Jump to content
jrx

Murrame müüte: ViaGym

Recommended Posts

ViaGym

Olete juba näinud sellist asja? Postimehes oli SUUR artikkel - huvitav kellele kui palju maksti või kes kelle sõber oli.

Ise kasutanud ei ole AGA mingeid uuringuid ega üldse rahvusvahelisi tekste ei leia, arutult suured lubadused ning suisa faktuaalse valega põimunud reklaamtekstid. Harigem lähedasi, et nad mõttetult raha ei raiskaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parandab verevarustust? jah

10 min asendab tundi jõusaalis? kindlasti mitte!

Kahte tundi kiiret jooksu? What the hell?

Kiirendab rasvade põlemisprotsessi? No mida veel :) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10 minutit ViaGym teraapiat annab lihaskonnale sama koormuse kui:

* 1 tund aktiivset treeningut jõusaalis

:):D:D

No siis peab see vibratsioon ikka über olema. :) Nohjah, ma ei kahtle, et ostjaid leidub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ViaGym

Olete juba näinud sellist asja? Postimehes oli SUUR artikkel - huvitav kellele kui palju maksti või kes kelle sõber oli.

Ise kasutanud ei ole AGA mingeid uuringuid ega üldse rahvusvahelisi tekste ei leia, arutult suured lubadused ning suisa faktuaalse valega põimunud reklaamtekstid. Harigem lähedasi, et nad mõttetult raha ei raiskaks!

Vibrat v6ib ka ilma selle vidinata tekitada, seda esiteks ja teiseks, kui tahate midagi osta sarnase toimega ja palju l6busam, ostke batuut. Ka minivariant on v2ga kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust ei ole seal demagoogiat ainult vaid suisa puhast valet:

Aja-ja ruumitaju paranemine (toime hypotaalamusele)

Näiteks see...

Treeningu järgselt ei teki lihastesse piimhapet , seega pole vaja karta järgmisel päeval lihasvalu.

Ja see - pikalt juttu olnud sellest kuidas asi on ju...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh ainuke puudujääk seal toimete nimekirjas oli aidsi ja vähi ravimine + surnud vanavanaema elluäratamine !

Täiesti uskumatu mis jama kokku kirjutatakse ikka. Huvitav kas see vibratsioon kuidagi liigestele halvasti ei mõju ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist asja olen ma näinud küll ühes jõusaalis ja rasva ta võib põletada wäga hästi kuid teisi asju ei usu ja et väga asendab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd praktilisemast poolest rääkides, siis Revalis oli sellest võimsam vahepeal, mingid rihmad olid ka kaasas, et siis saavad käes ka seda vibra. Kuid kui peale jalatrenni asetasid ennast sinna peale erinevates poosides, siis lõdvestav toime oli küll. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
10 minutit ViaGym teraapiat annab lihaskonnale sama koormuse kui:

* 1 tund aktiivset treeningut jõusaalis

* 2 tundi tennise-, või squassimängu

* 2 tundi kiiret jooksu

Kui midagi üldse saab nii suhtestada, siis järelikult on võimalik seda koormust täpselt mõõta. Väga põnev oleks teada, millega ja kuidas need mõõtmised läbi viidi. Mis on mõõtmise ühikuks?

Põhimõtteliselt on siis tegu juba üsna eluohtliku riistaga kui 10 minutit annab terve tennisemängu koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on selline asjandus ka praktiline näiteks köögis igasuguste asjade vahustamiseks(peale trenni sheiki valmistamiseks?), segamiseks ja muudeks asjadeks, aga seda nad vist unustasid mainida? KKK's leiab ikka igast huvitavat infot.

NB!

"Olen väga hästi treenitud, kas see tähendab, et võin kohe alustada edasijõudnute programmiga?

Isegi kõige kogenenumad sportlased vajavad aega et nende keha vibratsioonitreeninguga kohaneks, seega ei soovita kohe maksimum programmiga alustada. Kuid treenitud inimesel on võimalus kiiremini edasi minna kui treenimata inimesel, pidevalt on vaja jälgida, et treeningu mõju saavutamiseks oleks vibratsioonitreening piisavalt koormav."

Niiet Teie kõik siin kõvad mehed ärge ülehinnake oma treenitustaset ja alustage rahulikult! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh ainuke puudujääk seal toimete nimekirjas oli aidsi ja vähi ravimine + surnud vanavanaema elluäratamine !

Täiesti uskumatu mis jama kokku kirjutatakse ikka. Huvitav kas see vibratsioon kuidagi liigestele halvasti ei mõju ?

Tsiteerin:

"Kas vibratsioon võib olla ohtlik?

Inimese keha n loodud selliselt, et on võimeline taluma igapäevaelus ette tulevaid võnkeid. Paljud teatud elukutsete esindajad (helikopteripiloodid, veoautojuhid, suruõhupuuridel töötajad ) igapäevaselt taluma väga suurt vibratsiooni, see on kaasa toonud kaebusi eriti selgroo ja liigeste osas. Kuid ViaGym on nendest juhtumistest erinev, kuna seadmel treenides neelavad võnkeid eelkõige lihased mitte liigesed. Peame oluliseks märkida et ViaGym vastab ISO standartitele tööstusseadmete kohta ja kui päevane treening ei ületa kaht tundi päevas( tegelikult ei ole mingit mõtet treenida üle 20 minuti päevas, ei ole muretsemiseks mingit põhjust. Kui vibratsioonitreeningul jälgitakse juhendeid on treening tegelikkuses palju ohutum kui muud sportlikud tegevused."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll selle vidina ostjaid leidub. Inimesed on alati unistanud mitte midagi või minimaalselt ennast liigutades võimalikult palju kasu saada. Inimene kes teeb regulaarselt trenni ei usu sellist jama ja kasutades erilist kasu küll ei saa. Vähemalt ei asenda see tema treeningud. Inimene kes siiani pole regulaarselt või üldsegi mitte treeninud, läheb suurmema tõenäosusega selle reklaami ohvriks. Ja see polegi nii halb, kindlasti saab ta sellest abi rohkem kui mittemidagi tehes. Juhul muidugi kui tal jätkub natuke kannatust seda asjandust ka kasutada. Päris nii ei ole aga kindlasti, et teed sellega mõne "treeningu" ja vormi paranemine on kohe märgatav. Ma pakun, et inimene peaks seda regulaarselt ikka oma pool aastat kasutama kui ta mingeid muutusi märkab. See, et ta enesetunnet parandab on loogiline. Mõju on sellel ju natuke võrreldav kerge masaaziga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kellelgi on on selle imelise riistapuu eest kahju 6,5 kilo välja käia, siis põmst. võite alati tulla minu juurde ja soti eest mu pesumasina peale istuda(midagi jube tasakaalust väljas ja väriseb mis hirmus).

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui kellelgi on on selle imelise riistapuu eest kahju 6,5 kilo välja käia, siis põmst. võite alati tulla minu juurde ja soti eest mu pesumasina peale istuda(midagi jube tasakaalust väljas ja väriseb mis hirmus).

peace

Huumorimeele olemasolu on igati kiiduv22rt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean ühte tuttavat(naissoost), kes ostis endale Butterfly Absi ja mina muidugi kohe ütlesin, et see asi ei võta sult ühtegi kilo maha pluss sa sööd ka igast rämpstoitu, et parem osta endale koju näiteks crosstrainer ja saad kodus trenni teha. Selle peale ütles ta, et ta peab ju siis ennast liigutama ja ei saa süüa ja seebikat vaadata samal ajal, aga Butterfly absiga saab. Inimene teab, et see ei mõju, aga ta ei taha lihtsalt loobuda seebikatest, rämpstoidust ja pehmest diivanist. :)

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris kasutu vast pole kuna omab parasjagu kaalu, siis sellega saab kindlasti mingeid harjutusi teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen seda kasutanud, esialgu just uudishimust, esimene kord katsetasin kahe treeningu vahel, esmalt lõdvestas esimese treeningust tekkinud pingeid ja peale seda oli väga hea ja kerge uut trenni anda. Nüüd siis kasutan peale trenni, et lõdvestada lihaseid ja see on massaazi eest, mulle see sobib ja meeldib. Samas on ka tsellut jalgadel vähemaks jäänud, vähemalt on asi kaasa aidanud. Nii, et minu jaoks on see asjandus lihtsalt lõdvestuseks aga treenimiseks jms on asi mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas on ka tsellut jalgadel vähemaks jäänud, vähemalt on asi kaasa aidanud.

Aga millest Sa järeldad, et tsellu just selle vidina tõttu kahanenud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×