kui ma ei eksi peaksid sellised kombed algkooli lõpuks kadunud olema.

2. "KERI ###### POJA, eks. Hoia oma suu kinni. Jõua pooltki niikaugele." keskmise täisjoond ossi intellekti annab välja küll. eriti kõrge? ei.

keha poolest on mees tõesti kaugele jõudnud, keegi ei saa vastu vaielda, mõistuse poolest on täiesti selge, et mitte.

miks te käitute nii, nagu esimene kompenseeriks teist.

arusaadav, et tegelane nimega codec on imbetsill, aga nii käitutes langes Kalmus vähemalt samale tasemele.

Täiesti ühel nõul sinuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minumeelest Aile praegu põhimõtteliselt ütles välja, et Kalmus on temameelest halvasti käituv ja mitte eriti kõrge intellektiga tüüp ;)

Kas me peame siin k6ik kooris lugema, et Marek, kes sa oled Tartus, kiidetud olgu sinu nimi, sinu riik tulgu, sinu tahtmine syndigu... jne jne. :D

Ma ei pea sellise kirja kirjutamist 6igeks. Kogu seda asja oleks v6inud lahendada tsiviliseeritumalt. Kuid samas ;) Ma usun, et ta kogus sellega ka lisaboonuspunkte.

Iga asi on millegi jaoks hea. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, sellest ma ju rääkisin ja tunnistasin ennast ka süüdi selles. Sattusin lihtsalt kannatamatu tegelase otsa ja tegin väikese apsaka. Enne kui jõudsin asju seletama hakata sõmati mind keemikuks ja mõtetuks tegijaks. Et kah asi Eesti tipp või nii. Ohh, aitab sellest teemast eksju. :)

Ys pada s6imab katelt...

Sellega v6iks teema l6petatuks lugeda kyll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et igaüks tahab teema siis lõppenuks lugeda kui tema on just saanud oma suure tarkuse ära jagada kõigiga. Kardate kriitikat? :D

Tahtsin just seda sama öelda aga jäin hiljaks :D Üldse huvitav, et kas hakkavad mingid valimised tulema, et Kalmus viimasel ajal nii suure tähelepanu all :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ütleks kogu selle jama peale, et las Marek teeb mis tahab - see ei ole teie asi arutada ju. Ükskõik kas ta paneb steroide või paneb "noori kukkesid" paika. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav on see, et igaüks tahab teema siis lõppenuks lugeda kui tema on just saanud oma suure tarkuse ära jagada kõigiga. Kardate kriitikat? :D

Kes ytleb, et ta armastab kriitikat, valetab kohe p2ris kindlasti.

Lihtsalt lugesin teemat natuke...ylerea... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütleks kogu selle jama peale, et las Marek teeb mis tahab - see ei ole teie asi arutada ju. Ükskõik kas ta paneb steroide või paneb "noori kukkesid" paika. :)

Ta võib teha, mis tahab, aga kõige selle juures peab ta arvestama, et ta on selle portaali esindaja ja tema tehtud vead ei mõjuta ainult teda, vaid võivad ka tema pakutava teenuse kui sellise mainet rikkuda. Käesoleva situatsiooni lahendas ta siiski üllatavalt hästi :D

huvitaks ainult, kas kliendile tehakse uus kava või saab raha tagasi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuhu ma pean jõudma? see ,et sa oma ###### oled ära torkind süstlaga ja siis udutad siin,et oled puhas poiss.seda võid oma vanaemale rääkida.Mr .Keemik Kalmus

Kuna kava tellija arvatates on hr.Kalmus keemik ja ometi tellis ta temalt nii treening- kui toitumiskava ...

siis saab sellest järeldada vaid ühte:

kaasvoorumlane Codec soovis saada keemilist kava,sai tavalise.

Sellest ka rahulolematus resultaatidega ja solvumine,et ise süstib,a mulle ei ütle,mida süstida.

Kaasvoorumlasel tulnuks end lihtsalt selgemini väljendada,et mida ta TEGELIKULT tahab, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks on kindel, mõlemad käitusid valesti. Kuid mina ei mõista ei marekut ei codec'ut hukka. No kuulge, olge ausad, kas te ei ole kedagi saatnud kuhugi pimeadasse ? Mina olen ja arvatavasti saadan veel. Vahel lihtsalt läheb "kops üle maksa" ja käitud arulagedalt ja mõtlematult. Muidugi Marek oleks võinud teisiti läheneda ja codec oleks võinud seda probleemi teisiti lahendada, aga kuna toimus üksteisest mööda rääkimine ( nagu eestlasele ikka kombeks ), siis on see tavaline situatsioon. Pealegi on minu arust codec'i lähenemine asjale vägagi mõistetav, kui teisiti ei saa probleemi lahendada siis foorumis laimata ikka saab. Muide Marek , võta kokku end , sul kaks prahmakat juba , kuigi see Hollywoody nali oli hea ja see teema siin ka suht muljetavaldav. Edu asja klaarimisel !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek on igati abivalmis inimene. Siin on midagi välja jäetud. :)

Ei tea mina seda kas ta on või ei ole. Inimesed käituvad erinevatse situatsioonides erinevalt. Alkoholi mõju all ühtemoodi, teiste nõmetsemise peale teistmoodi jne. Me ei saa võtta seda juhtumit must-valgelt. Ka abivalmis inimesed eksivad ju.

NB: ma ei õigusta kedagi, ega kaitse kedagi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Portaali bossid!!!

PALUN VÕTKE MAHA MAREK KALMUSE NIMI WEBTREENERITE HULGAST! Nii on kõigile parem. Sellise madala intellektiga neandertaal ei sobi fitness.ee team-i teistele nõu andma.

Ma mõtlen seda muide päris tõsiselt. Igaljuhul kui minu nimele peaks edaspidi tulema kava(de) tellimusi siis ma neid täitma ei hakka.

Oli meeldiv! 0-solvumist, 0 stressi, lihtsalt aitab ka juba. :)

Ah jaa, Ailele ikka ka palju tervisi!

Teemaväliselt: Sa Rebane oled ikka kuradi kõva vend, uskumatu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimetatud tegelane, või päevakangelane, kuidas soovite tellis minult treening ja toitumiskava. Eesmärgiks suurendada lihasmassi ja samas ka rasva% vähendada. Kuna mõlemat asja korraga on pea võimatu saavutada siis on minu viga tõesti, et ma sõbrakesele seda ei selgitanud vaid tegin kava oma kogemuste põhjal mida olen sarnaste eesmärkide puhul ikka kasutanud. Oleks ma sellele jõusaalihundile teinud vastava plusskaloraaziga dieedi oleks mees mind vist kohtusse andnud et tal rasva % suurenema hakkab. Sarnaste juhtumite puhul olen siiani esmalt tellija rasva% viinud soovitud tulemuseni ja siis järk-järgult asju selgitades hakanud lisama ka kalorsust, et mass ja jõud suureneks. Selliselt on inimese psüühika kaitstud, sest stressitekitavat rasvapolstrit ei teki liiast. Tundub aga, et see noormees on eriti tundliku närvikavaga ja mul lihtsalt ei "vedanud" sel korral. Mees ei suutnud näha , et ta kaalunumber kukub, arvas, et jääb hoopis pisikeseks nüüd. Kogu juhendamine on olnud siiani kõigile kavade tellijatele selle hinna sees mis nad algselt on tasunud. Pole kunagi raha juurde küsinud, mõnda treenijat juhendan nii jätkuvalt mail-i teel juba aastaid. Aga, et see tegelintski soovis konkreetselt uut kava, ootamata ära asjade loomulikku kulgu siis vastasingi talle, et sel juhul tuleb tasuda.

Täts ool!!!

Aga minu arvamus on, et see nn. Codec on lihtsalt Anu Saagimi suur austaja kes nüüd minu marki siin üritas täis teha. Pole midagi ma usun, et mu mark on sama madal või kõrge kui see oli enne Codeci sepitsust. Kui aga pole, mis siis ikka niiväga hullu sellest. :)

Ole nii kena ja näita seda lauset,kus ma soovin rasva protsenti vähendada.Eesmärk oli ainult mass.Mass eeldab kaalu tõusu v käib see teil kuidagi teisiti?

Pigem ma soovisin täpseid toitaineid nagu ma viimases kirjas ka kirjutasin.Ootama ära asjade kulge,kas sellest oli meil juttu kirjavahetuses.Kindlasti mitte.Pigem on sellel mehel siis probleeme närvidega.Ja viisakustest rääkimata.Kui ei meeldind miski ,siis võiks ka viisakalt vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pingutasin veits üle ,aga keegi vähemalt lõpuks saab aru milles asi on.ometigi

Asi on sinus...

NOTABENA ! Probleem leidub meis endis !

Järelikult on sinus probleem, pead endale rohkem motivatsiooni saama et sellise alaga tegeleda... siis oleksid ise midagi kavas muutnud :)Ilma, et sa oleksid pidanud Kalmuse peale närvi minema, ja sellepärast, et sa Mr.Kalmuse jutust aru ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi on sinus...

NOTABENA ! Probleem leidub meis endis !

Järelikult on sinus probleem, pead endale rohkem motivatsiooni saama et sellise alaga tegeleda... siis oleksid ise midagi kavas muutnud :)Ilma, et sa oleksid pidanud Kalmuse peale närvi minema, ja sellepärast, et sa Mr.Kalmuse jutust aru ei saa.

Kes kellele peale närvi läks.Ja mu vastuseid ei lasta läbi nii,et kirjutan õhku siin nii kaua kui teised siin sogavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×