Jump to content
alf 1

Igemed

Recommended Posts

Sooviks teada miks igemed valutavad peale aurusauna kui olen sees kauem kui 10 min.. Käin hambaarsti juures regulaarselt kaks korda aastas seega põletikke ja katkiseid hambaid ei tohiks olla. Tuikavat valu olen tundnud viimasel poolel aastal. Valu varem ei esinenud kui isegi pikemalt saunas viibisin. Aurusaunas käin vahetult pärast trenni. Temperatuur saunas 46 kraadi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks teada miks igemed valutavad peale aurusauna kui olen sees kauem kui 10 min.. Käin hambaarsti juures regulaarselt kaks korda aastas seega põletikke ja katkiseid hambaid ei tohiks olla. Tuikavat valu olen tundnud viimasel poolel aastal. Valu varem ei esinenud kui isegi pikemalt saunas viibisin. Aurusaunas käin vahetult pärast trenni. Temperatuur saunas 46 kraadi.

Ei tea milles asi on :)

Endale löödi kaks esihammast välja ja paljud hambad logisema.

Kui kahes hambas on põletikukolle suur.... seega arst soovitas kuuma.... see pidavat põletikule head tegema, kuid külmaga hakkab mul see hammaste asi väga mängima :angry: Kuigi meeldib suulahti joosta siis peale jooksimist mõõdan endal pulssi, hammaste kaudu kuna tunnen kuidas hammastes veri tuksub :DXD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviks teada miks igemed valutavad peale aurusauna kui olen sees kauem kui 10 min.. Käin hambaarsti juures regulaarselt kaks korda aastas seega põletikke ja katkiseid hambaid ei tohiks olla. Tuikavat valu olen tundnud viimasel poolel aastal. Valu varem ei esinenud kui isegi pikemalt saunas viibisin. Aurusaunas käin vahetult pärast trenni. Temperatuur saunas 46 kraadi.

Kuna valu varem esinenud ei ole, siis on midagi toimunud viimase poole aasta jooksul. Lase teha hammaste panoraamülesvõte ja sealt saab täpselt teada, milles probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×