Jump to content
Mr.kont

tere ma tahtsin et olen käinud jõukas

Recommended Posts

tere imre . Ma tahaks küsida .et jõukas olen käinud 3kuud ja mass2 kasutan kaal on kuskil 68.cm pikkus on 181.cm

vanus on 15.a ja muskel ega rind ei kasva mul ple õigeid kava ja mis seeriatega ja kordustega peaks tegema .

Ette tänates

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere imre . Ma tahaks küsida .et jõukas olen käinud 3kuud ja mass2 kasutan kaal on kuskil 68.cm pikkus on 181.cm

vanus on 15.a ja muskel ega rind ei kasva mul ple õigeid kava ja mis seeriatega ja kordustega peaks tegema .

Ette tänates

e-ee ...

äkki keegi oskab öelda - mis keeles too tekst on, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõlgin ära:

Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb?

Ma tahaks küsida lihaste, eriti rinna kasvatamise kohta.

Jõusaalis olen käinud muidu ca 3kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki.

Kaal on kuskil 68kg, pikkus on 181cm, vanus on 15 aastakäiku.

Kust, oh kust võiksin küll leida õige kava.

Kas võiksite ka valgustada, mitu seeriat kui paljude kordustega ma tegema peaks?

Ette tänades,

Hr filoloog

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere imre . Ma tahaks küsida .et jõukas olen käinud 3kuud ja mass2 kasutan kaal on kuskil 68.cm pikkus on 181.cm

vanus on 15.a ja muskel ega rind ei kasva mul ple õigeid kava ja mis seeriatega ja kordustega peaks tegema .

Ette tänates

Päris huvitav vend oled peaks mainima. Sa ei tea mitu seeriat ja kordust peaks tegema, oled käinud jõusaalis 3 kuud, sul pole kava (sa ei oska isegi kirjutada) aga juba sööd toidulisandeid sisse ;) . Aga jah, sinna see mõnede inimeste vastav propaganda viib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee iga harjutust 3-5 seeriat,igas seerias 6-12 kordust, ühe lihasgrupi kohta 2-3 harjutust,oleneb sellest kui rasked on harjutused. Nädalas tee igat lihasgruppi 2 korda,rohkem pole vaja. Söö 4-5 korda päevas, kalori- ja valgurikast toitu(liha,kartulid,kohupiim jne). Toidulisandid unusta ära,sellise kaalu puhul ei teki sul probleeme vajaliku valguhulga kättesaamisega tavatoidust, arengu kiirendajaid nagu kreatiin jms pole sul niipea kohe kindlasti vaja. Eesti keele tunnis ürita samuti ärkvel püsida edaspidi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõlgin ära:

Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb?

Ma tahaks küsida lihaste, eriti rinna kasvatamise kohta.

Jõusaalis olen käinud muidu ca 3kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki.

Kaal on kuskil 68kg, pikkus on 181cm, vanus on 15 aastakäiku.

Kust, oh kust võiksin küll leida õige kava.

Kas võiksite ka valgustada, mitu seeriat kui paljude kordustega ma tegema peaks?

Ette tänades,

Hr filoloog

Päris vaimukas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti keele selgeks saamine on praegu selline kriitiline probleem ;) . Mind ise huvitab kõige rohkem see, et miks inimesed oma tavapärases elus kirjutavad täiesti normaalselt, eriti koolinoored-kirjutatakse kirjandeid, arutlusi jne. Aga kohe kui minnakse kuhugi foorumisse või laiemalt suhtluskanalitesse, siis kaovad ära kohe kõik reeglid, mis kehtivad "tavamaailmas". Eriti ärritab selline asjaolu, siis kui tahetakse nõu teistelt saada, mis loomulikult eeldab seda, et teine inimene peab seda "üllitist" lugema.

Edit: Jälgi matti toitumissoovitusi ning võta tööriistade alt kava ning peaksid arengut nägema. Kuigi ma ei kujuta ette, mida sa seal jõusaalis 3 kuud tegid.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti keele selgeks saamine on praegu selline kriitiline probleem ;) . Mind ise huvitab kõige rohkem see, et miks inimesed oma tavapärases elus kirjutavad täiesti normaalselt, eriti koolinoored-kirjutatakse kirjandeid, arutlusi jne. Aga kohe kui minnakse kuhugi foorumisse või laiemalt suhtluskanalitesse, siis kaovad ära kohe kõik reeglid, mis kehtivad "tavamaailmas". Eriti ärritab selline asjaolu, siis kui tahetakse nõu teistelt saada, mis loomulikult eeldab seda, et teine inimene peab seda "üllitist" lugema.

Edit: Jälgi matti toitumissoovitusi ning võta tööriistade alt kava ning peaksid arengut nägema. Kuigi ma ei kujuta ette, mida sa seal jõusaalis 3 kuud tegid.

Nõustun täielikult. Mina ei hakkagi tavaliselt vastama sellistele teemadele, kus autor pole isegi vaevaks võtnud ennast korralikult väljendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rahu, ainult rahu. Kõrvalvaatajatele tundub selline kirjapilt ehk kohutav ja ulmeline, aga mulle saabub selliseid kirjasid iga päev ning antud näide on veel üks arusaadavamaid omasuguste seas... Igal juhul noorel spordihuvilisel soovitan sügisest alustada treeninguid sellises spordiklubis, kus on olemas ka treener, kes kõik harjutused ette näitab ja ka toidulisanditest pikemalt räägib. 2-3 kuuga ei toimu algajatel eriti mingisuguseid suuremaid olulisi visuaalseid muutuseid. Kehatreenimine võtab aastaid.

Jõudu ja vastupidavust! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõlgin ära:

Tere Hr Imre Vähi, kuidas teil läheb?

Ma tahaks küsida lihaste, eriti rinna kasvatamise kohta.

Jõusaalis olen käinud muidu ca 3kuud ja kasutan ka mass2-e nimelist taastusjooki.

Kaal on kuskil 68kg, pikkus on 181cm, vanus on 15 aastakäiku.

Kust, oh kust võiksin küll leida õige kava.

Kas võiksite ka valgustada, mitu seeriat kui paljude kordustega ma tegema peaks?

Ette tänades,

Hr filoloog

Rebasele uus asi nikerdada... automaatne noorteslängi-ja-õigekirja-tõlkija.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×