Jump to content
Mr.kont

tere

Recommended Posts

mis seeriatega ja kordustega peab tegema et massi tuleb hetkel teen 1x8 2x8 3x8 4x8

Suhteliselt normaalne kordustevahemik ja ka seeriate arv tundub ok olevat. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 harjutust ja 7-6 kordust?

tapad lihase täitsa ära ju ning ~6 kordust jõutsükli kordused ei ole?

Nu ma usun,et ta mõtles siiski 7 seeriat ja 7-6 kordust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Või jah, seeriat, enda viga oli, kuid siiski, 7 seeriat ühele lihasgrupile on liialt palju, või mis?

Kui ühele harjutusele siis 7 seeriat on palju, aga kui see jagada mitmele harjutele siis ei ole

kumba sa nüüd mõtlesid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis seeriatega ja kordustega peab tegema et massi tuleb hetkel teen 1x8 2x8 3x8 4x8

Tere .aga mis seeriate ja kordustega ma peaks tegema .et lihast ja jõudu oleks .

Rinda ja biitsepi seeriat oleks .

OOTAN VASTUSI AITÄH

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere .aga mis seeriate ja kordustega ma peaks tegema .et lihast ja jõudu oleks .

Rinda ja biitsepi seeriat oleks .

OOTAN VASTUSI AITÄH

Ei ole võimalik saada jõudu,tehes vaid rinda ja biitsepsit;värdjavälimuse saad aga küll.

Seda tahadki või?

Kui aga tahad jõudu,pöördu mõne veebitreeneri - ntx hr.Kalmuse - poole ja telli endale treening-ja toitumiskava.

Üldiselt saaks ka foorumis olevate näidiskavade ja kaasvoorumlaste soovituste abil endale mõlemad kokku panna,aga algajale seda nüüd küll ei soovitaks.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole võimalik saada jõudu,tehes vaid rinda ja biitsepsit;värdjavälimuse saad aga küll.

Seda tahadki või?

Kui aga tahad jõudu,pöördu mõne veebitreeneri - ntx hr.Kalmuse - poole ja telli endale treening-ja toitumiskava.

Üldiselt saaks ka foorumis olevate näidiskavade ja kaasvoorumlaste soovituste abil endale mõlemad kokku panna,aga algajale seda nüüd küll ei soovitaks.

kle mul on selg suht lai ma laia kontiga nüüd vaja aind rinda ja musklid oinas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soe soovitus:

pole mõtet tulla siia abi küsima ja siis abistajaid/nõuandjaid solvama või sootuks sõimama tulema.

Kuula mida nad räägivad, usun, et nad on targemad, sest sina oled ju see, kes abi küsib :)

Lihtsalt üks soovitus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kle mul on selg suht lai ma laia kontiga nüüd vaja aind rinda ja musklid oinas:D

ei märganud et siia pildi lisasid endast.... kasutajanimest ei loe ka välja...

Meil kõigil on muskleid vaja, aga seda saavutab ikka veidike teistmoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×