Jump to content
jrx

Beeta-alaniin

Recommended Posts

Teksti mõistmine eeldab pisukest teaduskirjanduse ja metodoloogia tundmist...

...see öeldud - MEE oli nii lahke ja andis mulle pool purki beeta-alaniini, mida siis katsetan praegu. Rõõm oli teada saada, et sooritusega väidetavalt seotud efekt EI ole seotud torkimise kõrvalefektiga (s.t. suurendades kogust sinnamaani, et tekivad kõrvalnähud ei anna muud lisaväärtust peale väärtuslikuma uriini)-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Platseebo efektist oled küll nüüd ilma, aga proovi , vaatame mis siis ütled.

Selle kirjutise järgi tundub see väike kõrvalmõju peaegu väljakannatamatuna.

Mis effekt see selline on?Ja mis kõrvalmõjust jutt on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PLATSEEBO

Neuropaatiline valu ehk siis minu puhul sajad väikesed nõelatorked käelabades, kõrvades ja vähemal määral näol ja jalgadel. Esimene kord ehmatasin ära, aga ei midagi hullu... päris lõbus kogemus iseenesest. Täislaksu all autot vist ei julgeks juhtida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastupidavus on parem ja jõudu ka rohkem.

Kuidas see numbrites väljendub? Kas võtad mingit muud preparaati ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PLATSEEBO

Neuropaatiline valu ehk siis minu puhul sajad väikesed nõelatorked käelabades, kõrvades ja vähemal määral näol ja jalgadel. Esimene kord ehmatasin ära, aga ei midagi hullu... päris lõbus kogemus iseenesest. Täislaksu all autot vist ei julgeks juhtida.

See on närviimpulsside juhuslik vallandumine.. ei midagi hullu, kasutatakse isegi sihilikult, pealemääritavates asjades ;)

Aga AC-C tegi alakaloraazhiga küll elu kuidagi palju inimlikumaks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on närviimpulsside juhuslik vallandumine.. ei midagi hullu, kasutatakse isegi sihilikult, pealemääritavates asjades ;)

Aga AC-C tegi alakaloraazhiga küll elu kuidagi palju inimlikumaks...

Ei ole jah midagi hullu... aga ebamugav ikka.

Peaks AC-C'd ka proovima... pikk dieet on ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka tänaseks proovinud ca 14 päeva. Jõunäitajad on suurenenud, kehakaal mitte oluliselt, sest hoian ise toiduga tagasi, et mitte põrsaks süüa. Kükkis oli nädalaga 15 kg edasiminek. Kui nädal tagasi tegin viimase 6. tööseeria 180x5, siis eile 195x5 enne seda veel 185x7. Need on näitajad, mida ole ka varem teinud, kuid mitte kehakaalu juures (90 - 91kg). Õlga sai samuti surutud 45 kg hantlitega 7 seeriad. Samal ajal kasutan ka kreatiini, kuid seda olen kasutanud juba viimased 11 aastat. Muud toidulisad on samad mis varem olen tarbinud. Raske on 100% väita, et see kõik on Beta - Alaniin, kuid ei oska seda millegi muu arvele ka kirjutada. Kui alguses oli tunda seda naha kihelut, siis hiljem enam mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalaga kükk +15 kg ei ole küll efekt, mille seniste katsete põhjal ÜLDSE saaks beeta-alaniini arvele kirjutada...

Kurat see värk on ikka nii keeruline kõik... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus, et kas on mingit vahet ka kas võtta ainult beta-analiini või seda koos kreatiiniga?

Mida kogenud ja teadjad inimesed arvavad?

Põhjus miks ma seda küsin on see, et ühest artiklist siin leidsin, et uuringutes väideti, et kui võtta beta-alaniini koos kreatiiniga, siis töövõime väsimuse piiril paranes vähem, kui ainult beta-alaniini tarbides, kuid seal ei mainita seda, kuidas mõjub nende kombineeritus maksimaaljõu puhul.

Ette tänades,

M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda kogemus ütleb, et nad koos toimivad paremini. Pidavat hästi sinna juurde sobima ka Tauriin (seda siis eelkõige Beta- alaniini toimet suurendama). Ma ei ole ise nii proovinud, kuid kui meile jälle tauriin peaks saabuma prooviks ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äitah sulle Ott vastuse eest ;)

Tegelikult oleks beta-analiini kohta ka selline küsimus et, kuidas teda kõige parem võtta on? Saan aru, et soovitatakse 3-6g päevas võtta ning jaotatuna mitmeks korraks päeva peale. Et kui mitmeks korraks kõige efektiivsem seda jagada oleks? Samuti tahaks teada, kas eelnevalt oleks parem teha niinimetatud laadimisnädal ning kui pikk võiks olla tsükkel mille vältel beta-analiini võtta?

Tänades,

M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tarbin ACC ja olen väga rahul. Suurenenud on just jõunäitajad ja vastupidavus ja ex rolli mängib sellejuures ka kreatiin. Ühesõnaga mina soovitan sul küll kreatiiniga koos süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasutatakse erineavlt, tean et Kalmus sööb seda koos iga toidukorraga, vist isegi 3- 4 korda päevas. Ise olen proovinud nii jaotatud kaheks kui ka 1 kord tl enne trenni ja viimase variandi juurde olengi truuks jäänud ja tunnen, et see ka nii toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka prooviks võetud ja peab ütlema, et ma olen üllatunud (kreatiini kunagi võttes ei märganud mingit muutust ja peale suure kuhja proovimist pika perioodi jooksul, loobusin, ainult siis tarbin kui pisut on kuskil kompleksjoogis). Nimelt olen alles 2x ennem trenni võtnud ja täheldan konkreetselt seda, et aitab kontsentreeruda, s.t. jõuab puhtamalt ja paremini seeriaid teha ja ka pisut rohkem. Pole ammu enam megavalusaks jäänud lihased peale trenni, on olnud selline kerge väsimus jne, aga nüüd oleks nagu esimest korda teinud üle pika aja:-) Seega ma sain suruda lihast kaugemale kui muidu. Kihelus on täiesti olemas nagu pakendil kirjas, kõrvad surisevad ennem trenni jne, aga see on trenni lõpuks kadunud. Ühesõnaga kes tunneb, et arengut ei ole, või tahaks kuidagi elavdada lihase arengut, võiks proovida küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
beta-alaniin on palju suurema tihedusega kui glutamiin või kreatiin mis tunduvad olevad üsna sarnase tihedusega.

Kuidas mõõta beta-alaniini kui mul on olemas kreatiini mõõtelusikas (1 kulp on 5g kreatiini) samuti on mul ka olemas suurem mõõtelusikas mille suurus on 30ml.

Võtke purk apteeki kaasa ja paluge endale kaaluda vastav kogus, edaspidi siis saate juba visuaalselt kogust määrata. Ja ega sellest nüüd ka midagi ei juhtu kui kogus paar grammi päevadelõikes kõigub. Ütleme nii, et kõik mis läheb üle soovitusliku koguse tuleb ainult kasuks. Nojah, muidugi kui mõni ei kavatse seda sadades grammides endale sisse kühveldama hakata päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katsetes ilmneb kasulik efekt juba ALLA purgil tavaliselt soovitatava koguse. Lisaefekti doosi suurendamisega ei tohiks saada - ainult kallima pissi.

Kui sa pole proovinud siis ära arva siin valjusti midagi. :huh: Selle toote puhul see nii pole, võin seda kinnitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mitte Fred Antson oma artiklis ei kirjutanud sellest? Minu meelest oli seal kirjas, et korralikult laadides vms tuleks kasutada nii trennipäevadel kui ka trennivabadel päevadel. Kuigi ma võin ka eksida praegu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×