Jump to content
kikikeit

motivatsiooni puudus

Recommended Posts

kas kellegil on ka vahel tekkinud selline mure nagu motivatsiooni puudus ... äkki keegi oskab mind natukene motiveerida:D

tänud ette !

jõudu ja jaksu teile trenni tegemises:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus juures see on hea idee ja vahel ma olen ka seda teinud ja siis tõesti on see tagasi tulnud nagu naksti:D

ex ma püüan selja sirgu ajada ja mõelda sellele , et see on minu jaoks!! ja ma tunnen end hästi kui kõht on trimmis :) eriti siis kui käin trennis ja pärast seda lähen pesema ja jääb mõni lodeva kehaga silme ette siis ma olen ka mõelnud oehh küll mul on hea töö tulemus :)

tänud Jackie:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui minul kaob motivatsioon, siis tavaliselt vaatan Youtube-st tippkulturistide ja -rammumeeste videoid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina lihtsalt sunnin ennast trenni tegema kuni mõõn on ületatud ja trenniisu jälle tagasi. Siiamaani on see isu õnneks ka alati naasnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muusika on tõesti hea motivaator, eriti kui hea videoga kokku pandud, näiteks mõned kulturistide treeningu videod youtubes. Aga samuti kasutan seda nippi, et võtan sahtlist oma kulturismi filmide virnast mõne ja vaatan! :D Bodybuilding.com-st võib kah erinevaid treening videosi vaadata, näiteks Milose omi, kus samas õpib või kordab üle mis ja kuidas, väga hea.

Veel meeldib lugeda uusi artikleid, kas siin lehel või mõjalt, leian mõne hea nõksu trenniks ja siis on kohe motsivatsioon seda proovida. Veel kui kaob isu treenida siis tuleb üle korrata oma eesmärgid, või luua mõni uus vahe eesmärk! Kuid jah, ka lihtsalt piltide vaatamisest võib kasu olla, kas siis oma algus pilte või mõne suure kolli omi vaadates.

Edu kõiglie ja ärge jätke trenni, kas või läbi jonni tehke edasi! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas kellegil on ka vahel tekkinud selline mure nagu motivatsiooni puudus ... äkki keegi oskab mind natukene motiveerida:D

tänud ette !

jõudu ja jaksu teile trenni tegemises:D

Ma olen võib-olla imelik...aga naised, ja ainult naised.

:ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ei tule kunagi ette motivatsioonipuudust. Kui midagi on, siis vahel on see laiskus :D Aga ehk tuleneb see sellest, et minu hobi on ka minu töö? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Motivation: Desire to accomplish a goal

Motivatsiooniga on alati seotud eesmärk, nagu mina aru saan. Mis su eesmärk on? Võib-olla on nii juhtunud, et eesmärk on saavutatud juba, seega eesmärk kadunud ja sellega kaasnevalt ka motivatsioon. Kui sa ei oska piisavalt veenvalt endale eesmärki lahti seletada, siis see on ka märk sellest, et mingit motivatsiooni ei saagi eriti olla. Veidi filosofeerimsit siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesmärki olen saanud maitsta aga vahel on seda kuidagi väga raske hoida :lol: mul vist toitumine ka nats mööda .. kuna mõnikord on mega süsivesikute isu ehk siis maiustused .. rämpstoitu ma ei söö aga kommi ja jäätist mmmmmmmmmmmm raske ära hoida !!!peab vist toitumiskava tellima ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesmärki olen saanud maitsta aga vahel on seda kuidagi väga raske hoida :lol: mul vist toitumine ka nats mööda .. kuna mõnikord on mega süsivesikute isu ehk siis maiustused .. rämpstoitu ma ei söö aga kommi ja jäätist mmmmmmmmmmmm raske ära hoida !!!peab vist toitumiskava tellima ??

Kui on raske ära hoida kommi ja muu söömist, siis kuidas see toitumiskava aitab, ega keegi sind kodus kontrollimas ei käi kas sellest kavast ka kinni pead, esmalt ikka tahtejõudu vaja kasvatada, et kommist eemale hoida. Kuigi aegajalt jäätis vms ei tee ka midagi. Muidugi mõistlikuse piires! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on raske ära hoida kommi ja muu söömist, siis kuidas see toitumiskava aitab, ega keegi sind kodus kontrollimas ei käi kas sellest kavast ka kinni pead, esmalt ikka tahtejõudu vaja kasvatada, et kommist eemale hoida. Kuigi aegajalt jäätis vms ei tee ka midagi. Muidugi mõistlikuse piires! :lol:

Ma uaun, et kikieit mõtles ehk seda, et kui toitumises kõik paigas, siis ei teki ohjeldamatut magusaisu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on motivatsioonikriis, siis lähen kaalupeale ja vaatan ennast ilma särgita peeglist ja kohe ongi sammud trennipoole:-P

muuseas kaalunimber on 30kg väiksem kui jaanuari algul, niiet see motivatsioon on olnud üsna tõhus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma uaun, et kikieit mõtles ehk seda, et kui toitumises kõik paigas, siis ei teki ohjeldamatut magusaisu.

täpselt nii ma ka mõtlesin .. vahel on raske maiustamisest eemale hoida .. kaal mul korras aga vahel pingutan maisutamisega üle ja rikub tulemust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänud !!! olen lugenud seda artiklit.. ma tean , et minu toitumine vajab natuke vigade parandust!! ma olen palju enda peal testinud .. vahepeal on tunnetus juba päris hea ja siis mingi hetk vajub ära !!!

tahaks natuke oma rasva % alandada ja lihas võiks natuke paista!! vahepeal on tulemused väga head ja siis jälle vajub nati ära??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud !!! olen lugenud seda artiklit.. ma tean , et minu toitumine vajab natuke vigade parandust!! ma olen palju enda peal testinud .. vahepeal on tunnetus juba päris hea ja siis mingi hetk vajub ära !!!

tahaks natuke oma rasva % alandada ja lihas võiks natuke paista!! vahepeal on tulemused väga head ja siis jälle vajub nati ära??

Kui su fitness-rate pilte vaadata, siis rasvaprotsendi alandamine oleks küll patt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×