Jump to content
nohik

Mida teete munakollasega?

Recommended Posts

MIna söön kollased ära. Kui sellest uus elu tibu näol tuleks, siis peaks ju eriti usutav olema, et see v tervislik. Ma usun küll, et see tervislikkus ületab selle kolesteroolipahe seal. Kuskilt nii lugesin ja tundub igati usutav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult söön ära, munakollases sisaldub head kolesterooli ning ka valke. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei suuda isegi ette kujutada, et keegi sööks muna ilma kollaseta - see on umbes sama, nagu visata tailiha minema ja süüa selle asemel pekki sealt küljest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei suuda isegi ette kujutada, et keegi sööks muna ilma kollaseta - see on umbes sama, nagu visata tailiha minema ja süüa selle asemel pekki sealt küljest.

Sina mees oled küll tõest väga kaugel. Hari veel ennast natuke siis trüki siin tähti ritta.

Mis teemasse veel puutub siis kui teil on päevamenüüs 4 või 5 muna võite vabalt süüa ära kõik kollased. Kui aga igapäev 20-30 muna siis läheb natuke paljuks. Umbes nii arvestagegi, et 4-6 täismuna igapäev trenni tegevale inimesele küll kahju ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osa söön ära, osa viskan minema. Probleeme ei ole. Töö juures on kohustuslik regulaarne põhjalik tervisekontroll teatud aja tagant, nii et ülevaade olemas.

See hüpotees, et kolesterool on halb, on üks meditsiini suurimaid eksitusi.

Ise viskan vahel valgeid minema - teeks õige vahetust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Kalmusega päri - trenni tegevale inimesele pole kahjulik süüa munavalgeid kollasega. Ma olen tegelt üsna ebaloogiline inimene ja rumal kah, kuid sellest peaks igaüks aru saama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sina mees oled küll tõest väga kaugel. Hari veel ennast natuke siis trüki siin tähti ritta.

Mis teemasse veel puutub siis kui teil on päevamenüüs 4 või 5 muna võite vabalt süüa ära kõik kollased. Kui aga igapäev 20-30 muna siis läheb natuke paljuks. Umbes nii arvestagegi, et 4-6 täismuna igapäev trenni tegevale inimesele küll kahju ei tee.

Võibolla ma väljendasin ennast valesti või said sina valesti aru, aga mida ma mõtlesin oli see, et munakollane on parim osa munast.Ja ma olen kindel, et väga väike osa populatsioonist sööb 20-30 tervet muna päevas ning enamikel inimestel on parim variant siiski terve muna ära süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×