Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

From: marek.kalmus@mail.ee

Subject: Re: RE: ???

To: tanel83@hotmail.com

Date: Wed, 18 Jun 2008 23:29:54 +0300

Viimase kirjaga said täpse info mis teha, kui ise nii tum-tum oled siis mis ma teha saan?

Kui arvad, et ise targem oled anna oma konto maksan sulle raha tagasi ja leiuta ise. Mul savi. Lollidega maid jagada veel vaja.

KERI ###### POJA, eks. Hoia oma suu kinni. Jõua pooltki niikaugele.

Edu sellegi poolest, ###### või ükskõik kuha sa teel oled!

MK.

Selline mees on siis loll Marek.Tellige endale kava ja tagaside on siin.Palju õnne ,kes soovivad temalt midagi tellida.

Kuhu ma pean jõudma? see ,et sa oma ###### oled ära torkind süstlaga ja siis udutad siin,et oled puhas poiss.seda võid oma vanaemale rääkida.Mr .Keemik Kalmus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry aga viga peab kohe 100%-liselt sinus olema! Mina olen samuti Marekilt kava tellinud ja mees on alati abivalmis küsimustele vastama ja abistama. Niiet soovitan endal peeglisse vaadata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi sai alguse sellest ,et kirjutasin ,et see menüü ei sobi,sest mul kaal langes kohe.eesmärk oli massikava saada.Ja kui seda küsisin,siis oli juba järgmine kiri ,et see on tasuline.Nii palju siis jutust,et kõik on hinna sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry aga viga peab kohe 100%-liselt sinus olema! Mina olen samuti Marekilt kava tellinud ja mees on alati abivalmis küsimustele vastama ja abistama. Niiet soovitan endal peeglisse vaadata!

Ei ole mõtet sõna võtta kui ei tea midagi eks ole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii pooliku kirjavahetuse järgi ei anna midagi öelda

pane terve kirjavahetus siia, siis näeb, kas ta raev on põhjendatud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma millegi pärast ei usu, et teema algataja kirjutas :

Tere Marek mul kaal langes kuid ma soovisin massikava ja selle peale saatis Marek minu selliste sõnadega kuu peale:) ... niipalju kui olen kuulnud on Marek väga abivalmis ja ilmaasjata kindalsti nii ei käitu

palun too kogu kirjavahetus ja siis vaatame edasi, kas laim Mareki kohta on põhjendatud või ei ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma millegipärast arvan ka et siin nähakse pindu mitte palki. Ka mina olen saanud marekilt igati head nõu ja mille eest jään tänulikuks arvatavasti elu lõpuni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi sai alguse sellest ,et kirjutasin ,et see menüü ei sobi,sest mul kaal langes kohe.eesmärk oli massikava saada.Ja kui seda küsisin,siis oli juba järgmine kiri ,et see on tasuline.Nii palju siis jutust,et kõik on hinna sees.

Mul kahjuks sellest kirjast koopiat pole,aga jamaks läks sellest ,et ma ei soovinud enam maksta,kui ma juba maksin.Kirjutasingi nii,et kaal langeb mitte ei kasva.vastus oli et lisa süsikaid ,valke ,rasvu.Kui tahtsin täpsemalt saada toitaineid jne ,siis oligi selline vastus juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tõesti copy ka oma saadetud kiri siia, siis saab selgema ülevaate?

toidus valkude sisaldust 100g võrra jagatuna kõikide söögikordade

> vahel. Samuti rasvade osa 40g võrra päevapeale jaotatuna.

> Süsivesikuid + 100g jagatuna jällegi päeva esimese poole peale.

>

> Treeninguid võid ise intensiivsemaks muuta vähendades seeriate

> vahelist puhkust kuni 1 minutini. Lühemat vahet ei soovita sest siis

> kukuvad raskused oluliselt ja lihast kasvule enam ei mõjuta. Midagi

> muud muuta kavas kahjuks ei saa, kui su eesmärk on lihast kasvatada.

> Lühikest aega ju võid ka nii teha, et teed kõikidele lihastele ainult

> baasharjutused: Kükid kangiga, jõutõmme, rinnalt surumine, seljale

> hantli tõmbed küljelt ja kangiotsa tõmbed + laialt plokiga kukaltaha.

> Biitsale seistes kangiga, triitsale selili kangiga otsaeest. Korra

> nädalas ka kõhtu. Kõiki 4 seeriat ja 8-10 kordust va kõht mida võid

> teha rohkem kordusi seerias.

>

> Täpsem harjutuste jaotamine nädala peale ja samuti toitumise osas

> eeldaks juba põhjalikumat lähenemist, võrreldes hetke kava ja menüüd,

> See aga oleks siis juba tasuline.

> ---TervistMulle tundub,et teil jäi midagi poolikuks?kas poleks

> pidanud kõigepealt mu kaloraazi paika panema.Jutt oli massist.See ,et

> kaal langeb polnud mu eesmärk.enne tuleks ikka süveneda isikusse kui

> võtta riiulist toidukavasi lampi.ma olen juba maksnud ja pole seda

> saanud mida tahtsin.Nii,et kuidas jääb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina küll lugesin sellest kirjast selle välja, mida muutma peab.... ;)

seda enam kui sa treeningkava ei tellinud ja selle osas näpunäiteid said ;)

kaloraaž oleks pidanud muidugi tal juba paika pandud olema kui esimese variandi sulle tegi, aga pead arvestama sellega, et kõigi kehad pole identsed ja vahest ongi tulemus ALGUSES selline, et kaal hakkab just vastupidi tahetule käituma. Siis korrigeeritakse kava. Tundub et selle kirja alguses ka ütleb, mis toitainete hulka sa kui palju tõstma pead... nii palju ikka ise arvutada oskad, mis seal sees on :D natuke pead ikka ise ka mõtlema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Date: Wed, 18 Jun 2008 23:29:54 +0300

OT:

Vaadates kellaaega võib oletada, et Marek jalka kõrvale mõned õlled rohkem võtnud kui pidanuks ja sellest ka sapine kiri:)

Või siis oli vihane, et tema lemmikmeeskond kaotas, neid variante on mustmiljon....Ärme kuku oletama. Las Kalmus ise räägib, eksole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jäi karp lahti juba siis kui nägin üksnes teema pealkirja, nähes kirja ennast ,... ;)

Väga paneb imestama,kui aus olla. Olen Marekule saatnud paar korda Pm-i küsimuse,olen saanud iga kord asjalikke vastuseid.

Oi,tahaks näha Mareku reaktsiooni asjale, see saab kindlasti võimas olema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina küll lugesin sellest kirjast selle välja, mida muutma peab.... ;)

seda enam kui sa treeningkava ei tellinud ja selle osas näpunäiteid said ;)

kaloraaž oleks pidanud muidugi tal juba paika pandud olema kui esimese variandi sulle tegi, aga pead arvestama sellega, et kõigi kehad pole identsed ja vahest ongi tulemus ALGUSES selline, et kaal hakkab just vastupidi tahetule käituma. Siis korrigeeritakse kava. Tundub et selle kirja alguses ka ütleb, mis toitainete hulka sa kui palju tõstma pead... nii palju ikka ise arvutada oskad, mis seal sees on :D natuke pead ikka ise ka mõtlema

Tellisin treeningkava ,kui sa veel pole taibanud.Ostad poest endale karbiga süüa .Koju jõudes avad selle ja pool on tühi,kas siiis mõtled pool juurde ja lased hea maitsta.Point on selles,kes aru ei saa.Milleks ma selletoidukava üldse tellisin,kui ma ise pean asju kokku ajama.Ma ei tea,kuidas teiega on ,aga mina poodi raha ei vii niisama ja ,et müüjaid rõõmustada.Ma tahan saada mille eest olen maksnud.Pole vaja siis kirjutada,et vastan nii kaua kui küsimusi jätkub.Sellest ma ei räägigi ,kuidas see mees ennast talitseda ei suuda.see vastus räägib enda eest. v mis? ja see jutt häirib veel eirti.jõua nii kaugelegi..Millega on siis nii väga kiidelda? Võiks siis ausalt juba ära rääkida ,kuidas tegelikult Marek mees meil siin kasvas..Kohupiima ja liha pluss mis asjad kõik juurde...)anaboolikud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta ütles, et miks vaja lollidega Maid jagada? Seega SA oled LOLL mida sa vingud, tuhanded inimesed on tellinud toitumis ja treeningkavasid, kõik kiidavad tema tööd. Mida sa sogad siin ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ütles, et miks vaja lollidega Maid jagada? Seega SA oled LOLL mida sa vingud, tuhanded inimesed on tellinud toitumis ja treeningkavasid, kõik kiidavad tema tööd. Mida sa sogad siin ah?

Tõsi ta on, et loll saab kirikuski peksa, aga ootame Kalmuse kommentaare, palun...

Sest praegu on meil vaid ühepoolne vaatenurk.. oleks liialt rumal teha siin ennatlikke järeldusi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ta ütles, et miks vaja lollidega Maid jagada? Seega SA oled LOLL mida sa vingud, tuhanded inimesed on tellinud toitumis ja treeningkavasid, kõik kiidavad tema tööd. Mida sa sogad siin ah?

Võta rahulikumalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tellisin ka Kalmuselt mava. kava tulebki endale sobivamaks teha. Kuna mul trenni aeg nihkus siis pidin tema tehtud toitumiskavaga midagi ette võtma , lisasin ühe toidukorra juurde ja kärpisin häästi natukene teiste toidukordade koguseid...ja olen väga rahul tellituga. Kava olen küll muutnud , kuid massi ajal jääb hommikusöök ja õhtusöök enamvähem samaks. Väga hea kava koostaja ! P.S ta on tõesti marurahu

Kava üks väga suur eesmärk on veel anda ettekujtus korralikust toitumises , et saaksid tulevikus ka ise midagi kokku nökerdada. Sinust ei saaks iial asja , kui sa koguaeg täpp täpipealt sama kava elulõpuni sööd. Toidukoguseid tuleb kunagi niivõinaa muuta...

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, "loll Codec" võis ka ise Wordis nii mõndagi valmis kribada ja siis siia "kellegi kirja pähe" üles riputada....

Kui sa just seda ei teinudki, siis arvestades sinu suhtumist võib ka aru saada, miks inimesed vihastavad selle peale. Kui nii tark oled, eks tee omale ise kava.

Marek on vana rahu ise ja et teda üldse endast välja viia---- ma ei kujuta ette mida selleks tegema peaks...

Või keda ta pettis, nagu pealkirjast lugeda võib? Said ju väidetavalt oma kava, said soovitusi jne, mis lõugad siis? Õpi lugema ja tekstist aru saama.

Hea muidugi kui keegi meie foorumi külastatavust kõrgel hoiab, aga võiks siiski mõne originaalsema teema välja mõelda.

Habemega naisete koht on muide mere taga.Ja tundub,et teie ei oska lugeda.Lugege milles asja point on .Enne võiks oma lõuad koomal hoida.

Ja soovitus sulle aktivist.nii koledad naised nagu sina ,peaksid väga tasa olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tellisin ka Kalmuselt mava. kava tulebki endale sobivamaks teha. Kuna mul trenni aeg nihkus siis pidin tema tehtud toitumiskavaga midagi ette võtma , lisasin ühe toidukorra juurde ja kärpisin häästi natukene teiste toidukordade koguseid...ja olen väga rahul tellituga. Kava olen küll muutnud , kuid massi ajal jääb hommikusöök ja õhtusöök enamvähem samaks. Väga hea kava koostaja ! P.S ta on tõesti marurahu

väga kena ,et tellisid ja rahul oled,aga mina ei saanud oma küsimustele vastuseid .selles on probleem,kes veel ei taipa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ka kalmuselt kava tellinud koik korras nagu kava ette nägi.(Vaata et tänaval kalmusega ei kohtu ;) )

Sinu jaoks on see vist küll suurim hirm.Ma pole enam selles eas,et igaasja peale püksi teen,mida tundub,et sina oled

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×