Jump to content

Recommended Posts

Rannaliivas, kus elab Fitness.ee Team ning väliskülalised, ja kus toimuvad loengud-kokkusaamised, on wifi olemas. Teise paiga kohta ei tea öelda...

Männisalus pidi ka wifi täiesti olemas olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodetavasti hakkab varsti juba kuulma ka järgmise aasta laagrist.

Järgmise laagri aeg onjuba ette kinni pandud, ma hetkel peast ei mäleta, töö juures on kirjas, kuid ikk juuli ja keskpaik. Kas osalesid ka varasematel aastatel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järgmise laagri aeg onjuba ette kinni pandud, ma hetkel peast ei mäleta, töö juures on kirjas, kuid ikk juuli ja keskpaik. Kas osalesid ka varasematel aastatel?

Vaatan, et pole ammu keegi teemat puudutanud.

Äkki on miskit värskemat infot: Kus? millal? jne

Ise pole ühelgi üritusel veel käinud aga nüüd oleks huvitatud küll.

Olen jõusaalispordiga tegelenud eelmise aasta novembrist ja harrastan ka jalgrattasportti ja üldse pöörasin oma elus uue lehekülje tervisliku elu poole.

Kas üritus on avatud või mis?

Ega kuskil pole pilte eelnevatest üritustest.

Ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult tegeleme asjaga hoolega, paketid on 90% valmis. Praegu läheb esimese hooga info siseringile (EKFL liikmesklubid ja aktiiv) ja selgitame välja palju kohti saame nö vabale turule panna. Broneeritud laagri toimumise aeg on 5-9 august Käärikul.

Niipea kui asi saab täpsemaks panen info välja.

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laagripaketid on valmis ja nö esimesel ugemisel EKFL sisering, peale seda saadan pakkumise eelmise aastal osalenutele, see juhtub esmaspäeval, kui keegi juhtub lugema, kes osales eelmisel aastal ja ta teab näiteks, et tahab tulla, samas et ta mailiaadress on vahepeal muutunud, siis palun mind sellest teavitada, muidu ei pruugi laagripakkumine teieni jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×