Jump to content
robert27

probleem paistetusega

Recommended Posts

Tervist, loodan et ehk oskad mind palun aidata. Probleem on selline, et tegin rasket tööd paar päeva tagasi ja juba 2 päeva on rind valus olnud(umbes samasugune valu nagu lihasvalu peale treeningut järgmisel päeval), kuid valu ära ei lähe ja rind on võimsalt paistes nagu oleks naise rind. oskad äkki õelda mida teha, või kaob see ise aja mõõdudes?

ette tänades, Robert

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, loodan et ehk oskad mind palun aidata. Probleem on selline, et tegin rasket tööd paar päeva tagasi ja juba 2 päeva on rind valus olnud(umbes samasugune valu nagu lihasvalu peale treeningut järgmisel päeval), kuid valu ära ei lähe ja rind on võimsalt paistes nagu oleks naise rind. oskad äkki õelda mida teha, või kaob see ise aja mõõdudes?

ette tänades, Robert

Lihaste valusaks muutumine pärast treeningut kui ka pärast füüsilist tööd on tingitud sellest, et lihased pole koormusega harjunud. Lihasevalu tugevus kasvab 1-2 päeva jooksul pärast koormust, kestab 1-2 päeva ja möödub enamasti 5 päevaga. Paistetus on tingitud lihasrakkude kahjustumisest ja sellega kaasnevatest põletikulistest protsessidest. Võid kasutada põletikuvastaseid vahendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaste valusaks muutumine pärast treeningut kui ka pärast füüsilist tööd on tingitud sellest, et lihased pole koormusega harjunud. Lihasevalu tugevus kasvab 1-2 päeva jooksul pärast koormust, kestab 1-2 päeva ja möödub enamasti 5 päevaga. Paistetus on tingitud lihasrakkude kahjustumisest ja sellega kaasnevatest põletikulistest protsessidest. Võid kasutada põletikuvastaseid vahendeid.

Kusjuures olen trenni teinud 10 kuud ja mul on igakord peale rinna trenni rind valus =) Et rind ei harjugi siis koormusega ära?:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures olen trenni teinud 10 kuud ja mul on igakord peale rinna trenni rind valus =) Et rind ei harjugi siis koormusega ära?:P

Alguse asi. Kui oled kauem treeninud siis tuleb aina rohkem ja rohkem kõvasti pingutada, et lihas valus oleks järgmine päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures olen trenni teinud 10 kuud ja mul on igakord peale rinna trenni rind valus =) Et rind ei harjugi siis koormusega ära?:P

Lihasevalu tekkimist põhjustab rohkem harjutamise intensiivsus kui kestvus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihaste valusaks muutumine pärast treeningut kui ka pärast füüsilist tööd on tingitud sellest, et lihased pole koormusega harjunud. Lihasevalu tugevus kasvab 1-2 päeva jooksul pärast koormust, kestab 1-2 päeva ja möödub enamasti 5 päevaga. Paistetus on tingitud lihasrakkude kahjustumisest ja sellega kaasnevatest põletikulistest protsessidest. Võid kasutada põletikuvastaseid vahendeid.

Suur aitäh Oldman, et andsid probleemile vastuse, nüüd on see kadunud

suured tänud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×