Jump to content
Elavhõbe

Toitumiskava, Toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus-mõned küsimused

Recommended Posts

Sellisest vastusest mulle piisa, et ei või ja. Sellele oleks võinud ka vastata Fred. Tahaks ikka täpsemalt paluks. Kui nüüd arvestada koguseid ja aegu. Siis võtame nt. 100 kg mehe, kes vajab siis nt. 2 g valku 1kg kohta. Siis tehes selle kolmeks korraks, teeks see 1 toidukorraga umbes 70 g valku. Ajaliselt siis, 1 toidukord kell 08.00 2. 13.00 3. 18.00 ja edasi tuleks siis 14 h nälgimine we :D

Me ei tule praktiliselt kunagi nii vara üles :P Sportlase parim kasvamise aeg on uneaeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me võime aegu ju liigutada. Aga mõte jääb samaks :P

Nojah aga vaata siis pilte ja ütle, kes kui väike on. Täpset menüüd me nagunii sulle siin avaldama ei hakka. See on iga sportlase private thing ikkagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisest vastusest mulle piisa, et ei või ja. Sellele oleks võinud ka vastata Fred. Tahaks ikka täpsemalt paluks. Kui nüüd arvestada koguseid ja aegu. Siis võtame nt. 100 kg mehe, kes vajab siis nt. 2 g valku 1kg kohta. Siis tehes selle kolmeks korraks, teeks see 1 toidukorraga umbes 70 g valku. Ajaliselt siis, 1 toidukord kell 08.00 2. 13.00 3. 18.00 ja edasi tuleks siis 14 h nälgimine we :P

See ongi kahe lähenemise vahe - üks eeldab pidevat arvutamist, arulagedat treenimist ja söömist, teine aga kehalist intelligentsust, mis saab avalduda ainult süsivesikuid ja toidukordi piirates ning mõistlikult treenides.

Seega ei saa sulle midagi täpset öelda. Ehk ainult seda, et 2g valku per kg on liig - liigsed valgud ei pane lihaseid kasvama, vaid seda teevad hormonaalsüsteemi poolt antud käsklused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ongi kahe lähenemise vahe - üks eeldab pidevat arvutamist, arulagedat treenimist ja söömist, teine aga kehalist intelligentsust, mis saab avalduda ainult süsivesikuid ja toidukordi piirates ning mõistlikult treenides.

Seega ei saa sulle midagi täpset öelda. Ehk ainult seda, et 2g valku per kg on liig - liigsed valgud ei pane lihaseid kasvama, vaid seda teevad hormonaalsüsteemi poolt antud käsklused.

Asi läheb järiest segasemaks. Ühed raiuvad nagu rauda, et 2 g 1 kg kohta. Samas olen lugenud , et nagu üle 120 g päevas polegi vaja :P Palju seda siis lõpuks vaja on. Mis kuradi mõtet on siis raha raisata selle liigse valgu peale, kui see sellest pole midagi kasu :D Ja mis hetkest antakse siis hormonaalsüsteemi poolt käsklus. Ehk siis mida ja kui palju on vaja stimuleerida, et see toimuks. Et mitte treenida jälle mõttetult palju ?

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis jokeri ametlikul lk. oli tiba ta toitumisest. Siis seal tal oli küll toidukordi vist vähemalt 5, kui ma eksi. Ja põhiline oli, et palju valku ja rasva. Kuigi nüüd ma pole enam kindel, mida see palju tähendab. Kuid milleks siis oli tal vaja muuta seda 3 toidukorda, kui see töötas hästi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah aga vaata siis pilte ja ütle, kes kui väike on. Täpset menüüd me nagunii sulle siin avaldama ei hakka. See on iga sportlase private thing ikkagi...

Laias laastus ma eeldan, et ma tean milline teie menüü on, seda ma tahagi, et te avaldate. Kuid on mõned segased küsimused ja tahaks vastuseid lihtsalt :P Kuna ma pole isegi kuulnud ega lugenud kunagi, et keegi kasvataks 3 toidukorraga lihaseid. Lihtsalt keegi võiks valgustada seda teemat :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi läheb järiest segasemaks. Ühed raiuvad nagu rauda, et 2 g 1 kg kohta. Samas olen lugenud , et nagu üle 120 g päevas polegi vaja :P Palju seda siis lõpuks vaja on. Mis kuradi mõtet on siis raha raisata selle liigse valgu peale, kui see sellest pole midagi kasu :D Ja mis hetkest antakse siis hormonaalsüsteemi poolt käsklus. Ehk siis mida ja kui palju on vaja stimuleerida, et see toimuks. Et mitte treenida jälle mõttetult palju ?

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis jokeri ametlikul lk. oli tiba ta toitumisest. Siis seal tal oli küll toidukordi vist vähemalt 5, kui ma eksi. Ja põhiline oli, et palju valku ja rasva. Kuigi nüüd ma pole enam kindel, mida see palju tähendab. Kuid milleks siis oli tal vaja muuta seda 3 toidukorda, kui see töötas hästi :D

Need olid Jokeri poolt antud nõuanded oma klientidele (enamus neist ei ole võistlejad, vaid nö tavainimesed, kes soovivad olla heas vormis). Joker ei ole kuskil avaldanud oma personaalset täielikku toitumiskava, ega avalda ka. "Palju valku ja rasva" ei olnud seal kindlasti kohe kirjas, sest "palju" on suhteline mõiste.

Mis puutub toitumisse, siis raha on vaja "raisata" just niipalju, kui palju isiklik peegelpilt seda nõuab. Ei mõju, teed vajalikud korrektiivid, võtad midagi maha, paned midagi juurde jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui ma nüüd väga puusse pane, siis kisub see teooria väga Mike Mentzer poole, et kasvuks on vaja vaid ühte viimse pingutuseni tehtud seeriat, et aktiveerida kasvu ....................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui ma nüüd väga puusse pane, siis kisub see teooria väga Mike Mentzer poole, et kasvuks on vaja vaid ühte viimse pingutuseni tehtud seeriat, et aktiveerida kasvu ....................

Mees, ära mõtle üle :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need olid Jokeri poolt antud nõuanded oma klientidele (enamus neist ei ole võistlejad, vaid nö tavainimesed, kes soovivad olla heas vormis). Joker ei ole kuskil avaldanud oma personaalset täielikku toitumiskava, ega avalda ka. "Palju valku ja rasva" ei olnud seal kindlasti kohe kirjas, sest "palju" on suhteline mõiste.

Mis puutub toitumisse, siis raha on vaja "raisata" just niipalju, kui palju isiklik peegelpilt seda nõuab. Ei mõju, teed vajalikud korrektiivid, võtad midagi maha, paned midagi juurde jne.

Ma saa ka muidugi siin väga vaielda, sest mäleta enam seda teksti seal täpselt, kuna seda seal ka enam pole. Kuid segaseks jääb ka see, et Fred nagu poolda vaps lisandeid joker nagu pooldas seda erit ............ . Kas siin lõhnab siis reklaami järele, et müüa midagi või mis ??????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahad personaalset nõustamist, siis see maksab;)

Inff siin: Jokeri koduleht

Mul ei tule küll nüüd meelde, kus Fred oleks öelnud, et lisandeid ei ole mõtet tarbida....

Mitte seda, et ta oleks öelnud, et pole mõtet tarbida. Vaid on jäänud mulje, et ta eriti poolda nende tarbimist ( eksin, siis Fred parandagu). Kuid Joker pooldab neid väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ossa kus nüüd alles minust rääkima hakatud. Ma ei ole ühegi toidulisandi reklaaminägu. Enda teada tarbin enam-vähem samu lisandeid, mis Fredki. Vahest proovin ka muid. Ega nad halba tee - lihtsalt uudishimust hea järgi proovida.

Ma ei vaidle, et süsivesikud ja ülimahukad treeningud ei mõju. Treeningud ja toitumine moodustab ühe terviku. Ei saa nii, et ühest kohast muudad siit natuke, siis teisest kohast muudad kellegi teise nõuannete järgi. Asi on tervik ja ühe loogika järgi üles seatud.

Kõige rohkem, mis silma hakkab sellise "Fredi" dieediga on see, et vormi saab parandada küllalt valutult ja nii, et kaalunumbrid eriti ei kuku. See tähendab ju loogiliselt seda, et lihasmass suureneb. See on täiesti ära tõestatud, sest keha rasva% mõõtsime regulaarselt kaliibriga ja seda umbes 10-st erinevast kohast üle keha.

Ma ei viitsi siin võistlusvormi teemal sõna võtta. Aga täiesti normaalses vormis ja samas jõudu ja lihaseid kasvatada - pole probleemi. Kellel lähem huvi lugegu mu blogi, seal mõne sõnaga kirjutatud trennist ja toitumisest.

Ja rasvadieediga 3x päevas - see ka täiesti loogiline, sest energiat saab keha väga pikaks ajaks. Muidugi kui on ülipikad päevad siis rohkem. Kui tihedamini ja palju rasva süüa, siis võid hakata mingist hetkest endale vastu töötama.

Ma ise rohkem orienteerun keha tagasiside järgi. Tunnen, et kuskil saab palju, tõmban tagasi ja vastupidi.

Ja konkreetseid arve ei hakka ka ütlema. Minu arust kunagi arvutasin, siis oli enam vähem kõike grammides (mitte kaloritess siis) võrdselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle jääb ka väga segaseks, kõik oleks nagu pahupidi

Sa pole ainus, kelle sama pärast ma selle teema siia tegin? Uurides jõudsin järeldusele et kaks erinevt toitumist ja need tõed mis ma olin süsivesikute rikka toitumisega selgeks teinud on pea peale keeratud. Ytleme, et ega ei jää muud yle, kui tuleb mõned kuud proovida, eks siis näeb kus on minu jaoks tõde.

Selle teema juures jääb õhku kysimus, kus on kõik suured tegijad oma arvamustega(Kiivika, Kalmus, Vähk). ???? Mis arvavad nemad sellest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa pole ainus, kelle sama pärast ma selle teema siia tegin? Uurides jõudsin järeldusele et kaks erinevt toitumist ja need tõed mis ma olin süsivesikute rikka toitumisega selgeks teinud on pea peale keeratud. Ytleme, et ega ei jää muud yle, kui tuleb mõned kuud proovida, eks siis näeb kus on minu jaoks tõde.

Selle teema juures jääb õhku kysimus, kus on kõik suured tegijad oma arvamustega(Kiivika, Kalmus, Vähk). ???? Mis arvavad nemad sellest?

Kui sa tahad , et vanuses 40+ sinu pankrease beeta-rakud toodaksid jätkuvalt kvaliteetset insuliini, siis ega millegi vahel nagu valida ei olegi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellisest vastusest mulle piisa. Sellist vastust olen ma ennegi kuulnud. See aita kedagi :P

Väga lihtne, kui sa veel aru ei saanud- telli toitumiskava Fredilt ja saadki selle, mida ootad:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi läheb järiest segasemaks. Ühed raiuvad nagu rauda, et 2 g 1 kg kohta. Samas olen lugenud , et nagu üle 120 g päevas polegi vaja :P Palju seda siis lõpuks vaja on. Mis kuradi mõtet on siis raha raisata selle liigse valgu peale, kui see sellest pole midagi kasu :D Ja mis hetkest antakse siis hormonaalsüsteemi poolt käsklus. Ehk siis mida ja kui palju on vaja stimuleerida, et see toimuks. Et mitte treenida jälle mõttetult palju ?

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis jokeri ametlikul lk. oli tiba ta toitumisest. Siis seal tal oli küll toidukordi vist vähemalt 5, kui ma eksi. Ja põhiline oli, et palju valku ja rasva. Kuigi nüüd ma pole enam kindel, mida see palju tähendab. Kuid milleks siis oli tal vaja muuta seda 3 toidukorda, kui see töötas hästi :D

See, et inimene ei vaja kasvamiseks nii palju valke, kui seda praegu soovitatakse (2.5-2 g per kg) lükati juba ümber 1980 ndatel.

Lisa: Ühes postituses mainisid Mike Mentzerit, siis ma võin öelda, et tema soovitused üldjoontes tõesti toimivad.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kui paljud meie tegijad reaalselt Fredi toitumissoovitusi igapäevaselt kasutavad? Kalmus ja Kiivikas vist piiravad rasvu ja tarbivad rohkem süsivesikuid, nagu ma aru olen saanud. Imre kohta on raske öelda, ta eriti ei söögi. Aga kuidas teistega lood on? Mesi vist üritas midagi, aga pole näha, et väga asja oleks saanud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See, et inimene ei vaja kasvamiseks nii palju valke, kui seda praegu soovitatakse (2.5-2 g per kg) lükati juba ümber 1980 ndatel.

Lisa: Ühes postituses mainisid Mike Mentzerit, siis ma võin öelda, et tema soovitused üldjoontes tõesti toimivad.

Et see on ümberlükatud, muuda hetkel asja. Mind huvitav just, et palju seda siis lõpuks vaja on. Eeldan, et see võib iga indiviidi juures natuke varieeruda. Kuid üldiselt peaks olema ju üks. Hetkel jääb mulje, et keegi nagu taha oma kindlat seisukohta öelda :P

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et see on ümberlükatud, muuda hetkel asja. Mind huvitav just, et palju seda siis lõpuks vaja on. Eeldan, et see võib iga indiviidi juures natuke varieeruda. Kuid üldiselt peaks olema ju üks. Hetkel jääb mulje, et keegi nagu taha oma kindlat seisukohta öelda :P

Mis seisukohta siin saab võtta. Keegi ei hakka ju siin kedagi maha tegema ega ka üles kiitma. Pidevalt tullakse uute teaduslike faktidega üle maailma lagedale või siis unustatud vanaga. Mõni põhineb ärilisel eesmärgil, mõni teaduslikel. Ja nüüd tavainimene peab sealt sõkaldest sõeluma terad. Mina isiklikult pole kunagi midagi väga puhta kullana võtnud. Lihtsalt näitena võib tuua tuhandeid eksmplare mehi kes söövad terve elu seapekki ja kartulit, joovad peale viina ning õlut ja magustoiduks tõmbavad pakk suitsu päevas ning elavad ilma haigusteta pea 100 aastaseks. Ei ole need mehed teiselt planeedilt. Samuti on tipp tasemel kulturistidega, mõni sööb 4 korda päevas, teine 8 korda. Kumb mees siis õieti teeb ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt see ongi igaühe vaba valik kuidas vormi teha, sest kui viitsimist ja tahtmist on saab mõlematpidi korraliku vormi samuti ka võistlusvormi.

See nn rasva-dieet lihtsalt rohkem "laisa inimese" ja inimese, kel pole aega päev otsa trenni teha.

Mesit lähemalt tundes, siis võib lihtsalt öelda, et Mesi ei viitsi asja eriti 100% võtta. Ta kasvatab rohkem lõõgastudes lihast :P

Kui vormist rääkida, siis on Fred ise suurim eeskuju. Ja kui näiteks enda kogemustest rääkida, siis ma ise enda arust arenen ikka väga hästi. Vahest hakkab endal imelik juba. Miks pole mingit imevormi aasta läbi? Lihtne põhjus on see, et ma taotuslikult hoian kaloraazi rohkem positiivse, et anda maksimaalselt kaloreid lihaste kasvuks. Samas ei ürita ma ennast põrsaks süüa iga hinna eest.

Samuti tugines dieet, "ime-vorm-mil-laval-ei-käinud" juba rasvade osakaalu tähtsustades.

Ja keha üleviimine ühelt reziimilt teisele võtab rohkem aega kui paar kuud. Seda peaks ka teadma, kel huvi ja liiga vara käega üritab lüüa.

Kavasid võib tellida jah Fredi käest - juhul kui muidugi jutule saab, sest jutule saamine saab olema väga raske:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×