Jump to content
Toomiis

Mida annab asendada jõusaalis käimisega ??

Recommended Posts

Tervist !

Tunnistan kohe et olen väga võhik sel teemal , kuid oleks siis tõsine huvi taastada heaväljanägemine ! Eesmärk ei ole võimalikkult suuri lihaseid tekkitada vaid pigem on soov vähendada rasvkudet enda peal (kahjuks on seda omajagu ) Muidu jah olen 22a 1m98cm pikk ja kaalu on 115kg . et kuna ma pole kunagi olnud spordiga tegelev inimene suuresti kah tervise hädade pärast (kaasa sündinud , ala südamearütmia kõrgevererõhk luude hõrenemine ) kuid olen olnud alati tegelev rattasõiduga ujumisega ning kodus kah metsa tehtud ja asja ! et siis siis küsimus järgnev! Et kas peab ilmtingimaata selleks et saavutada hea väljanägemine käima jõusaalis ! v annab asju kombineerida ala rattasõiduga ning ujumisega kuna need on alad mis mulle tohutult meeldivad ja nendega tegelen võimalikult palju !

andestage kui millegiga eksisin!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea välimuse saavutad ka õige toitumisega.

Liikuma ei pea-aga tuleb väääga kasuks.

Kui sporti teha ei viitsi, siis jaluta õhtuti tunnike- paar ja söö õigeid asju.

Küll siis paari kuuga ilusaks muutud.

toitumise kohta loe foorumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist !

Tunnistan kohe et olen väga võhik sel teemal , kuid oleks siis tõsine huvi taastada heaväljanägemine ! Eesmärk ei ole võimalikkult suuri lihaseid tekkitada vaid pigem on soov vähendada rasvkudet enda peal (kahjuks on seda omajagu ) Muidu jah olen 22a 1m98cm pikk ja kaalu on 115kg . et kuna ma pole kunagi olnud spordiga tegelev inimene suuresti kah tervise hädade pärast (kaasa sündinud , ala südamearütmia kõrgevererõhk luude hõrenemine ) kuid olen olnud alati tegelev rattasõiduga ujumisega ning kodus kah metsa tehtud ja asja ! et siis siis küsimus järgnev! Et kas peab ilmtingimaata selleks et saavutada hea väljanägemine käima jõusaalis ! v annab asju kombineerida ala rattasõiduga ning ujumisega kuna need on alad mis mulle tohutult meeldivad ja nendega tegelen võimalikult palju !

andestage kui millegiga eksisin!

e-ee ...

äkki tooksid ära oma vöö- ja rinnaümbermõõdu?Saaks parema ettekujutuse su hetkevormist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vererõhk on kõrge, siis peaks esialgu (vähemalt sellise kaalu juures, mis südant liigselt koormab) vist jõusaaliga ettevaatlik olema. Võibolla tasapisi võiks jõusaalis harjutusi teha, sest see aitab väga hästi kaalu langetada kui ikka söömine kontrolli all on, aga jõusaalis kindlasti mitte ära mine viimase piirini välja, pigem teha esialgu kergema raskusega ja rohkem korduseid. Ma ei ole antud alal eriline spetsialist, aga kuna ka mul on vererõhuga probleem olnud ja momendil enam ei ole, siis arvan et võiksid nii teha.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

äkki tooksid ära oma vöö- ja rinnaümbermõõdu?Saaks parema ettekujutuse su hetkevormist.

rinna ümbermõõt 113.5cm ja vöö 120cm . Muidugi lisan ära kah et olen suure kondiga kah :)

veel tasub ehk mainimist see , et söön päevas ainult 1 korra ja see on õhtul kella 7-9 vahel oleneb päevast ja asja

Muudetud kasutaja Toomiis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinna ümbermõõt 113.5cm ja vöö 120cm . Muidugi lisan ära kah et olen suure kondiga kah :)

veel tasub ehk mainimist see , et söön päevas ainult 1 korra ja see on õhtul kella 7-9 vahel oleneb päevast ja asja

No see pole kohe kindlasti soovitatav.Rasvumise üheks põhjuseks võibki olla ja Sinu puhul kindlasti ongi see ,et keha saab toitaineid nii pika aja tagant ,et ta peab neid talletama - raku mõtlemine on ,et kurat teab ,millal jälle süüa saab ,panen vähe varuks ka. Toitudes enam kordi päevas saab inimene juba ise organismi asemel reguleerida rasvumist jnejne.Seda loomulikult siis ,kui tegemist on vähemalt füüsiliselt liikuva inimesega.

Minu puhul see töötab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rinna ümbermõõt 113.5cm ja vöö 120cm . Muidugi lisan ära kah et olen suure kondiga kah :)

veel tasub ehk mainimist see , et söön päevas ainult 1 korra ja see on õhtul kella 7-9 vahel oleneb päevast ja asja

No kui vööümbermõõt ületab rinnaõmbermõõdu,siis selles vast suur kont rolli ei mängi, ;)

Too üks-kord-päevas söömine on absoluutne jama - kui sa just sumomaadlejaks ei taha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pakun et oled seedimise ära rikkunud, raske korda saada , katuz sõidab ka vahest? mälu korras?

ei katuz ei sõida kuhugi ja mäluga on kah kena hea mälu on mul nägude pihat ja need püsvad kah meeles nigu kord ja kohus aga jah see 1 kord päevas on jah väga halb seda tean isegi ega vict peab laskma siis omale miskise toidu tabeli vms teha laskma !

Üldiselt Tänan Väga asjalikke vastuste eest !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui vööümbermõõt ületab rinnaõmbermõõdu,siis selles vast suur kont rolli ei mängi, :)

Too üks-kord-päevas söömine on absoluutne jama - kui sa just sumomaadlejaks ei taha saada.

!

seda muidugi et siin suur kont ei loe ! jah mul on sixpack aga paraku on see muude rasvtoodete moodustis !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsta palke , kive ja lohista raskeid asju .... ma ei tee nalja.

http://asp.elitefts.com/qa/default.asp?tid...N=Sled%20Drills Kuidas sul inglise keelega on ?

Sellise lohisti või ise ka valmis teha, tervet keha on võimalik treenida sellise lihtsa asjaga, saad ka rasva vähemaks.

inglise keelega on hästi!

peab jah siis miskit valmistama omale !!!

aga äkki keegi oskab öelda kah miskise orjenteeruva summa öelda palju see toitumis tabeli tegemine maksab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Luude arenguks on luid vaja koormata, rattasõit ja ujumine seda ei tee, need teevad luud ainult hõredamaks.

Äkki räägid lähemalt!?

Miks peaks üldfüüsiline nagu ujumine jooksmine või rattasõit luustikule halvasti mõjuma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×