Jump to content
hunter

Suvehooajal trenn

Recommended Posts

Tekkis huvi küsida, et kas suvel teete rohkem trenni või piirate trenni aegu ?

Suve hooajal ikka sama korralikult, välja arvata puhkuse aeg, kus kindlasti käin jooksmas rohkem ja kindlasti vähem jõusaalis, kuid kindlasti ei jäta suuremat pausi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saalis ikka sama auruga edasi ja soojade ilmade tõttu on kindlasti seda väljasolemist nüüd ka rohkem (romantilised jalutuskäigud mere ääres jne), mis ka omamoodi aeroobne trenn :( Kuigi meie Jokeriga oleme tegelikult täitsa aastaringsed jalutajad...Peale trenni koju, korralik söök, väike puhkus ja enne und siis üks mõnus trip väljas- sügav uni on garanteeritud ja järgmisel päeval olemine super.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) tahaks teada,mis teid ajab sellise ilusa ilmaga umbsesse saali ,kui väljas nii ilusad ilmad talvel-sügisel jõuab ju küll nautige ikka seda lühikest eestimaa suve,mis seal jõusaalis seda suve raisata ei juhtu midagi tehke õues trenni mitte higistes saalides miks ei võiks siis värskes õhus oma treeningkavasid teha

:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) tahaks teada,mis teid ajab sellise ilusa ilmaga umbsesse saali ,kui väljas nii ilusad ilmad talvel-sügisel jõuab ju küll nautige ikka seda lühikest eestimaa suve,mis seal jõusaalis seda suve raisata ei juhtu midagi tehke õues trenni mitte higistes saalides miks ei võiks siis värskes õhus oma treeningkavasid teha

:(

Umbne saal? Saalis, kus mina käin, on kliimaseade, piisavalt valgust ja avarust. Aga eks see ole igaühe enda asi ning ka õues jõuab palju aega veeta. Ise treenin aastaringi, seega siis ka suvel :D Ja muide - on ka teisi kirjavahemärke peale komade. Ega sa ise oma suve kusagil umbses klassiruumis ei veeda, suvetööd tehes? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) tahaks teada,mis teid ajab sellise ilusa ilmaga umbsesse saali ,kui väljas nii ilusad ilmad talvel-sügisel jõuab ju küll nautige ikka seda lühikest eestimaa suve,mis seal jõusaalis seda suve raisata ei juhtu midagi tehke õues trenni mitte higistes saalides miks ei võiks siis värskes õhus oma treeningkavasid teha

:(

Selle asja nimi on perekondlik elustiil.

Ja umbne ka ei ole.

Ja kuna enamus rallib randades ringi, siis saalides ei ole mitte higine vaid avar ja mõnus :D

Ja õues saab olla ka peale tunnikest-paari saalitööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:) tahaks teada,mis teid ajab sellise ilusa ilmaga umbsesse saali ,kui väljas nii ilusad ilmad talvel-sügisel jõuab ju küll nautige ikka seda lühikest eestimaa suve,mis seal jõusaalis seda suve raisata ei juhtu midagi tehke õues trenni mitte higistes saalides miks ei võiks siis värskes õhus oma treeningkavasid teha

:(

Täpselt nagu eespool mainiti, siis ega keegi päev otsa jõusaalis ei ole. Maksimaalselt kaks tundi kulub selleks ning mõnusam ja mulle meeldib käia, kas hommikul kümnest või õhtul kaheksa paiku.

Väga hea on ka see, et mida lähemale suvi tuleb, seda tühjemaks saalid jäävad. Vähemalt seal on nii, kus mina käin. Üksi on väga mõnus trenni teha. Ei ühtki segavat faktorit. Kindlasti on suvel raskem trenni teha, kui samal ajal väljas paistab päike ja sooja 25-30 kraadi, aga tuleb lihtsalt sundida.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei saa aru, miks peaks suvel pausi sisse tegema. Pigem on suvel just parem trenni teha, sest saalis on vähem rahvast - mina treenin väikese maakoha väikeses saalis ja märkan seda veel eriti kuna kolm inimest on juba ülerahvastus. Ja mis siis kui saal ongi veidi umbne, see mõni tund nädalas ei sega veel suve nautimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ka ei saa aru, miks peaks suvel pausi sisse tegema. Pigem on suvel just parem trenni teha, sest saalis on vähem rahvast - mina treenin väikese maakoha väikeses saalis ja märkan seda veel eriti kuna kolm inimest on juba ülerahvastus. Ja mis siis kui saal ongi veidi umbne, see mõni tund nädalas ei sega veel suve nautimist.

aga saal pannakse suveks täiesti kinni, selles on põhjus väikses maakohas. Vähemalt siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen aktiivselt jõusaalis käinud mõned aastad. Alati on jäänud suved vahele. Lihtsalt pole aega olnud, kuna töö on hommikust õhtuni ja peale seda füüsilist tööd päev otsa, lihtsalt ei jõua trenni minna. Samas sügisel peale 2-3 kuud pausi trenni tagasi minnes alustad põhimõtteliselt nullist ja oi kui raske on.

Sel suvel üritan ikka jõusaalis edasi käia. Lähen küll 30. juunil sõjaväkke, aga äkki saab seal midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt ma ei ole jõudnud suveti käia jõusaalis, kuna töö segas, mis oli füüsiliselt koormav ja pärast tööd ei viitsinud muud teha kui koju puhkama tulla ja järgmine päev sama vaimuga edasi jätkata.

Aga see aasta üritan suvel igaljuhul käia jõusaalis ja teha kõvasti trenni nagu praegugi, ei taha pausi vahele jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×