Jump to content
jrx

Murrame müüte: ViaGym

Recommended Posts

Aga millest Sa järeldad, et tsellu just selle vidina tõttu kahanenud on?

Annus skeptitsismi on pigem kasuks kui kahjuks, kuid seda v6iks laiendada ka omaenda teadmistele ja kogemustele :)

Arengus toimub TAGASIMINEK sellest momendist, kui te hakkate ennast ilmeksimatuks ja targaks pidama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arengus toimub TAGASIMINEK sellest momendist, kui te hakkate ennast ilmeksimatuks ja targaks pidama.

Kas see oli lõplik tõde? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga millest Sa järeldad, et tsellu just selle vidina tõttu kahanenud on?

Seoses hormonaalsete häirete tõttu tõusis kehakaal ja sellega kaasnes ka tsellu, kuigi tegin trenni, söömises muutsin ainult seda, et ei söö liha, mitte kuidagi olukord paremaks ei läinud, pigem hullemaks, ei ole aidanud ka see kui pikema aja jooksul (2-3 kuud) jälgisin igat ampsu mida suhu pista ja seda kõike tervislikult. Kui hakkasin sellega lihaseid lõdvestama siis mõne aja möödudes oli näha ka, et kintsude välimus on läinud paremaks, sellest ka see järeldus, et masin on aidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seoses hormonaalsete häirete tõttu tõusis kehakaal ja sellega kaasnes ka tsellu, kuigi tegin trenni, söömises muutsin ainult seda, et ei söö liha, mitte kuidagi olukord paremaks ei läinud, pigem hullemaks, ei ole aidanud ka see kui pikema aja jooksul (2-3 kuud) jälgisin igat ampsu mida suhu pista ja seda kõike tervislikult. Kui hakkasin sellega lihaseid lõdvestama siis mõne aja möödudes oli näha ka, et kintsude välimus on läinud paremaks, sellest ka see järeldus, et masin on aidanud.

Parandage, kui ma eksin, aga liha mittesöömine ei tähenda veel tervislikku toitumist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selle kohta ütleks:loll saab ka kirikus peksa :) :) Kui loll peab olema,et sellist reklaami uskuda? ;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parandage, kui ma eksin, aga liha mittesöömine ei tähenda veel tervislikku toitumist

Kui kaal tõusma hakkas siis üks hetk tundsin, et ei taha liha ja enam ei söönud seda, nii et see oli sellel hetkel suurim muudatus, mis tegin. Sinu kahjuks minu õnneks ten küll mis tähendab tervislik toitumine, nii, et ära hakka enne lahmima kui ei tea midagi (sry, midagi ei ole teha, kui ei tea midagi ja hakatakse ütlema, siis ütlen samaga vastu).

Muudetud kasutaja Tuhkatriinu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parandage, kui ma eksin, aga liha mittesöömine ei tähenda veel tervislikku toitumist
Kui kaal tõusma hakkas siis üks hetk tundsin, et ei taha liha ja enam ei söönud seda, nii et see oli sellel hetkel suurim muudatus, mis tegin. Sinu kahjuks minu õnneks ten küll mis tähendab tervislik toitumine, nii, et ära hakka enne lahmima kui ei tea midagi (sry, midagi ei ole teha, kui ei tea midagi ja hakatakse ütlema, siis ütlen samaga vastu).

MoloM väljendas väga viisakalt oma arvamust ega lahminud, lisades veel juurde, et parandatagu, kui ta eksib, nii et pole põhjust ärrituda või mis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kaal tõusma hakkas siis üks hetk tundsin, et ei taha liha ja enam ei söönud seda, nii et see oli sellel hetkel suurim muudatus, mis tegin. Sinu kahjuks minu õnneks ten küll mis tähendab tervislik toitumine, nii, et ära hakka enne lahmima kui ei tea midagi (sry, midagi ei ole teha, kui ei tea midagi ja hakatakse ütlema, siis ütlen samaga vastu).

Tervislik toitumine...see m6iste on nagu n2ts, mida annab venitada igas suunas. Kahjuks :)

Mida sa m6tled liha all? Kas ainult siga, veist?

Kui millestki loobuda oma toitumises, siis need v6iksid olla nn "tyhjad kalorid" st madala toitev22rtusega toiduained. Liha ei kuulu nende hulka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui millestki loobuda oma toitumises, siis need v6iksid olla nn "tyhjad kalorid" st madala toitev22rtusega toiduained. Liha ei kuulu nende hulka.

Ailelt kuldsed sõnad nagu alati :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Musternäide demagoogiast...nii kaua kui leidub lambaid, võib sellise juraga teenida küll.

Tõsijutt, ega tänapäeva rahvas on nii loll(ärge võtke seda kui teie mõnitust) ja usub kõike mida kuuleb...Reklaamiohvreid on igasuguseid, siia läheb samamoodi need Butterfly Abs või mis iganes nad olid, se ehtne jura ju ;)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kellelgi on on selle imelise riistapuu eest kahju 6,5 kilo välja käia, siis põmst. võite alati tulla minu juurde ja soti eest mu pesumasina peale istuda(midagi jube tasakaalust väljas ja väriseb mis hirmus).

peace

Endal sama asi pesumasinaga ;) Minu juures saate odavamalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terekest. Huvi pärast küsiks, et kas peale päevast treeningut Viagym masinal on normaalne nähtus, et öösel treenitud piirkonnad kuumavad? Naisena püüan viagymi peal seistes rõhku panna just reitele ja tuharatele. Treeningut teen tavaliselt päeva esimeses pooles.. Kuid öösel tagumik ja kintsud kuumavad. Masinat olen kasutanud mõned päevad ja igapäevaselt kaks 10 minutilist programmi. Kas see kuumav tunne on normaalne keha reaktsioon treeningule? Lisaks mainin, et traditsioonilise koduperenaisena ma muud treeningut lisaks ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×