Jump to content

Recommended Posts

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit korraldab järjekordse, juba traditsioonilise suvise treeninglaagri, mis toimub Elite Champions Camp egiidi all. Laagrisse on oodatud nii sportlased, kui ka alaga lähedalt seotud spordihuvilised.

Treeninglaager toimub 13.–20.07.2008 Võsul, kus 7 päeva jooksul on loodud kõik võimalused näidata üksteistele oma tõelist palet. Kohale on lubanud tulla erinevate alaliitude presidendid ja tuntumad Elite sarja sportlased...

Kuna kommentaare on juba üksjagu, siis kolime siia üle;)

Niisiis, mis plaanid on, kes tulemas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus, et kas näiteks Jõutõstial on mõtet tulla?

Huvi kulturismi vastu on ka muidu olemas.

Need kaks ala on nii tihedalt omavahel seotud, et pole küsimustki, et kas tasuks tulla. Loomulikult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsiks siis niimoodi, et olen käinud vaid mõned kuud trennis, uurinud elu ja asi huvitab, et vast on ka mõtet tulla?

Ma arvan et see on parim koht kust saada kõvad algteadmised ja tohutul hulgal tasuta nõuandeid proffidelt! Kui asi huvitab, liitu kindlasti. Parimat algust oma trennile ei saaksi tahta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis selle asja mõte on et osalemistasu maksmise tähtaeg on 15. juuni ja siis 30. juunil loosib netipood veel ühe pileti välja ?

Et kui veab siis on 2 piletit ?

Või kui veab siis tulen, kui ei vea siis ei tule ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis selle asja mõte on et osalemistasu maksmise tähtaeg on 15. juuni ja siis 30. juunil loosib netipood veel ühe pileti välja ?

Et kui veab siis on 2 piletit ?

Või kui veab siis tulen, kui ei vea siis ei tule ?

Saad sõbrale poole hinnaga maha ärida ja koos minna :P

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei vea välja,peab mammonat teenima tulevaseks õppeaastaks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan omalt poolt, et lisaks välja toodud programmile ja sellele, midalaagris pakutakse, saavad kõik osalejad laagrisse saabudes nn. "nännikoti" sisaldab kõike vajaliku laagris veedetud ajaks - lisaks laagrisärk (ja loodetavasti ka Dorian Yatesi allkirjaga pilt).

Kiirustage registreerimisega, sest vabu kohti ei ole palju järel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kel on näiteks igasuguseid vaba aja veetmise atribuute- erinevad mängud, pallid (nt rannas võrku mängida), kõnnikepid (hea sööma ja tagasi minna), jalgratad (super ümbruskonnas ringi sõita), misiganes... võtke ka kaasa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saad sõbrale poole hinnaga maha ärida ja koos minna :P

Palju neid selliseid kahevahel sõpru ikka on kellel selleks ajaks veel muid plaane ka ei ole...

Doriani seminariga oli vist sama lugu... Olin kahevahel ja mõtlesin et siis lähen kui loosiga saab. Loos võiks ikka varem olla, muidu tõmbab piletite läbimüüki hoopis alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju neid selliseid kahevahel sõpru ikka on kellel selleks ajaks veel muid plaane ka ei ole...

Doriani seminariga oli vist sama lugu... Olin kahevahel ja mõtlesin et siis lähen kui loosiga saab. Loos võiks ikka varem olla, muidu tõmbab piletite läbimüüki hoopis alla.

Kes tõsiselt tulla tahab, see ei hakka loosile lootma. Loos on kingitus/võimalus, mitte kindel saak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loos on kingitus/võimalus, mitte kindel saak.

Ma lihtsalt üritan mõista anda et suht mõttetu kingitus sellise kuupäevade paigutuse puhul ja vähendab tõenäoliselt piletite läbimüüki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattaga keegi Tallinnast kohale sõita ei plaani ?

Kui ilus ilm on. Sinna läheb julmalt ilus tee kui kerge kaarega minna. Võtaks rahulikult terve päeva, vaataks ette jäävad mõisad ja vaatamisväärsused ka üle, käiks ujumas jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rattaga keegi Tallinnast kohale sõita ei plaani ?

Kui ilus ilm on. Sinna läheb julmalt ilus tee kui kerge kaarega minna. Võtaks rahulikult terve päeva, vaataks ette jäävad mõisad ja vaatamisväärsused ka üle, käiks ujumas jne.

Rattaga...vist mitte. Kuid autos peaks olema natuke vaba ruumi kyll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma isegi tulen nelja rattaga ... aga jah need on paraku autorattad :D

Ee ... tegelt on üks ratas veel ... tagavararatas.

Ja ee siis on veel rooliratas ja üks sitaratas ... aga sellest na lähemalt ei räägi :)

Ja laisk olen nagunii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki Roska ja Liisa on nõus maratoni tegema? Rosin küll on teinud väga pikki sõite ja üsna hiljutigi. Uuri. Teades neid, siis rattad on neil kindlasti kaasas ja igapäevases kasutuses seal.

Ega see pole mingi maraton, ma mõtlesin chillida rohkem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×