Jump to content
big poppa pump

Optimum Nutrition ja Universal tooted

Recommended Posts

Juba pikemat aega olen siin mõelnud ja oodanud, et millal võiks nha uut laari Universali ja ON tooteid. Kõige rohkem huvitavad just M-Stak, Tribulus 625, BCAA 1000, ZMA ja võibolla ka Animal Pak.

Ei tahaks ilmaasjata lootusi hellitada, niiet kas on neid tulemas?

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba pikemat aega olen siin mõelnud ja oodanud, et millal võiks nha uut laari Universali ja ON tooteid. Kõige rohkem huvitavad just M-Stak, Tribulus 625, BCAA 1000, ZMA ja võibolla ka Animal Pak.

Ei tahaks ilmaasjata lootusi hellitada, niiet kas on neid tulemas?

Tänud.

Animal sari on hetkel müügist väljas seoses Tervisekaitse ja Ravimiameti eeskirjadega. Zma on saadaval nii universali kui ka Oprimumi oma. Ka saabus Bcaa5000 Powder. BCAA 1000 on hetkel otsas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osta universali tooteid kuskilt teisest kohast(pirita top ist, maximus spordist) siin topitakse naqnii tavalisele hinnale veel hulga otsa.

Animal Pak on muideks päris hea. ise olen söönud suht kaua. taastumine missugune!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Animal sari on hetkel müügist väljas seoses Tervisekaitse ja Ravimiameti eeskirjadega. Zma on saadaval nii universali kui ka Oprimumi oma. Ka saabus Bcaa5000 Powder. BCAA 1000 on hetkel otsas.

Suured tänud, leidsin nüüd minagi selle ON ZMA üles.

Päeva kompliment ka, poe esilehel on väga kena naisterahvas Kalmuse kõrval :)

Tribuluse kohta ei ole tuuled midagi toonud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
osta universali tooteid kuskilt teisest kohast(pirita top ist, maximus spordist) siin topitakse naqnii tavalisele hinnale veel hulga otsa.

Animal Pak on muideks päris hea. ise olen söönud suht kaua. taastumine missugune!

M-Stak on ka väga hea asi minuarust jõudu annab ikka normaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×