Jump to content
biic50

Clenbuterol

Recommended Posts

kas kuuridevahel õigem tarvitada või koos steroididega?ja mis skeemiga soovitate? on erinevaid variante...kax päeva võtad ja kax mitte või siis nädal peal nädal maas? kuda paremini töötab ei tea? ja mis maxab?ja millega koos?Thyroxiniga? efedriiniga pole vist hea?või mis arvate?ja mis kogemused on teil-kas töötab rohkem rasvapõletajana või massikasvatajana?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule biic, kas sa ei ole pihta saanud, et siit foorumist sa sellistele küsimustele vastust ei saa. Kirjutasid, et oled paks, siis alustagi sellest, et teed endale selgeks mida ja kui palju süüa. Mõtle peaga mees mis saab sinust siis kui otsustad alustada hormoonidega ise muust muhvigi teadmata. tahad välja näha nagu Marlon Brando??? Lähene asjale ikka õigest küljest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok paistab jah et ei saa vastust a selge on see et suured tegijad tarvitavad igasugu kama ja seda ei pea muidugi avalikkusele rääkima nad -raffas uskugu pealegi et midagi ei võeta keemiat tegelt pole tipp võistlusvormid looduslikult võimalikud, toitumine ja trenn loomulikult enne korda kuid see pole piisav

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene asi mis sul puudub on eneseusk, sa paistad olevat laisk inimene ja sisendad endale pidevalt ilma pole võimalik ja sa ei saagi sellesse uskuda, see on sama kui sa tambid endale pähe, et päkkapikke pole olemas, kuid ühel päeval on kingitus sussi sees. Viimane asi millest inimene loobuma peaks on see, et kaotab usu enesesse, siis jääb ta teist lükata tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paistab jah et vastust siit ei saa ja olen kursis nende teiste neti lehekylgedega ja olen lugend tegelt aga naljateeb see et siin nigu keegi ei tarbixki neid aineid vä?????irffff nagu steroidi tarvitajatel puudux eneseusk vä? kõik võistlevad atleedid tarvitavad neid nii nigu rahakott kannatab ma arvan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×