Jump to content
Annika Pärtel

Minna Pajulahti- Finland Fitness

Recommended Posts

Vaadake viimast pilti , seda mis Joker üles pani ..

Millest tekib see, et käsi paindub küünarnukist rohkem kui 180 kraadi? Miks see on nii?

Seda ikka on päris paljudel.

Kui sa hoolikalt vaatad, siis antud neiul on käsi küünarnukist pigem sissepoole painutatud ehk käsi pole isegi sirgeks veel aetud, rääkimata väljapoole painutamisest.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa hoolikalt vaatad, siis antud neiul on käsi küünarnukist pigem sissepoole painutatud ehk käsi pole isegi sirgeks veel aetud, rääkimata väljapoole painutamisest.

Vaatasin aga ei saa just päris täpselt öelda seda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldjuhul sellise eluviisiga naine valibki oma kõrvale ka sarnase mehe- kes taluks trenni ja dieedielu :angry: Enda kunagised kogemusedki on näidanud, et tavaline ehk mitte-trenni-tegev mees on tihtipeale just sarnase suhtumisega, et krt sa seal trennis koguaeg käid või no miks sa ometi shokolaadi ei võta, mis see 1 tk ikka teeb, või et kuule aitab küll, liiga rõve ja suur oled juba-nagu mees.

selle kohta peaks ka vastupidi kommenteerima - ega kerge pole naise kõrval, kes ei talu trenniskäimist või kommenteerib, et sinu rinnad on juba suuremad kui minul. Samuti korralikku toitumist 7 korda päevas peab tavainimene toidu raiskamiseks. Raske on. Ja Aktivist, selliste naiste kõrval nagu sina, Kelli ja veel mõned võistlejad siin galeriides, näeb ka mees kordades parem välja (loe, teeb enda kallal tööd, et vastaks enda ootusele).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle kohta peaks ka vastupidi kommenteerima - ega kerge pole naise kõrval, kes ei talu trenniskäimist või kommenteerib, et sinu rinnad on juba suuremad kui minul. Samuti korralikku toitumist 7 korda päevas peab tavainimene toidu raiskamiseks. Raske on. Ja Aktivist, selliste naiste kõrval nagu sina, Kelli ja veel mõned võistlejad siin galeriides, näeb ka mees kordades parem välja (loe, teeb enda kallal tööd, et vastaks enda ootusele).

Laidad oma naist, laidad oma maitset :angry:

Eks meil ole k6igil...mingid probleemid. Ma yritan kindlat p2evaplaani juurutada. :( S88misega on nii, et ma lihtsalt teen mitu varianti. Hea on, kui ikka m6ni s88gikord p2evas saaks koos syya, ei pea olema t2pselt sama toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
'

ohsaa raks , kui kaunis :(

vähe kade ;)

:(

annika , oled kuule ise ka nii kena ;) ja kenamgi :(

Me v6tame su grupi peale v6istluste ajaks lava taha egot6stjaks :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aile, jah, ma juba kutsusin :angry:

Aga no mis puudutab kooselu ja suhteid, siis eks elu teebki oma korrektiivid- kui naine/mees ei saa aru, ei mõista, on lausa vastugi, järelikult ta ei sobi. Varem või hiljem leitakse nt trennist omale sobivam variant :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei laida midagi - lihtsalt võtsin ise muutusetee jalge alla ja olen rahul, jätsin suitsetamise maha jne... Tänu minu huvialale on laps hakanud korrektsemalt toituma ja samuti naine. teen neile lihtsalt pidevalt hommikusööki, kas siis munapuder, muu puder, täisterakuklid tuunikalaga jne.. õhtusöögiks brokkolit, riisi rohelisi ube ja parajal määral kurki tomatit ning värskest kana/kala/veise/sealijhast valmistatud valguports. varasemalt sedasi kahjuks polnud, enamik hommikuid vaid lapsele müsli sisse ja oligi kõik, õhtul aga pooltooted kiirelt soojaks ja valmis. seega on minu "kiiksust" tulnud kasu terve pere tervise edendamisele. Laps näuab lausa, et ma ta alati treeningutele kaasa võtaksin, et ta saaks joosta sõuda ja rattaga seal sõita. lisaks käime kõik nädalavahetusel hea ilmaga pargis ja stroomi ranna lähedal metsas jalutamas. samuti sõdame aeg-ajalt kardiga ning käime maal jne. koos tegutsemist on piisavalt, lihtsalt... küsimus ongi selles, et ma söövat liiga palju ja olevat liialt edev.. aga see pole vist antud foorumi teema. igatahes - treeniv naine(kui ta pole steroide sööv mittenaturaal) on väga kena ja ega ta selles võistlusvormis ju rohkem kui 3 kuud aastas ei suudagi tervise kaalutlustel püsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ei oleks piisavalt edev, siis vb teeksid mingit muud sporti. Loogiline, et kehailu ja edevus on seotud omavahel. Mis selles siis halba on? Pigem veidike edev mees kui selline, eks üldse peeglisse ei vaata. Edevad mehed on tavaliselt ka äärmiselt puhtad- ei saa ju nii olla, et käid trennis ja näiteks ei pese end...või et ei viitsi nädalaid habet ajada...või käid samade "juustudega" nädalaid ringi ja pärast paned nurka püsti seisma... või midagi sarnast....

Nälgiv mees on pahur mees, ja mittetreeniv mees on lihtsalt lodev- võite oma naistele edasi öelda selgituseks, miks just nii teete, aga mitte naa :angry:

Sama teooria käib mumeelest ka naiste kohta. Ehk siis, et pisuke edevus pole üldse hull asi ja ilusat treenitud hoolitsetud inimest on ikka palju kenam vaadata :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei laida midagi - lihtsalt võtsin ise muutusetee jalge alla ja olen rahul, jätsin suitsetamise maha jne... Tänu minu huvialale on laps hakanud korrektsemalt toituma ja samuti naine. teen neile lihtsalt pidevalt hommikusööki, kas siis munapuder, muu puder, täisterakuklid tuunikalaga jne.. õhtusöögiks brokkolit, riisi rohelisi ube ja parajal määral kurki tomatit ning värskest kana/kala/veise/sealijhast valmistatud valguports. varasemalt sedasi kahjuks polnud, enamik hommikuid vaid lapsele müsli sisse ja oligi kõik, õhtul aga pooltooted kiirelt soojaks ja valmis. seega on minu "kiiksust" tulnud kasu terve pere tervise edendamisele. Laps näuab lausa, et ma ta alati treeningutele kaasa võtaksin, et ta saaks joosta sõuda ja rattaga seal sõita. lisaks käime kõik nädalavahetusel hea ilmaga pargis ja stroomi ranna lähedal metsas jalutamas. samuti sõdame aeg-ajalt kardiga ning käime maal jne. koos tegutsemist on piisavalt, lihtsalt... küsimus ongi selles, et ma söövat liiga palju ja olevat liialt edev.. aga see pole vist antud foorumi teema. igatahes - treeniv naine(kui ta pole steroide sööv mittenaturaal) on väga kena ja ega ta selles võistlusvormis ju rohkem kui 3 kuud aastas ei suudagi tervise kaalutlustel püsida.

V2ga tubli! :angry:

Ju siis kiidetakse naist v2he, kui ta h2daldab mehe liigse edevuse p2rast. :( Leia midagi t6eliselt sydamest...mida sa t6esti hindad oma naises ja t6sta teda rohkem esile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×