Jump to content
Klotsu

Asi kisub pisut masendavaks

Recommended Posts

Tere, olen 20a, 182cm pikk ja kaalun 107kg. Kehaehituselt pole kunagi kerge olnud, ühtlaselt turskem. Kuid oleks vaja kaal u 90kg peale saada, kuna on südamerütmi häired ja tuleviku suhtes oleks targem midagi ette võtta, aga ei oska kuskilt alustada. Tegin poolteist kuud aega velotrenazööril 45minutilisi sõite, iga päev, kuid kaal alanes 2kg võrra. Ehk on ideid kuidas kodustes tingimustes märksa rohkem kaalu alandada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 20a, 182cm pikk ja kaalun 107kg. Kehaehituselt pole kunagi kerge olnud, ühtlaselt turskem. Kuid oleks vaja kaal u 90kg peale saada, kuna on südamerütmi häired ja tuleviku suhtes oleks targem midagi ette võtta, aga ei oska kuskilt alustada. Tegin poolteist kuud aega velotrenazööril 45minutilisi sõite, iga päev, kuid kaal alanes 2kg võrra. Ehk on ideid kuidas kodustes tingimustes märksa rohkem kaalu alandada?

Kõige tähtsam, et toitumise saaksid korda. Võid trenniga end tappa, aga kui valesti sööd, siis kaal ei kipu langema.

Soovitan tellida toitumiskava sellest foorumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud juhul on kindlasti kasulik tellida toitumiskava. 107>90 võtab ikka natuke aega, sest ega ei tohigi väga kiiresti langetada, põhimõtteliselt normaalne oleks kui kusagil aasta lõpuks (jõuludeks? :) ) kaalu 90 peale saaksid. See ei ole mitte midagi võimatut, aga peab väga tugev tahtmine olema. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud juhul on kindlasti kasulik tellida toitumiskava. 107>90 võtab ikka natuke aega, sest ega ei tohigi väga kiiresti langetada, põhimõtteliselt normaalne oleks kui kusagil aasta lõpuks (jõuludeks? :P ) kaalu 90 peale saaksid. See ei ole mitte midagi võimatut, aga peab väga tugev tahtmine olema. ;)

Ega kiiresti polegi vaja jah :) Aga ainult toitumisega seda kindlasti ei tee. Koduste harjutuste kohapealt ideid? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega kiiresti polegi vaja jah ;) Aga ainult toitumisega seda kindlasti ei tee. Koduste harjutuste kohapealt ideid? :)

Toitumisega sa seda just teedki. Sa võid hommikust õhtuni suurt midagi tegemata edukalt kaalu langetada, kui toit on paigas. Inimesed kipuvad sellistel puhkudel treeningut ületähtsustama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimloomale tundub, et on kergem rohkem trenni teha, kui et vähem süüa. Psühholoogiline värk noh :P

Eiei :) Ma ei söögi palju, aga tundub, et on mõningaid üleliigseid asju ;) Seda ma tean, et toitumine on suht selle kõige alus. Aga natuke peaks ikka liigutama ka siiski, ei tohiks vale mõte olla ju :P Aga kõht ja jalad lähevad õhemaks ka ainult toitumisega?

Muudetud kasutaja Klotsu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa loed näiteks toitumiskava tellinute kommentaare siin foorumis, siis näed alles kui suur osatähtsus on toitumisel kaalulanguse puhul. Kui inimene ei saa nädal-kaks trenni teha ja on sunnitud ainult toitumiskava järgima ning avastab, et kaal IKKA langeb siis järelikult on midagi õigesti. Trenni ei tohiks muidugi täiesti välja jätta aga toitumine ON siiski kõige alus.

Muudetud kasutaja Marcola poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eiei :) Ma ei söögi palju, aga tundub, et on mõningaid üleliigseid asju ;) Seda ma tean, et toitumine on suht selle kõige alus. Aga natuke peaks ikka liigutama ka siiski, ei tohiks vale mõte olla ju :P Aga kõht ja jalad lähevad õhemaks ka ainult toitumisega?

Googelda, internet on sellist kraami täis. Pakun, et leiad piisavalt infi sealt koduseks treeninguks. See, et sa vähem sööd pruugi veel tähendada, et sa teed seda õieti. Selle 1,5 kuuga oleks sa teinud õige toiduga tunduvalt parema tulemuse, kui see 2 kg, mis sa selle väntamisega tegid. Kui kava soovi tellida, siis võid proovida ka ise. Lugemist natuke sulle http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eiei :) Ma ei söögi palju, aga tundub, et on mõningaid üleliigseid asju ;) Seda ma tean, et toitumine on suht selle kõige alus. Aga natuke peaks ikka liigutama ka siiski, ei tohiks vale mõte olla ju :P Aga kõht ja jalad lähevad õhemaks ka ainult toitumisega?

Füüsiline tegevus on loomulikult hea, sellele ei vaidle keegi vastu, aga kui Sa end sellegipoolest üle sööd, st sööd rohkem kui tarbid, ei lange Sinu kaal ka tugeva trenniga mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Füüsiline tegevus on loomulikult hea, sellele ei vaidle keegi vastu, aga kui Sa end sellegipoolest üle sööd, st sööd rohkem kui tarbid, ei lange Sinu kaal ka tugeva trenniga mitte.

Ma tarbin päevas umbes 25g rasvu ,110g valku, süsivesikuid üle 200g. Eks see kõigub natuke, aga midagi sinna kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tarbin päevas umbes 25g rasvu ,110g valku, süsivesikuid üle 200g. Eks see kõigub natuke, aga midagi sinna kanti.

Mina olen rasvarikka dieedi pooldaja, aga rohkem ei räägi, sest pole spetsialist. Seda artiklit soovitan aga lugeda küll.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tarbin päevas umbes 25g rasvu ,110g valku, süsivesikuid üle 200g. Eks see kõigub natuke, aga midagi sinna kanti.

Hakkab kooruma, kas sa arvad, et kuna sul on selline ülekaal, siis peaks rasvad nii madalale viima we ? Kui Hr. Rotter seda näeb, siis tal läheb küll vist hari punaseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkab kooruma, kas sa arvad, et kuna sul on selline ülekaal, siis peaks rasvad nii madalale viima we ? Kui Hr. Rotter seda näeb, siis tal läheb küll vist hari punaseks ;)

Kui palju siis oleks normaalne? 40-50?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvu võiks umbes 1-1,5g kehakilogrammi kohta tarbida, seega sinu puhul siis 107-160,5g päevas. 100g võiks ikka ära olla!

Milliseid rasvu ja kui palju täpselt vaja on, seda uuri siit foorumist. Näiteks.

Aga kas on mingeid toiduaineid mida kindlasti ei tohiks tarbida, et mis poleks eriti kasulikud ning toiduaineid mida ilmtingimata tuleks tarbida? Huvipärast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tarbin päevas umbes 25g rasvu ,110g valku, süsivesikuid üle 200g. Eks see kõigub natuke, aga midagi sinna kanti.

ok, rasvad ja valk annavad 665 KCal. Arvan, et alla 3000 KCal sa kindlasti ei söö, vastasel juhul oleksid juba ammu alla võtnud, mina kaalusin 96 kg ja kui hakkasin kaalust alla võtma, siis oli kalorite hulk veidi üle 3000 Kcal ööpäevas. Jõusaalis trenni tegin u. 2-3 korda nädalas 1,5 tundi korraga. Arvestades nüüd, et sa küll trenniga nii palju kaloreid ei kuluta praegu, aga samas su kaal on ka suurem, arvatavasti sööd sa praegu ikkagi VÄHEMALT 3000 KCal (kui ma kaalu 107 kg juurde tahaks tõsta, siis peaksin vist üle 4000 KCal sööma), ning kui valgud ja rasvad annavad ainult 665 KCal, siis järelikult saad süsivesikutest 2335 KCal, mis teeb mitte lihtsalt "üle 200 g", vaid 583 g. ;)

Jämedalt öeldes peaksid rasvu (muidugi on tähtis millest see rasv tuleb) sööma 5x rohkem (või ka rohkem) ning valku 2x rohkem (kui tahad lihaseid kasvatada, mis muidgi eeldab ka korralikku trenni jms), vot sel juhul jääks süsikatele "üle" 200 g). :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 20a, 182cm pikk ja kaalun 107kg. Kehaehituselt pole kunagi kerge olnud, ühtlaselt turskem. Kuid oleks vaja kaal u 90kg peale saada, kuna on südamerütmi häired ja tuleviku suhtes oleks targem midagi ette võtta, aga ei oska kuskilt alustada. Tegin poolteist kuud aega velotrenazööril 45minutilisi sõite, iga päev, kuid kaal alanes 2kg võrra. Ehk on ideid kuidas kodustes tingimustes märksa rohkem kaalu alandada?

Soovitan vaadata, et pulss jääks velotrenazööril sõites ka alla 140, sest muidu treenida sa võhma mitte ei põleta rasva ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kaalusin mingi aasta tagasi veel umbes 98 kg ja polnud elu sees trenni teinud.Toitusin ka täielikust rämpsust ja valesti

Esimese 2 suve kuuga võtsin alla ~24 kg , süües igapäev mingi 500-1000 kcal , jooksmas käisin 7-9 x nädalas , 4 x mõttetult jõusaali, igapäev jalgpalli lisaks ja no olen elus veel ;) , aga ikkagi ei soovita kellegile sellist allavõttu.

Praegu on sellele "dieedile" väga haige mõelda , sest nüüd söön igapäev 3000-4000 kcal (110+ rasva,150+ valku) ja teen 4 x nädalas jõusaali + 1 aerbooset

Igatahes sulle soovitan jooksmist

Muudetud kasutaja noPAINnoGAIN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan vaadata, et pulss jääks velotrenazööril sõites ka alla 140, sest muidu treenida sa võhma mitte ei põleta rasva ;)

Mu pulss ei tõusnud üle 120gi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×