Jump to content
matti

Parteiline kuuluvus

Recommended Posts

Vat, aeg on raha, selliste ninnu-nännu probleemide liigne 'käiamine' lõppeb sellega et kogu 'lahendus' läheb kordades kallimaks kui kõige esimene lollikindel plaan..

Muidugi on see ka hea märk sellest et JUHUL kui Valitsus hakkab CharlesRoosi mõttelainel tegutsema saavad nii mõndeki mu tuttavad analüütikud endale ehk sel raskel ajal tööotsa :)

Aga jah, poliitika on tore selle hetkeni kuni juhtuvad kokku kaks vastaspoolt kel erinevad arusaamad ja vanad armid valusad..

See on jah kopikas ehk ninnu-nännu raha. Aga sedalaadi kopikad kokku aastapeale annavad juba mitu rubla kokku. Minu mõttelaine oleks jah selline, et lisada iga aasta planeerimisse lihtne punkt- "tulevad tähtpäevad jm sündmused, kus riigi raha kulutada rahva rõõmuks", selle punkti loomine ja läbi vaatamine igal aastal ei nõua erilist ressurssi ametnikelt, ma võin neile sedalaadi infosüsteemi koostada, mis sedalaadi punktid neile ise ära planeerib ja smsi saadab kui nad peaks unustama selle punkti.

Minu mõttelainel on tegu üsna lohaka majandamisega, süstematiseerimata majandamisega, ja mitte-ratsionaalse majandamisega, lihtsalt keegi otsustab üleöö midagi, et äkki teeks nii:

http://www.tallinnlv.ee/aktalav/Eelnoud/Do...d/endok5709.htm

Sedalaadi üldist rumalat majandamist ja suhtumist minu mõistus kül lheaks ei kiida. Poleks seda tasuta transporti vaja olnud. Ja kui oleks vaja olnud mingil põhjusel, siis oleks pidanud seda ette nägema.

Kui leida poliitine isik, kes sedalaadi asju minuga samamoodi näeb, näeb vajadust riigi-elu süstematiseerimisel ja automatiseerimisel, siis mina annaks oma hääle talle.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ma parteis ole, kuid hääletan tavaliselt sotsiaaldemokraate. Eelistaksin Skandinaavia muretut elu USA stiilis "igaüks enda eest" rügamisele, mis tekitab ainult superrikkaid ja ülivaeseid. Inimesed on liiga lollid, et oma rahaga ise midagi tarka peale hakata. Tõstke makse ning tõuseb kõigi heaolu tasuta teenuste näol. Varsti tulebki ise kõige eest maksta, sest tulumaks on 2%.

NB. Mu teadmised poliitikast on nullilähedased, lähtungi peamiselt kõige üldisematest põhimõtetest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ma parteis ole, kuid hääletan tavaliselt sotsiaaldemokraate. Eelistaksin Skandinaavia muretut elu USA stiilis "igaüks enda eest" rügamisele, mis tekitab ainult superrikkaid ja ülivaeseid. Inimesed on liiga lollid, et oma rahaga ise midagi tarka peale hakata. Tõstke makse ning tõuseb kõigi heaolu tasuta teenuste näol. Varsti tulebki ise kõige eest maksta, sest tulumaks on 2%.

NB. Mu teadmised poliitikast on nullilähedased, lähtungi peamiselt kõige üldisematest põhimõtetest.

Kahjuks tavaline suhtumine sotside valijate seas. Me ei saa olla Rootsi ainult sotsiaalgarantiide osas. Samahästi võiks sotsid lubada, et oleme nagu USA sõjalise võimsuse osas. Tahad kulutada nagu Rootsi, siis pead teenima nagu Rootsi. Ainus tee sotsiaalselt suuramate tagatste juurde on rohkem raha teenida. Läbi sotsiaalpopulismide ei hakka seda kunagi juhtuma.

Sotsid on minu jaoks praktiliselt kõige ebameeldivam erakond. Kui peale viimaseid Riigikogu valimisi loeti kokku, palju kellegi valimislubadusteks raha vaja on, siis sotside number pani minu mäletamist mööda kõigile korralikult ära. Isegi Keskerakonnale. Sealhulgas 0 ideed, kuidas seda raha teenina. Kui välja arvata palgatöötajale suuremate maksude lajatamine. Teeks äkki siis maksud ka täiesti nagu Skandinaavias - mitu inimest Rootsi astmete juures meil üldse makse maksma hakkaks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi, kunagi ammu liitusin Res Publica noortega ja praeguseni olen vist nende nimekirjas, kuna saadetakse igast pahna koju....nüüd olen vanem ja targem:D Et siis ei poolda midagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Olen hingelt rojalist ja roheline <_<

H22letan tavaliselt kandidaati, mitte parteid. Mida v2hem m22gib, seda rohkem mulle meeldib.

aga sellega annad sa tegelikult ju hääle parteile..

mina ei hääletaks kunagi kellegi poolt, kes on väga normaalne inimene (vb isegi tuttav) kui ta on sellises erakonnas, mida mina ei toeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex

Igastahes toetan IRL'i! Mittekunagi ei annaks aga oma häält keskerakonnale.. mulle ei istu selline onupojapoliitika ja omakasu. Parteisse astudes võiks põhjuseks olla ikka tahe poliitikas kaasa lüüa ja tegutseda, mitte endale töökoht või elamine saada ja savisaare tahte järgi riigikogus nuppu vajutada. Inimesed peaks ikka ise mõtlema. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Kahjuks tavaline suhtumine sotside valijate seas. Me ei saa olla Rootsi ainult sotsiaalgarantiide osas. Samahästi võiks sotsid lubada, et oleme nagu USA sõjalise võimsuse osas. Tahad kulutada nagu Rootsi, siis pead teenima nagu Rootsi. Ainus tee sotsiaalselt suuramate tagatste juurde on rohkem raha teenida. Läbi sotsiaalpopulismide ei hakka seda kunagi juhtuma.

Sotsid on minu jaoks praktiliselt kõige ebameeldivam erakond. Kui peale viimaseid Riigikogu valimisi loeti kokku, palju kellegi valimislubadusteks raha vaja on, siis sotside number pani minu mäletamist mööda kõigile korralikult ära. Isegi Keskerakonnale. Sealhulgas 0 ideed, kuidas seda raha teenina. Kui välja arvata palgatöötajale suuremate maksude lajatamine. Teeks äkki siis maksud ka täiesti nagu Skandinaavias - mitu inimest Rootsi astmete juures meil üldse makse maksma hakkaks? <_<

mulle on sotsid jätnud just pigem kõige sümpaatsema ja nö inimlikuma mulje :P siis kui teised parteid provatseerivad või alluvad provokatsioonile, siis nemad pigem hoiduvad sellest ja ei hakka labaselt kedagi maha tegema:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igastahes toetan IRL'i! Mittekunagi ei annaks aga oma häält keskerakonnale.. mulle ei istu selline onupojapoliitika ja omakasu. Parteisse astudes võiks põhjuseks olla ikka tahe poliitikas kaasa lüüa ja tegutseda, mitte endale töökoht või elamine saada ja savisaare tahte järgi riigikogus nuppu vajutada. Inimesed peaks ikka ise mõtlema. :P

Onupojapoliitika ja omakasu ei ole kindlasti ainult Keskerakonnale omased. Naiivne on arvata, et elu teistes erakondades ja omavalitsustes (väljaspool Tallinna) teistmoodi käib. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolerastia ja multikulti eestkõnelejaid sotse ei vali mingil juhul, kesikute aeg on ka Tallinnas otsa saanud, Reforminoored on homod ning IRL valelike endid rahvuslasteks kutsuvate populistide bande. Rohelistest ning Rasvaliidust ei hakka rääkimagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Onupojapoliitika ja omakasu ei ole kindlasti ainult Keskerakonnale omased. Naiivne on arvata, et elu teistes erakondades ja omavalitsustes (väljaspool Tallinna) teistmoodi käib. :)

ei ole nagu eriti rohkem kuulnud, et keegi astus nt IRL'i ja nüüd sai ta selle ja tolle jnejne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole nagu eriti rohkem kuulnud, et keegi astus nt IRL'i ja nüüd sai ta selle ja tolle jnejne..

See, et ei ole kuulnud, ei maksa suurt midagi. Keskerakonna nö pättuseid ei suudeta ka enamasti tõestada, st seaduse vastu nad ju ei eksi. PS. samas on ju teada, et Tartu linn on reformikate ja nende toetajate vahel ära jagatud, täitsa võrreldav Tallinnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
See, et ei ole kuulnud, ei maksa suurt midagi. Keskerakonna nö pättuseid ei suudeta ka enamasti tõestada, st seaduse vastu nad ju ei eksi. PS. samas on ju teada, et Tartu linn on reformikate ja nende toetajate vahel ära jagatud, täitsa võrreldav Tallinnaga.

mina rääkisin IRList

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Paljudes suuremates omavalitsustes IRL võimu on, et neil midagi jagada oleks? :)

ma mõtlesin seda, et kui keegi liitub IRL'iga, siis mitte lootuses sellest mingit kasu saada. Aga keskerakond tahab endale lolle ja/või kuulsaid..ehk siis inimesi kes ise ei mõtle, aga toovad hääli juurde;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti ei hääletaks keskerakonna poolt;)

Hetkel pole veel tegelt hääletamas käinudki, liiga laisk olin ,et kohale minna:D

Selle pärast Keskerakond võidabki, et nende valijad viitsivad alati kohale minna.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mõtlesin seda, et kui keegi liitub IRL'iga, siis mitte lootuses sellest mingit kasu saada. Aga keskerakond tahab endale lolle ja/või kuulsaid..ehk siis inimesi kes ise ei mõtle, aga toovad hääli juurde;)

Palju lihtsam on oma eesmärki saavutada võimul oleva partei nimekirja kuuludes. Kui IRL saaks Tallinnas võimule, hakkaks nendega ka igasuguseid tühikargajaid liituma. Eesti poliitiline kultuur on lihtsalt lapsekingades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×