Jump to content
testuser3

Soovitage käekella!

Recommended Posts

Kellal peaks olema numbrilaud ja kuupäevanäit, soovitavalt ka digitaalne kellake (väiksem).

Hind kuni tuhat, disainilt konservatiivne ja kui kella mõttetult kallimaks ei tee, võiks olla veekindel .), disainilt eelistan hõbedast värvi.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Yup, ise endal ka Casio kell hetkel, maksiski 1k... veekindel.

Üldiselt Casio kellade valik on suht suur.

Samas on ka palju teisi firmasi mida vaadata. 1k-ga saab korraliku käekella igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellega seoses tahakski küsida, et kas keegi oskab öelda kas osta.ee-s müüdavad "Firmakäekellad" http://www.osta.ee/3657408 on kvaliteetsed? Sellise kella eest küsitav summa on naeruväärne, alla 10 000 krooni ei ole mõtet poes vaadatagi. Samas featuurid on ju midagi hoopis muud kui casiotel...

Mina ei ostaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jajah-see VendV Armani käekell seal Rates oli kõigest odav koopia.

Ja see Tagheuer seal Ostas on lihtsalt odav replica.

Mina soovitan samuti Casio kellasid uurida...need on tõestanud, et on hinna ja kvaliteedi suhtes täiesti normaalsed.

Ise kannan D&G Sandpiper Steel mudelit...olen ülirahul....aga selle hinnaklass sutsu kõrgem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, osta.ee-s olevate himutsemisest loobusin, tuleb lihtsalt tulevikus lihtsalt rohkem teenima hakata ja siis juba originaalide poole vaadata :P

Üleüldse tuleb loobuda igasuguste imevidinate himutsemisest, nagu igiliikur kellad ja science fiction funktsioonid.

Päikesepatareidega kellad on vist kah saatanast (kui just ei taha koguaeg käsi pikalt ees käia, et kell ikka töötaks), vot kui ma oskaks leida selle piiri, kust alates veel ei tule teha kas funktsioonides või hinnas järeleandmisi.

Eks ole raske nii väikse raha eest funktsionaalset asja saada.

kuupäevanäidust ja seieritest ei loobu, kui sellega ka ujumas kannatab käia, olen ma vist müüdud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Casio on väga ok. Mul endal on Q&Q ja see juba aastaid töötab, on veekindel, saab telefoni numbreid panna mällu jne (mul see niikaua juba, et polnd moblatki mul veel kui selle kella ostsin). Ei olnd kallis, aga tundub väga töökindel.

Kui tahad mingit spordi kella, mis pulssi mõõdaks ja võibolla midagi arvutaks kah, siis vaata sellist nime: Polar.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Casio on väga ok. Mul endal on Q&Q ja see juba aastaid töötab, on veekindel, saab telefoni numbreid panna mällu jne (mul see niikaua juba, et polnd moblatki mul veel kui selle kella ostsin). Ei olnd kallis, aga tundub väga töökindel.

Kui tahad mingit spordi kella, mis pulssi mõõdaks ja võibolla midagi arvutaks kah, siis vaata sellist nime: Polar.

Polar on suht ülehinnatud ja liiga kallis.Soovitaks selle asemel hoopis sellist firmat nagu Sigma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päikesepatareidega kellad on vist kah saatanast (kui just ei taha koguaeg käsi pikalt ees käia, et kell ikka töötaks), vot kui ma oskaks leida selle piiri, kust alates veel ei tule teha kas funktsioonides või hinnas järeleandmisi.

Hmm, mina olen juba 5a olnud Citizen ecodrive kasutaja ja ma ei pea küll käsi pikalt ees käima, sest see on valgusega laadiv (võib olla ka kodus laua peal jne) ning maksimaalselt täislaetuna kestab aku pealt täielikus pimeduses 180 päeva e. pool aastat.

Eco-Drive

Millalgi talvel on olnud paar korda, et vähese valguse puhul on läinud energia säästmise reshiimi ehk siis seierid on hakanud liikuma üle 2s, et säästa energiat, aga kell pole valeks läinud jne.

Hinnaklass on muidugi teisest puust, aga mul oli omal ajal tingimuseks soliidne välimus, kaal (kuna tegu on gabariitidelt suure kellaga siis on materjaliks titaan), veekindlus (tagatud siis ilma põhjata disaini ja kinni kruvitava krooniga) ja see, et oleks hooldusvaba. Igasugused lisaseierid jne mind ei huvitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin Viru keskusest läbi, midagi erilist silma ei hakanud, mingi Lorin....firmal oli muidu päris kena valik aga ei hakanud riskima... ootan endiselt soovitusi, veebikaubamajad on kah head :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käisin Viru keskusest läbi, midagi erilist silma ei hakanud, mingi Lorin....firmal oli muidu päris kena valik aga ei hakanud riskima... ootan endiselt soovitusi, veebikaubamajad on kah head :huh:

Mul on Lorin kell, Virust ostetud, suve lõpus saab 2 aastat, tip-top. Täna ma unustasin ta õue tööjuurde, aga peaks tip-topilt ka öö õues vihmas üle elama. Üldiselt vett on kannatanud siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paar päeva tagasi ostsin Swatch'i kella. Hea hind, ilus, kvaliteetne. Olen kuulnud positiivset tagasisidet ka selle firma kellade kasutajatelt.

Müüakse neid Tallinnas kolmes kohas: Kristiine keskuses, Viru keskuses ja Ülemiste keskuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armani bränd on teema , Vendv kandis ka isegi Armanit.

Rate pildilt nägin.

Ebel on t2nap2eva sportliku inimese kell.

Soovitan soojalt, kuid kahjuks nii odavalt ei saa. Viis aastat on ta mul k2el olnud. K2in temaga ujumas, saunas jne. Ta on mul kukkunud, mingite raudv2rkide tassimisega kriibitud... Ys ma ei ole just hea kellaomanik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin siis mu poolt eelpoolmanitud kella ära, kaubamaja kellasepp tegi uue kella ostu puhul ka lülide eemalduse, mingi 7cm ulatuses jääb veel ikkagi käele jooksma, seda loetakse veel vist normaalseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitan ka Fossilit. Väga häid kellasid teeb. Fossilit saab osta Goldtime kauplustest ja nii Tartu kui Tallinna kaubamajast. SEIKO ja CASIO ka head, aga Fossili hinna ja kvaliteedi suhe tundub olema üks mõistlikumaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Casio ikka kõige parem. Ise kannan ka seda ja väga töökindel ning leidub kellasid väga erinevatest hinnaklassidest :)

Kle mees mida sa ajad, sul pole käekella.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ostsin siis mu poolt eelpoolmanitud kella ära, kaubamaja kellasepp tegi uue kella ostu puhul ka lülide eemalduse, mingi 7cm ulatuses jääb veel ikkagi käele jooksma, seda loetakse veel vist normaalseks?

Normaalne. Ise kannan nii, et keskmiselt 5-10 cm liigub käel olenevalt ilmast. Muudmoodi ei saakski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×